Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Murat-4 Bu kardeşinize bi yetkiyi verin. :))

• Evet arkadaşlar 35 gün kaldı.35 gün sonra her 100 kişiden 98kişi ağlayacak 2 kişi ise bayram kutlaması yapacak. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz?

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

Ayten Alpmanın en güzel şarkılarından Ben Böyleyim ile herkese iyi akşamlar 🌙

• @lawyergirl, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Ayten Alpmanın en güzel şarkılarından Ben Böyleyim ile herkese iyi akşamlar 🌙

Ayten alpman sevdigim bir sanatçidir ne zaman dinlesem sevdigim kişi aklima geliyor.. Sizede iyi akşamlar iyi geceler.

• @EasternStar, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@semavi Mesela Miata... 17k dolara 22k mile buldum. Eşimin kredi skoru oluşunca hemen alacağım. Bir diğer göz bebeğim de Premium Black SUV için almayı planladığım q7, Yukon veya Expedition'dan birisi olacak. Cidden inanılmaz. Bu arada hava filtresinin yağ ve yağ filtresinden daha pahalı olduğu ülkede tornavida kullanmayı bilmek bile büyük nimetmiş 🙂

Ben Turkiye'de mazda ve volvo kullanirdim... Burada suan icin Lincoln, jaguar ve Mercedeslerden ilerliyorum. Elbette, benimki hobi oldugu icin biraz fazla silindirli ve beygirli modeller 🙂

2019 Navigator var suan, Expeditionun cool abisi 🙂 Guzel arac...

• @asariel, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Artık malum siteyi buraya atma zamanı geldi..

2035'de kazanıyorum kısmetse 😃

Çok bir şey kalmamış 😃 Bana da 2053 de çıktı 😃

Ben kısmet olursa iş davetiyle gidicem, bu süreç biraz uzun sürecek gibi.
    Ama b,c,d planlarım da var. C planım hala greencard çekilişi.
    Ben yıllardır çıkmasını bekliyorum, bu sene harekete geçmeye karar verdim.

Hepimiz için hayırlısı olmasını dilerim. Herkesin gönlünce olur inşallah.
    Aramızdan kimlere çıkacak acaba bunu da çok merak ediyorum sayılı günler kaldı göreceğiz 🙂

• @semavi Navigator listeye eklendi Kadir Bey, zaten olmaması bir hataydı, Expedition daha uygun fiyatından ötürü tercih edilmişti 🙂

Ama Miata da Miata'dır. Evin ikinci aracı olarak tercih edilir (belki üçüncü).

• Ben Grand Wagoneer hastasıyım 😀

• @EasternStar, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@semavi Navigator listeye eklendi Kadir Bey, zaten olmaması bir hataydı, Expedition daha uygun fiyatından ötürü tercih edilmişti 🙂

Ama Miata da Miata'dır. Evin ikinci aracı olarak tercih edilir (belki üçüncü).

Buraya gelipte içimde kalan iki Mazda oldu... Bir tanesi mazdaspeed6 diğeri rx8... Denk gelmedi şöyle duzgunleri...

Miata zaten kült bir araç...

Galerinin yarısını kendi sevdiğim araçlarla doldurdum... Azaltmaya çalışıyorum 🙂

• Günaydın herkese,

IMG_4766.jpeg

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş Benim bildiğim direk tanınmıyor üniversiteler birkaçı hariç, ha etiyopya da makine mühendisliği okumuşsun ha burada, adam senin diplomana bakıp aldığın dersleri görünce güler sadece çünkü burada bölümlerde verilmesi gereken ders yerine hoca hangi dersi verebiliyorsa hangisinin slaytları hazırsa onu veriyor doğal olarak öğrenci niteliksiz mezun oluyor. A üniversitesiyle B üniversitesinin aynı bölümlerinin müfredatları bile farklı. Sırf tanınırlık açısından Azerbeycan-Bulgaristan-Kıbrıs üçlüsünde okumak ülkemizde okumaktan daha iyi bence

• ⭐⭐⭐

@newbie97 kıbrısında hiç bir tanınırlığı yok bizzat orada okumuş biri olarak söyleyebilirim 😄

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş Girne amerikan ve lefke avrupa üniversiteleri tanınır durumda diye biliyorum en azından avrupada

• @newbie97 Linç yiyebilirim ama bizim ülkede eğer teknik bir bölüm okunmuyorsa üniversite okumak tamamen zaman kaybı. Onun yerine bir mesleğe yönelip o konuda uzmanlaşmayı seçmek çok daha mantıklı ve kazançlı. Etrafımda bolca örnek var. Yıllarca üniversitede okuyup, yüksek lisans yapıp mezun olduktan sonra işe başlayanla lise sonrası meslek öğrenen kişileri karşılaştırdığımda bariz bir şekilde meslek edinen insanların durumunun daha iyi konumda olduğunu görüyorum. Bir "üniversite" etiketi takıntısı var bizde maalesef.

• ⭐⭐

@Riethian Hocam şimdi teknik bölümün de ayrıştırması var örneğin sabancıda mühendislik okuyorsan iyi ama ne bileyim zonguldakta sivasta felan okuyorsan mezun olunca neden asgari ücretle başladım işe diye çokta söylenmemek gerek ama orada okuyup sen yazılımda kendini geliştirip dil felan öğrenirsen o zaman söylenebilirsin

• ⭐⭐

@Riethian Size yüzde yüz katılıyorum bu konunun canlı bi örneğiyim maalesef

• Herkese günaydin. Sevdikleriniz ile mutlu bir hafta sonlari dilerim. 🙂

• ⭐⭐

Bana kalırsa kişi derece yapmadıysa sınavda Amerika'da okumayı düşünmeli.

Itü, Odtü, Dokuz Eylul nerede, Texas Uni, Uni Of San Diego nerede.

Tr'de beyaz yaka olacaksa kişi kesinlikle Odtü Itü mezunu olmalı bence. Ama Amerika için "AÖF" ile aynı level'de yükdek lisans denkligi acisindan.

• ⭐⭐

@lawyergirl Örneğin kuaförlük felan çok iyi meslek bir manikür pedikür saç boyası gelin saçı felan dünya para, birde işlek yerde oldumu tamamdır, esnaf lokantalarını geçtim çiğköfteci dönerci bile çok kazanıyor genel olarak üniversite mezunundan. Hiç yeteneğin yoksa boyacı olsan bir ev boyamak 10-15 bin tl şu an ve maks 2 gününü alıyor 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

227

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.8k

| | | |