DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Witch-Lilith Kankam kalbini kırdıysam kusura bakma ama bana böyle şeyler hiç normal gelmiyor,insanın doğasına aykırı bir kere.Ha tercihine saygi duyuyor ve Amerika'ya gidince de en büyük problemim bu olsun diyorum.Benle muhatap olman benim için sorun yaratmıyor ama kalp falan atmazsan memnun olurum, teşekkür ederim.

• ⭐⭐

@Witch-Lilith Enteresan bir tepkiydi gerçekten :))

• ⭐⭐

@Birgariphayat Hocam sizin bakış açısında problem olabilir mi? Ben evli, çocuklu ve karşı cinsten hoşlanan birisi olarak yazışmalarımda belki yüzlerce defa erkek-kadın farketmeksizin kalp atmışımdır :)) Garip.

• @Riethian Yani bilmiyorum. Kalp çiçek veya pembe renk Kadınlara has özellikler değiller veya kalbin sadece birinden hoşlandığında atıldığına dair bir şey yok. Öyle olsaydı bir çok sosyal medya uygulamasında (Beğenme sembolü ) (♥) olmazdı.

• @Riethian Enteresanlıkla bir alakası yok bazı insanlar hoşlanır,sempatik yaklaşır bazılarına anormal gelir bende hiç bir arkadaşıma kalp atmadım bana kalp atanda olmadı ve hayır arkadaşlarım garip değil burda saf tutmaya gerek yok.Sevmiyorum abi bana atılmasın siz seviyorsanız size atabilir:)

• @Darko
    Anladığım kadarıyla ya iltica et ya da gelme diyorlar.

Kendileri bilir. Giden gitsin.

Hak edenler gidemedikten sonra hiç bir şeyin gereği yok.

• @rnc
    eşim var coluk cocuk yok . hangi yol oldugu artık onemı yıtırmeye basladı.
    legal yolla nasıl gittiğimin pek önemi yok aslında.

• @doguStone, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc
    eşim var coluk cocuk yok . hangi yol oldugu artık onemı yıtırmeye basladı.
    legal yolla nasıl gittiğimin pek önemi yok aslında.

Hocam Eb3 var. bununda kendi icinde kriterleri var forumda mevcut. Vasifsiz olarak gidip esiniz de orada is bularak 2 kisi calisabilirsiniz. Ama bunun icin biraz beklemeniz lazim. vize olaylari vs süreci uzun. İs daveti gibi olaylarda var. Evli oldugunuz icin evlilik ile gitmek size uymuyacak. Ama aralarinda en kolayi evlilik ile gitmek...

• İyi geceler herkese :^)

• Günaydin herkese :^)

• ⭐⭐

@rnc Günaydın. Ekime kadar pek verim beklememek lazım bu odadan :))

• @Riethian, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc Günaydın. Ekime kadar pek verim beklememek lazım bu odadan :))

Yanlizligimi yazarak gidermeye çalişiyorum :^)

• ⭐⭐⭐

@Riethian evet herkes kuytuya çekilmiş durumda yeni başvuru dönemi yaklaşmaya yakın canlanmaya başlar belki hala umudu kalanlar varsa tabii

• @Emre-Kurtulmuş
    Bu forumdan maksimum derecede hem de ücretsiz olarak faydalananların çoğu geri dönmüyor.

Bir youtube videosunda birisi şöyle demişti "Sofradan doyan kalktı "

İsmini sayamayacağım bir sürü kişinin mülakat deneyimlerini okudum.

Forumda okumadığım konu kalmadı sanırım.

Çok nadir kişiler foruma tekrar gelip , çekilişi kazananları en güzel şekilde yönlendirmeye çalışıyor.

2025 i kazanan bazı kişilerin sorularına cevap vermek bazen çelik gibi sinir gerektiriyor.

Üzülmüyor değilim , hiçbir yerde emeğe saygı kalmamış.

Umarım herkes bir gün "birlik , beraberlik " olmayı öğrenir.

Dile kolay yanlış hatırlamıyor isem bu forum 2017 kurulmuştu.

• Günaydin 😃

• ⭐⭐⭐

@Mesut-Hakyemez sohbet odasındakiler kazanamayışın üzüntüsüyle forumdan uzaklaşıyor bir süre sonra geri geliyor bir uğruyor, amerikaya gelenlerde işlerin yoğunluğu koşuşturmacasından zaman ayırmakta zorlanabiliyor herkesin bir nedeni var

• @Emre-Kurtulmuş
    Bu ülkede koşuşturmak normal fakat o ülkede anormal duruyor.

Orada kişiler emeğinin karşılığını alıyor , eğlenmeye de vakit bulabiliyor.

7/24 koşuşturduklarını pek sanmıyorum.

Buradan destek alıp ta hiç uğramayan youtube a bol video yükleyen de var.

İlk zamanlar yerleşme telaşıyla iş bulma ya da kurma telaşıyla geçebilir.

İstisnalar kaideyi bozmaz.

Ne demiştik. " Birlik , beraberlik " Bu ikisi olmayan ırklarda sadece bahane olur.

Irk belirtmeye gerek yok sanırım bazı ırklar her yerde bir arada.

Bu ırkta niye bu ayrılık var onu anlamıyorum.

Büyü yapılmış gibi herkes birbirinden kaçıyor.

Örneğin: Virginia da tanıdığım var uzaktan akraba olur , desem ki şu amerika olayında bir fikir ver , o da der ki , sen kimsin sana fikir vereyim.

Bunca zaman hiç kimseden maddi , manevi beklentim olmadı , bu saatten sonra da olmasın.

• ⭐⭐

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan Ercan basma negatifi 😀

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.9k

| | | |