Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar sağlıkta uyuşturucu için tetkikler yapılıyormu bağımlı değilim ama ara sıra kullanıyorum 2-3 ayda bir. Herhangi bir problem çıkar mı yardımlarınızı bekliyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dancing-queen Sağlık muayenesi hk. içinde söyledi:

Merhabalar sağlıkta uyuşturucu için tetkikler yapılıyormu bağımlı değilim ama ara sıra kullanıyorum 2-3 ayda bir. Herhangi bir problem çıkar mı yardımlarınızı bekliyorum

hayir, sadece toplum sagligini ilgilendiren bulasici hsataliklar kontrol ediliyor. "communicable disease of public health significance" diye geciyor resmi yayinlarda.

• Yine de Dr Ungan Hanım'a siz bu alışkanlığınızdan bahsetmeyin derim ben :).
    Alkol kullamında sosyal içicilik var bağımlılık var. IV olarak alıyorsanız fiziksel muayenede kollardaki iğne izlerini görebilir. Doktor görüşü rapora yansıyorsa bu sizin için negatif bir puan teşkil edebilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@caglaror Sağlık muayenesi hk. içinde söyledi:

Yine de Dr Ungan Hanım'a siz bu alışkanlığınızdan bahsetmeyin derim ben :).
    Alkol kullamında sosyal içicilik var bağımlılık var. IV olarak alıyorsanız fiziksel muayenede kollardaki iğne izlerini görebilir. Doktor görüşü rapora yansıyorsa bu sizin için negatif bir puan teşkil edebilir.

aynen, eger doktor psikolojik sorunlariniz oldugunu ve/veya kendinize veya baskasina zarar verebileceginizi dusunurse bu rapora da yansir. Genelde boyle durumlarda zaten psikiyatristler isin icine girdiginden surec oldukca uzuyor, eger mali yilin sonuna dogru saglik raporunda bu tur sorunlar cikarsa, saglik raporunu zamaninda almak imkansizlastigindan eger cesitlilik vizesi sansini da kaciriyorsunuz.

• Hayır sadece 2-3 ayda bir sarma ot içiyorum başka kullandığım hiçbirşey yok çok şükür bu kafama takılmıştı @crazycells

• merhabalarr
    sağlık raporu kaç günde veriliyor? hemen o gün bize mi teslim ediyorlar? uzasa vs başkası alabilir mi?
    mülakat tarihinden kaç gün önce almamız gerekir? o hafta halletsek sorun çıkar mı?

• @pnr Ek tetkik vs gerekmezse ertesi gün saat 15-16 gibi teslim ediliyor.

• cumartesi günü yapılabliyor mu?

• @pnr Yarım gün yapılabiliyor. Ama ctesi programı genelde yoğun oluyor ve sonuçları gene ptesi günü alabiliyorsunuz.

• peki son soru 🙂 cumartesi günü muayene olsak pazartesi sonuçları başkası alabilir mi?

• Cuma günü doktor muayenesini cumartesi teslim edebiliyorlar mı ?

• @pnr , @redsat2000 Kaydınızı olurken 3. bir şahsın ismini yazdırırsanız alabilir, yoğunluk yoksa ertesi akşama, varsa bir daha sonraki güne sarkıyor teslim etmeleri. Akşama teslim ettikleri için Ctesi'ye yetişmez sanırım. Yine de ısrar edilirse belki bir kolaylık sağlarlar.

• @caglaror teşekkürler Mülakat gününe bir gün erken gideceğiz. Ogün alma şansımız olabilirmi ? Doktorun Konsolosluğa yakın olduğu için almamız kolay olabilir.

• @redsat2000 Mesafe sorun değil evet. İki çok nazik arkadaş var deskte. Arayıp sorabilirsiniz aslında. Ama aynı gün verme ihtimalleri çok çok düşük.

• ⭐⭐

@redsat2000 biz cuma günü girdik pazartesi verdiler. Cumartesi veremiyorlarmış.

• @redsat2000 siz randevu alabildiniz mi? yoksa 4 eylülden itibaren mi alabiliyorsunuz?
    bi de ais e ne zaman kayıt olmak gerek, bi süresi var mı?

• @arnblt teşekkürler

• @pnr benim 4 eylül olduğu için ais ve sağlık için başvuru yaptım sorun yok 21 eylül cuma sağlık

• @caglaror benim cuma günü 21 eylülde idi. Cumartesi öğleye kadar bana verirlerse sorun değil. Sorun olan cumartesi öğleden sonra çalışamamaları

• ais e nerden kayıt olunuyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

39.8k
Kullanıcı

5.7k
Konu

418.1k

| | | |