DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @OrlandoGücü, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hascerob, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Herkese hayırlı sabahlar. Merak ediyorum başvuran herkesin hayali ya da planları ömür boyu Amerika'ya mı yerleşmek yoksa 5 yılın sonunda kartı alıp Türkiye'ye geri dönmek mi? Mesela 5 yılın sonunda kartı alıp Türkiye'ye dönüp, Amerika'ya sezonluk olarak gidip çalışıp tekrar Türkiye'ye dönmek de mantıklı değil mi? Bu tarz yapanlar var mı acaba forumda?

Yaşlanınca bile dönmeyi düşünmem.. Orada bir hayat kurup kalıcı olacağım inşallah. Hiç buraya ait planım yok. Her sene tatile gelmeyi bile düşünmüyorum. Bir annem bir de abim var onlar gelsin ziyarete öyle bi bıkkınlık var üzerimde...

Bende öyle. Hatta televizyona çıkıp amariga bitmiş yeğenim sakın gelmeyin demeyi düşünüyorum 🤠😅🤠

Bende öyle yapcam sakın gelmeyin herkes sürünüyo burda ah bir enflasyon var bir eflasyon nefes alamıyoruz.. avrupa sizi kıskanıyo yeğenimmm oturun oturduğunuz yerde.. Büyük resmi görün biz göremedik halt ettik dicem 😂

• ⭐⭐⭐

@hascerob ahaha ahdım olsun yazın türkiyeye gelip bütün harbiye konserlerini en önden izleyeceğim 😂

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hascerob ahaha ahdım olsun yazın türkiyeye gelip bütün harbiye konserlerini en önden izleyeceğim 😂

Defalarca izledim bi cacık yok ahsen o konserlerde biz gibip nba mAçlarını izleyelim en önlerden el ele seninle ☺

• ⭐⭐⭐

@hascerob ahahah ben ve yine yersiz yüksek beklenti problems 😂

@hascerob ahahah ben ve yine yersiz yüksek beklenti problems 😂

Hele bi netleşsin gidiş tüm beklentiler mantıklı seviyeye gelir merak etme. Az kaldı 🙏🏼

• ⭐⭐⭐

@hascerob harbiyeyi diyorumm izledikçe vooaav ortama bak be nasip olur mu bi gün diye iç geçirirdimm onu diyorum 😂 amerika tamam ya taktiksiz bam bam yapcak bişey yok

• @hascerob Orlando, dallas ve miami maçlarına gideriz haftasonları, florida içi gezmiş oluruz

• ⭐⭐

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Herkese hayırlı sabahlar. Merak ediyorum başvuran herkesin hayali ya da planları ömür boyu Amerika'ya mı yerleşmek yoksa 5 yılın sonunda kartı alıp Türkiye'ye geri dönmek mi? Mesela 5 yılın sonunda kartı alıp Türkiye'ye dönüp, Amerika'ya sezonluk olarak gidip çalışıp tekrar Türkiye'ye dönmek de mantıklı değil mi? Bu tarz yapanlar var mı acaba forumda?

Geri dönmek mi? kesinlikle hayır.
    Tatile felan gelirim de orada ki hayatı asla bırakmam

• Sabah kendilerini arayıp mail attım henüz ikisine de cevap gelmedi. Az önce de Şikayet Var'a yazdım ve Tüketici Hakları Mahkemesine de başvurdum. Bakalım bekleyeceğiz.

• ⭐⭐

Her yıl tatile gelirim diye düşünüyorum ben, her geliş gidişte bir Avrupa ülkesini gezerek aktarma yapacağım turist olunca ülkemiz de güzel benim sorunum değil diye diye gezeriz şimdi yerde çöp görsem dertleniyorum utanıyorum sorumluluk hissediyorum

• @Atlantis00 Acil ve zorunlu durumlar dışında gelmem diye düşünüyorum. Zaten gittikten sonra iş, güç, çocuğu olanların okulu vs. derken gelemiyorsunuz.

• ⭐⭐⭐

20k$ cebime koyarım bi araç kiralayıp, 3 ay avrupanın altından girer üstünden çıkarım heralde yaz tatilinde, çünlü kışlarda bize tatil nasılsa floridada 😂😒 @OrlandoGücü @hascerob

20k$ cebime koyarım bi araç kiralayıp, 3 ay avrupanın altından girer üstünden çıkarım heralde yaz tatilinde, çünlü kışlarda bize tatil nasılsa floridada 😂😒 @OrlandoGücü @hascerob

Nasip olur mu beee? 🥺🙏🏼

• 2019 yazinda ben 1 ay, esim ve oglum 2.5 ay Turkiye'de tatil yaptik. Ucuslar dahil toplamda yaklasik $12k harcadik.

2021 yazinda esim ve oglum 3 ay Turkiye'de kaldilar. Esimin oradayken acil bir rahatsizlik nedeni ile saglik harcamalari da oldu. Ucuslar dahil toplamda yaklasik $13k harcadilar.

Demem o ki, Turkiye pahali yegen! Oturun oturdugunuz yerde, keyfinize bakin... 🤣🤣🤣

• Yasaklı

@MySea türkiye’ de 2.5 ayda 150.000 liralık tatil yapmak için Kumar alışkanlığın felan olması lazım. 😂

• ⭐⭐

@MySea sizi tr yerine ingiltereye filan bırakmış olmasın pilot. 2.5 ayda o parayı harcamak için sarayda filan tatil yapmak lazım

• bir ara gidince hemen yapılacak basit iş, kiralanacak ev, market alışverişi, potansiyel tatil noktaları araştırmaları yapıyodum bir süre sonra onu da saldım. Çıkıyosa çıksın eziyet etmesin artık çıkmıyosa da yolumuza bakalım ya 😕

• @sa9a ok gerektikce 3 sene boyunca basvuru kazanamadigini dusunursek olabilitesi var fakat 3 seneye kim ole kim kala ki,boyle bir sirket hali hazirda var olacakmi.
    Saglik taramasinida sizin sagliginizi dusundukleri icin yapicaklarini hemde acibadem gibi bir kurumda yapicaklarini dusunmekteyim.Bir nevi check-up hizmeti gibi dusunun modunuz yukselsin.
    Cunku hali hazirda kazandiniz mulakat tarihi aldiniz gireceginiz tek saglik taramasi ankara unganlar adi altindaki kurumdur,bunun haricinde TR de (mevcut surecte) hicbir kurumdan muayene tabi tutulamazsiniz.
    Not: tabiri caizse piyasadaki ahlaksizlarin eline dusmussunuz,nacizane tavsiyem haklarinda suc duyurusunda bulunmanizdir.Tuketici heyeti hakem karari vb. gibi kurumlarin kararlari daha cok kurumsal firmalar tarafindan uygulanir,sizin karsinizda dolandiricilik yapan bir tur sebeke vb. sahislar mevcut gozukuyor.

• @Atlantis00 konu ile akalı olduğunu düşündüğüm için sizler ile paylaşmak istedim.

• 2019 dan beri deniyorum. Bu sene olacağına inanıyorum 🙌😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

174

42.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.5k

| | | |