DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Uçan-hollandalı hahaha aynen var valla sen bir hamburger adısın değil mi ?

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı yada denizci efsanesi mi ben hamburger olduğunu düşündüm karnım acıktı galiba :)))

• ⭐⭐

@debbieLA77 Valla harika bir zanaat. Kadıköyde bir arkadaşım girmişti ekşi maya ekmek işine. Çok güzel banana bread yapıyordu. Amerika'da kesinlikle iyi kazandıracak bir alan.

• ⭐⭐

@Riethian ağzınızdan bal damlıyor inşallah valla herkes emek verdiği ve severek yaptığı işten para kazansın isterim ama bu yorucu bir iş bunu da göz ardı etmemek gerekli

• merhaba bir şey sormak istiyorum diyelim ki green card kazanıldı mülakat zamanı geldi.bankada çok fazla dolar gösteremedim ama üzerimde ev araba var .ki gitceğimiz kesinleşirse zaten herşeyi satıp gideriz.üzerimizdeki ev araba etki edermi para konusunda.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@siraysessiz satmadan tapu ve ruhsatı yanında götürdüğün zaman para tutarı fazla olmasa da etkili oluyor. Ozaman maddi yönden yetersiz görmüyorlar

• Merhaba Arkadaslar,basvurumuzu gerceklestirdik herkese bol sans diliyorum

• ⭐⭐ Yasaklı

Bu ileti silindi!

• Herkese uzun bir zaman sonradan merhaba abilerim ablalarım kardeşlerim. Mayısta kazanamadıgımı öğrendigimde kendimi belli bir süre nadasa bıraktım ve tekrardan burdayım geçen sene olduğu gibi. Bugün 3. başvurumu yaptım ilkinde insan hevesleniyor 2. de kırılıyor 3.de hevesi kalmıyor 🙂 bir umut başvurduk yine bakalım herkesin hakkında hayırlısı olsun

• ⭐⭐

@Atlantis00 @GizemYılmazz boşuna kendinizi yormayın. Biz kendisine geçen sene de anlatamadık. Hala anlamamış. İnsanların eğlenmesini değil de hep ciddi olup burasının sohbet odası yerine soru-cevap odası olmasını istiyor sanırım. Geçen seneki piknik organizasyonu muhabbetini açan @Sencerium ve bendim. Makara muhabbet olsun diye ortaya atılmış bir şeydi. Ki baya ilgi de gördü ve forumun canlı tutulmasını insanların daha fazla kaynasmasini sağladı diye düşünüyorum. Burada da bir kaç kez söyledim kimin ne düşündüğü çok önemli değil. Süreci ve yasanabilecekleri biz de biliyoruz. Bilmiyormuşuz ve sadece kendileri bilirkişiymiş gibi konuşan kişilere cevap verince de linç etmiş sayiliyoruz. Neyse yine çok konuştum. İyi akşamlar.

• @snowflake27, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Herkese uzun bir zaman sonradan merhaba abilerim ablalarım kardeşlerim. Mayısta kazanamadıgımı öğrendigimde kendimi belli bir süre nadasa bıraktım ve tekrardan burdayım geçen sene olduğu gibi. Bugün 3. başvurumu yaptım ilkinde insan hevesleniyor 2. de kırılıyor 3.de hevesi kalmıyor 🙂 bir umut başvurduk yine bakalım herkesin hakkında hayırlısı olsun

ben de mi bir tuhaflık var acaba ben ilk başvuruda heveslendim bunda hiç beklenti yok 😃

• @adm Aynı durumdayım 🤣 Almanca dilinden gram haz etmesem de, öğrensem mi acaba dedirtiyor bana bu karmaşık düzen

• ⭐⭐

@Atlantis00 aynen katılıyorum… hayal kurmasına karışılamaz kimsenin… ayrıca bu forumda eğlenmek bilgilenmek yardım almak hayal kırıklıklarını paylaşmak hepsi bir bütün, birbirinden ayırmamak gerek, insanız çünkü her şey bizim için… hayal de kurun hayal kırıklıklarını da paylaşın 🙂 hepimiz paylaşmak için buradayız; iyiyi de kötüyü de… mangal partisinde bende vardım:) ekmekler bendendi hatta… aynı uçağa binme hayalimizde vardı hatta koltuk numarası paylaşıyorduk onu anlatmadılar mı? Onu da saçma bulup dalga geçmişti bir kaç kişi sanırım… Kim ne derse desin bunlar güzel şeyler yaşama sevincinin kaybolmadığına dair küçük mutluluklar, belirtiler… eyaletleri tanıttık mesela, kim nereye gitmek istiyorsa o şehri aldı, bilgiler fotolar paylaştık ne güzel şeyler bunlar aslında düşününce 🥹 hep olsun ben varım… eğer bir sakıncası yoksa tabi ki…

• image.png

Bu adam bizim her şeyimiz. @gucarslan

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@misha90 2024 yılı performans görüşmelerinde bu konunun da görüşülmesi ve maaş zamlarının buna göre ayarlanması için sn. @crazycells'i ekliyorum 😉

• Instagram dan daha çok takılır oldum forumda 🙂

• başvurumu yaptım heyecanlıyım tecrübelerini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.herkese iyi şanslar

• @Yıldıray81 siz belki anlarsınız şuanda dışardan aldığımız somun ekmeklerin içinde ne var, içi kimyasal falan dolumudur, yoksa o kadar da kötü değilmidir, yada hiç yemesek daha mı iyi.

• ⭐⭐

@Murat-4 katkı maddesi var ve endistrüel maya var ikisi yeter haa bir de en önemlisi şeker oluyor çoğunlukla:( @Yıldıray81 size sorulmuş ama dayamadım aklıma bunlar geldi hemen 🙂

• @debbieLA77 eski vali Recep YAZICIOĞLU vardı onun beyaz ekmek zehirdir siyah ekmek yiyin diye bir söylemi var o yüzden aklıma takıldı sorayım dedim, 🙂 zaten kaç gün dışarda kalsa bayatlamıyorda plastik gibi bazıları.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |