DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Erkand delivery için houstonmu chicagomu bilemedim bir türlü kararını veremiyorum ya..
    eşim emlakçılığa devam edicem orada dedi onun için hiç problem yok heryerde iş var bu konuda ama delivery için houston nasıldır acaba.. soğuk havada bol hastalık ihtimali korkutuyor bu sebeple houston iyi diyoruz arada ama şehrin videosunda bile toplu taşımanın iyi olduğu algısı oluştu şu an bende 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ilkerkaynar90 hanıma söyler misin bu kişi ile irtibata geçsin daha yeni emlakçı oldu. Sınavlara girdi geçti. Bilgi alır kendisinden

• @ayvalik10 hatis (özge) ile irtibata geçeceğini söyledi kendisi baya videolarını falanda takipliyor 🙂 bir iki kişidende belgelerini nasıl alabileceğini öğrenmiş türkiyedeki belgeler uluslararası sözde ama hiç bir işe yaramıyor 🙂 çok teşekkür ediyorum bilgi için

• @ilkerkaynar90, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Erkand delivery için houstonmu chicagomu bilemedim bir türlü kararını veremiyorum ya..
    eşim emlakçılığa devam edicem orada dedi onun için hiç problem yok heryerde iş var bu konuda ama delivery için houston nasıldır acaba.. soğuk havada bol hastalık ihtimali korkutuyor bu sebeple houston iyi diyoruz arada ama şehrin videosunda bile toplu taşımanın iyi olduğu algısı oluştu şu an bende 🙂

Ben şu aralar Colorado düşünmüyorum değil 🙂 chicagoyu seviyorsan onun muadili olarak bakabilirsin. Başlangıç için tx düşünmek gerektiğini düşünenlerdenim bende bu arada

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ilkerkaynar90 bu arada hanıma söylersin sadece bayanların katılabildiği özgenin kurduğu amerika da yardımlaşma grubu var ismi yanlış hatırlamıyorsam turkish girls bu grupta bayanlar birbirine yardımcı oluyor.

• @JesusLord türkiyede tatil anlayışımız kamp ve orman tarafında oldu herzaman.. hatta çanakkalede kendime karadenizde gördüğüm bungalowlardan yapmıştık 2020 yılında youtube videolarını izleye izleye.. colorado bu sebeple aslında hep içimde yer edinen biryer ancak benim delivery yapma isteği o konuda beni endişelendiriyor. Basit işlerde çalışamam muhtemelen hayatım türkiyede bir döneme kadar hep bir üstümün olduğu sektörlerde çalışarak geçti biraz özgür ruhluyum yapamam muhtemelen çok zorunda kalmadıkça desem daha doğru tabi 🙂 (basit işten kastım bir patronun bana emir verdiği işler desem daha doğru olacak) stok fotoğraf işide yapıyorum ancak türkiyedeyken aylık 500 600 dolar getiri iyi gibi dursada orada bu meslekle hayatta kalamam 🙂 yani delivery işi doordash uber eats falan rahatça yapabilirmiyim bilmiyorum coloradada bu tarz mesleklerin durumu çok önemli benim açımdan yoksa neden olmasın 🙂 colorado müthiş benim için 🙂

• @ilkerkaynar90, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord türkiyede tatil anlayışımız kamp ve orman tarafında oldu herzaman.. hatta çanakkalede kendime karadenizde gördüğüm bungalowlardan yapmıştık 2020 yılında youtube videolarını izleye izleye.. colorado bu sebeple aslında hep içimde yer edinen biryer ancak benim delivery yapma isteği o konuda beni endişelendiriyor. Basit işlerde çalışamam muhtemelen hayatım türkiyede bir döneme kadar hep bir üstümün olduğu sektörlerde çalışarak geçti biraz özgür ruhluyum yapamam muhtemelen çok zorunda kalmadıkça desem daha doğru tabi 🙂 (basit işten kastım bir patronun bana emir verdiği işler desem daha doğru olacak) stok fotoğraf işide yapıyorum ancak türkiyedeyken aylık 500 600 dolar getiri iyi gibi dursada orada bu meslekle hayatta kalamam 🙂 yani delivery işi doordash uber eats falan rahatça yapabilirmiyim bilmiyorum coloradada bu tarz mesleklerin durumu çok önemli benim açımdan yoksa neden olmasın 🙂 colorado müthiş benim için 🙂

Ben de araştırma sürecindeyim 🙂 colorado chicago gibi pahalı değil fakat tx kadar da uygun değil. İkisinin ortasında. Chicagonun kuzeyinde yaşayabileceğimizi sanmam.. e güneyinde de yaşanmaz. Bu yüzden colorado araştırıp şans verilecek bir eyalet. Söylediğiniz işlerin denver şehrinde rahatlıkla yapılacağını düşünüyorum 🙂 tabi ki en önemlisi gc’yi kazanmak

• @ayvalik10 hahahahah tesekkkür ederim 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@goyro666 siz isteyin biz yapalım

• @Sencerium hahahha abi kusurabakma gülesim geldi ya 😃 düstügümüz duruma bakin trajikomik size özel degil ki herkesin aklina geliyor

• ⭐⭐

iyi akşamlar arkadaşlar..

• ⭐⭐

@Lossantosdy iyi aksamlar abla nasilsin

• ⭐⭐

@ilkerkaynar90 Delivery, Uber gibi işler genellikle kalabalık şehirlerde getirisi daha fazladır. soğuk şehire adapte olduktan sonra hemen hastalanma durumu da olacagini sanmiyorum tabii ilk başlarda ufaktan olabilirsiniz. Bu arada delivery degil ama
    uber yapan bu arkadaşi izleyerek Chicago da hareketliliğin nasil olduguna bir goz atabilirsiniz.

• Ata topraklarımız..

• ne dolandırıcılar var be az önce green cardın g sini bilmeyen birisi ile konuştum başvuru yapmış extra 2.499 tl de danışmanlık ve sağlık taraması adı altında para almışlar bunlar ona sadece uçak bileti alıp gideceksin demişler çocuk seviniyordu green card aldım gideceğim diye 😞 kasım dan sonra her hangi bir zaman gidip sağlık taraması olabilirsin falan da demişler çok üzücü yahu cidden can sıkıcı 😞 şirketin ismini versem mi bilemedim

• ⭐⭐

@yenihayaletadam abicim 😕 ben böyle durumlarda kimseyi kınamak istemiyorum ama içten içe öyle hissediyorum. ne diyeyim geçmiş olsun

• @yenihayaletadam yani ver tabiki milet görsün sikayet etsin bari de kandirmasinlar milleti 😃

• ⭐⭐

@yenihayaletadam aaa ne güzel mayısı beklemeden gidebiliyoruz 😃 site ismi lütfen christmas'a yetişelim ahhahaha 👀

• ⭐⭐⭐

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

ne dolandırıcılar var be az önce green cardın g sini bilmeyen birisi ile konuştum başvuru yapmış extra 2.499 tl de danışmanlık ve sağlık taraması adı altında para almışlar bunlar ona sadece uçak bileti alıp gideceksin demişler çocuk seviniyordu green card aldım gideceğim diye 😞 kasım dan sonra her hangi bir zaman gidip sağlık taraması olabilirsin falan da demişler çok üzücü yahu cidden can sıkıcı 😞 şirketin ismini versem mi bilemedim

vermezsen sadece buraya gelip okuyup giden arkadaşlar işin kolayına kaçmaya çalışabilir, şimdi hakediyor diyenler olacak ama yazık sonuçta

• Deep turkish green card hüseyinin vize dükkanınıdamı izlemedi bu insanlar djddödkdkdk

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.3k

| | | |