DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Raskolnikov-0 Günaydın, dün bu sahil çok sessiz sakindi. Spring Break için gelenler gittikçe Miami daha güzel oluyor. Tabii buna Uberciler çok üzülüyor 🙂

• @semavi Bi yolum düşse geleceğim, yeni yerinizi bi ziyaret edeceğim. Araba sahibi olmak cidden çok kolay; ama ben araba alırken Acadia'yı 4 silindirli almak gibi bir hata yaptım, düzgün kullanılmış 6 silindirli bulamamıştım. Şimdiki aklım olsa beklerim. Kalkış yaparken hızlanmak çok zor, manevra kabiliyeti de çok düşük.

• ⭐⭐

• ⭐⭐

@Riethian O gece kcc nin ışıkları hiç sönmeyecek 🙂

• Hazır konusu açılmışken şu efsaneyi yeniden şuraya bırakıyorum 😀

• ⭐⭐

@korki biz yine klasik ufaklığı yatırdıktan sonra rakıları alıp bakarız 😄

• ⭐⭐

@Riethian çok merak ettiğim bir konu var. Siz şimdi eb3 sürecini başlatmışsınız. Hayırlı olsun. Olur da gc çıkarsa eb3 için ödediğiniz ücret ne oluyor acaba?

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan Teşekkürler. Orada karar size kalıyor. Eğer case number 10K altında olursa eb3 ü yakıp o zamana kadar verilen tutarı yakabilirsiniz. Ama olur da öyle bir durum yaşarsam ben ikisini de devam ettiririm. Sonuçta odaklandığım nokta GC almak. O parayı zaten gözden çıkartık. Sonuna kadar savaşırım. 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

İyi geceler herkese. 4 yıldır bana dost olan muhabbet kuşum vefat etti 2 gün önce. Forumda aktif olamadım. Amerika için pek hevesim kalmadı şu sıralar. Allah bizlere ve bütün sevdiklerimize hayırlı sağlıklı uzun ömür nasip etsin.

• ⭐⭐

@Atlantis00 allah rahmet eylesin. can dostlar kaybedilince kötü oluyor 😞

• ⭐⭐ Yasaklı

@celica Amin çok teşekkür ederim, maalesef öyle. Bundan önce de 8 yıllık bir kuşum öldü. Artık en iyisi evcil hayvan beslememek diye karar kıldım kendimce. Çok bağlanan bir insanım. Üzüntüsü de bir o kadar büyük oluyor maalesef. Tekrar çok teşekkür ederim

• ⭐⭐

@Riethian anladım bilgi için teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@celica ds260 hemen aynı akşam göndermiyorsun 2-3 gün sonra sistem açılıyor ayrıca @newbie97 ben Mayıs başı ds260 dosyası paylaşcam ondan çıkmadan senin ds260 hazır olacak her zaman diyorum yeter ki çıksın gerisi için tüm herşey hazır eve alınacak listesi hazır Amerika da hayatının her bir adımı için bilgi hazır İngilizce bilmiyorsun banka hesabı için konuşman hazır ondan hiçbir şeyi kafaya takmayın lütfen

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Doğduğu yada doyduğu yerden nefret edenler aşağıdaki videoyu takip edin düşüncelerinizi video çekilmiş halidir her pazar video yüklemeye çalışır

• ⭐⭐

@ayvalik10 ds260 ı nasıl dolduracağımı hazırladım ama ne olursa olsun kendisini doldururken aynı anda 10 farklı kaynak-video felan açarım adım başına bir şeyi atlamayım diye

• ⭐⭐

@newbie97 Ayni sekil ben de 😃 Kalan kisminda bir sey yok da Previous ve Current jobs/ education kismi zorluyor, hazirda tutmak en iyisi 🙂 🙂

• ⭐⭐

@celica Benim valla 2 tane sgk girişim var oda biri lisenin stajı öbürü üniversitenin stajı. Education kısmına gelirsek oda kolay açacağım ösym sitesini bakacağım nereleri kazanmışım diye hangilerine gittiysem yıllarıyla beraber takır takır yazarım

• @newbie97 ben muhtemelen klasik "Ezel" repliği ile -Hadi bee -Haaddiii beee diyip ekranın kapatıp CN numarası olduğu yere doğru yavaş yavaş inip >7000 bir CN numarası görürsem sabaha kadar tüm bilgilerimi önce bir excell tablosunda toplayıp 20 kere kontrol eder 3 gün yıllık izin alır en az her sayfayı 4-5 tekrarlı ve teyitli olarak 3 kişi ile beraber doldururum ki tek bir virgül bile yanlış yapmadan biran önce yollayım formu.

• ⭐⭐

@treystoom Ben nasıl olsa pasaport çıkartınca tekrar açtırıcam formu, o yüzden hata yapsam bile değiştirme imkanım olacak

• ⭐⭐

@newbie97 Ah be abim çok paylaşacam ben bunu :)) Kaptırmayın kendinizi sakın. Çok can yakar. Dostane bir tavsiye :))

new here

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |