DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gtx295 tam sana göre kültürel etkinlik tiyatro sanat üst düzey topluma çabuk adapte olunabilecek etkinlikler yapılıyor anlaşabilmek için ingilizce yi geliştirmek zorunda kalıyorsun tam zamanlı iş buldunmu her şey çok güzel olur diyorum inşallah görürüm

• @gtx295 kahvesine bir tavla sözünüzü alırım o halde

• ⭐⭐ Yasaklı

@serel Estağfurullah ne demek, çok sevindim, ne mutlu bana güzel bir şey kattıysam size 🙂

• @lawyergirl, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Desene yanlış çağda doğmuşsun bazen ben de böylr hissediyorum

Sanırım öyle 🙂 eskiden bazi şeyler daha iyiymiş aile bagi yada insanlar birbirlerine daha saygililar miş. Şimdi kimsede saygı yok toplumda tartışma kültürü de yok. Şimdi hiçkimse birşeylerin değerini bilmiyor...

• @Birgariphayat, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 kahvesine bir tavla sözünüzü alırım o halde

Ben tavla oynamasini bilmem hocam. 🙂 kagıt gibi şeyleri de bilmem hiç öğrenmedim. Hatta futbol bile bilmem 🙂

• @Atlantis00 Amiin 🙂 Cidden çok mantıklı. Özellikle sabır istememe konusu. Bende teşekkür ederim bu denli önemli bir bilgiyi paylaştığınız için 🙂 Umarım bu sene her şey gönlümüzce olur

• @gtx295 Hadi ya desenize taş kağıt makasa kaldik

• @korki yakın arkadaşım olmasa bende tercih etmez flori daya bakardım

• @salih-atilla, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 tam sana göre kültürel etkinlik tiyatro sanat üst düzey topluma çabuk adapte olunabilecek etkinlikler yapılıyor anlaşabilmek için ingilizce yi geliştirmek zorunda kalıyorsun tam zamanlı iş buldunmu her şey çok güzel olur diyorum inşallah görürüm

Hocam inşallah vizenizi alırsınız. Bu sene bana çikarsa o sırada sizde yerleşmiş olursunuz artik yardım edersiniz 🙂 Herşey gönlünüzce olsun efendim 🙂

• ⭐⭐

@salih-atilla İnşallah bu sene yerleşirsiniz her şey gönlünüzce olsun..

• @gtx295 eyvallah elimizden geleni yaparız yeterki gideyim

• @lawyergirl herkesin hayali gerçekleşsin hepinize teşekkürler şansınız açık olsun

• @Riethian ooo uzmanlık alanım 🤣

• ⭐⭐

@serel 😂😂😂 Güdümlü ana terliği. Çok iyi bilirim heheh

• ⭐⭐⭐

@salih-atilla, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@korki kısmet olur mülakat gelirse ve vizemi alırsam iowa fairfield gideceğim benden başka iowa ya gitmek isteyen
    yok bu eyalet tercih edilmiyor

Yalnış hatırlamıyorsam iowa en yaşanılır eyalet ya da insanları en mutlu olan eyaletti veya ona benzer bir şey. Bir yerde okumuştum / görmüştüm. Hiç de aydınlatıcı bir yazı olmadı. Silmeye de üşendim bak şimdi 😂

• @lawyergirl bazen bende 70'li 80'li yıllarda şuan ki aklımla yaşamak isterdim diyorum. Hoş uzak değilim çok yorgun sokak neslinden geldik. herşeyi yaşadık gördük. Bu kadarı fazla dedikçe daha fazlasını yaşadık. Bir önceki nesil herşeye sahip olmuş hep öyle gördüm. Biz ara nesil birşeye sahip olmak istedikçe bizden kaçtı hep. Ama 2000'den sonra ki nesil için maalesef düzgün bir şey kalmadı. Arada ki teknolojik fark çok açıldı. Bu saaten sonra umudu başka yerlere kalan bir nesil geliyor. 4 yaşında ki kızım " Amerika'ya gidince burada ki arkadaşlarım için bana Instagram aç beni görsünler" dedi. Ben 4 yaşında televizyon kumandasında ki lastikleri kemiriyordum 😂😂😂😂

• ⭐⭐

@treystoom Allah bağışlasın ☺️ şimdiki çocuklar çok çabuk adapte oluyorlar teknolojiye , eminim Amerika’ya giderseniz oraya da sizlerden daha çabuk alışır

• @lawyergirl 35 yaşından sonra b1-b2 ingilizceyi yine tarzanca 2 yılda anca çözerim. Küçük çocuk için 6 ayda ana dil olur. Bu bile arada ki farkı açar. Valla benim bu saaten sonra USA 'da bana biraz huzurdan başka birşey katmaz.Aksine uzun yıllar çalışıp belki geri bile dönerim emeklilik için 😂 Sadece kızım için birşeyler yapmak adına gitmek istiyorum. Umarım ki o sene bu sene olup seneye bu zamanlar oradan yazarız hep birlikte.

• ⭐⭐⭐

@treystoom, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@lawyergirl bazen bende 70'li 80'li yıllarda şuan ki aklımla yaşamak isterdim diyorum. Hoş uzak değilim çok yorgun sokak neslinden geldik. herşeyi yaşadık gördük. Bu kadarı fazla dedikçe daha fazlasını yaşadık. Bir önceki nesil herşeye sahip olmuş hep öyle gördüm. Biz ara nesil birşeye sahip olmak istedikçe bizden kaçtı hep. Ama 2000'den sonra ki nesil için maalesef düzgün bir şey kalmadı. Arada ki teknolojik fark çok açıldı. Bu saaten sonra umudu başka yerlere kalan bir nesil geliyor. 4 yaşında ki kızım " Amerika'ya gidince burada ki arkadaşlarım için bana Instagram aç beni görsünler" dedi. Ben 4 yaşında televizyon kumandasında ki lastikleri kemiriyordum 😂😂😂😂

Tam olarak bu

Eğer video ayarladığım yerde açılmazsa 34:30'a gidiniz 😁

• ⭐⭐

@treystoom Amin inşallah ☺🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.4k

| | | |