DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @cakbas Harika . O zaman oncelikle Ds-260 Formunuzu doldurun . Ve sureciniz tamamlanana kadar ogrenciliginizi aktif olarak surdurun , statu disi kalacak sekilde devamsizlik yapmayin . Sanirim 2025 Mart / Nisan gibi surecinize baslayabileceksiniz . O zamana kadar yapacak DV adina pek birsey yok , Bultenleri takip edin . Bol Sans

• @mr-engineer-0 aynen eşime çıkmıştı şimdi bana çıktı 😊

• Merhaba, dosyamızı taşırken diyelim ki mülakat ankara dışında oldu, İngilizce bilmediğim için tercüman götürebilir miyiz konsolosluğa ?

• @istalin konsolosluğa mail atıp onay almanız gerekir. Her konsolosluk kabul etmeyebilir. Umman konsolosluğuna mail atan arkadaşlar tercümanla girdi. Fakat sorular genelde aynı. Forumda paylaşılmıştı sorular onlara pratik yaparak girebilirsin.

• @Figen Tesekkur ederim ilginiz ve cevaplariniz icin, sureci takip etmeye devam edecegim.

• @emirhnbulut türkçe çeviri programı hindi olarak çevirebiliyor. İngilizce orijinalinden turkey seçmelisniz.

• Tesekkür ederim

• Green card çıktı ancak dosya numaram 27binlerde

• Iyi gunler hepinizi saygiyla selamliyorum. Ilk başvuruyu evli olarak girdim ancak resmi evrak yok çekilişi kazandım ds 260 i nasıl doldurmam gerekiyor Ben Kazakistan vatandaşı yim. Şu an İstanbulda çalışıyorum Mülakat zamanına kadar çalışıp biraz para biriktirmem lazım bana yol gosterebilirmisiniz lutfen. Teşekkur eder sağlıklı günler dilerim

• Bu ileti silindi!

• Arkadaşlar merhaba, Varşova da mülakata gireceğim eğer her şey yolunda giderse. Polonya için vize süreci, istenilen evraklar, sağlık kontrolü hakkında bilgileri nasıl elde edebilirim? Tecrübesi olanlarla iletişime geçmek isterim.

• @aes55 Varşova ABD konsolosluğu dosyanızı taşımayı kabul etti mi? Varşova’dan mülakat alabilmek için Polonya veya Rusya vatandaşlık & oturumunuz var mıydı? Varşova’da mülakata giren kullanıcıların deneyimlerinden birisini aşağıda bulabilirsiniz, arama butonunu da kullanmaktan çekinmeyin.

https://yesilkartforum.com/forum/post/349947

• Yasaklı

Merhabalar herkese cn 27 binlerce ama ds 260 formunu 4 gün içinde doldurmustum erken doldurmuş olmanın bir etkisi oluyor mu bilginiz var mı? Birde schengen almak istiyorum bununla uğraşıyorum schengen almamın avantajı var mıdır?

• @merveozdemir 2023 erken doldurmak avantajlıydı 2024 doldurma tarihine bakmadan case no ile süreç yürüyor 2025 allah bilir

• @Göksel-Coşkun yurt dışı çıkış derken neyi kast ediyorsunuz? Turist olarak mı? Eğer turistik gezi planlıyorsaniz yurt dışı çıkışa engel bir durum değil. Kimse size alkol, sigara, ilaç vs. kullaniyor musunuz diye sormaz, ilgili ülkeye vize başvurusu yapar vize alırsanız çıkarsınız.

• ⭐⭐

@ebaris86 Arkadaşlar DV2025 Aşamaları ile alakalı sorularınızı sohbet başlığında değil DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları başlığından sorunuz , farklı konu başlıklarında aynı soruları sormaktan lütfen kaçının. Sabırla sorduğunuz sorunun cevaplanmasını bekleyin.

• @merveozdemir Size tavsiye bol bol forumu okuyun, ne bulursanız

• Arkadaşlar merhaba case numberım 10xx tahmini ne zaman mülakat sürecim olur acaba?

• Yasaklı

Arkadaşlar Türkmenistan ABD konsolosluğuna dosya taşıma ile ilgili mail attım dönüş yaptılar. Ekstra bir şey istemiyorlarmış dosyanız açıldığında başvurun dediler. Daha önce dosya taşıyanlar var mı o süreç nasıl işliyor? Sağlık belgelerini de dosyamızı taşıdığımız ülkeden alıyormuşuz sanırım öyle farklı detaylar da duydum tam o süreç nasıl işliyor acaba? Bir de ben bu soruları sohbet odasına mı yoksa aşama sayfasına mı yazacağım karar veremedim 🙂 Mod abiler doğru foruma yönlendirirlerse sevinirim 😃

• ⭐⭐⭐

DV talihlileri ısrarla sohbet odalarına yazmaktan vaz geçiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.1k

| | | |