DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hsn-kartal Hicri 1412 valentine kasabası hocam 🙂

• @Revolter tamda valentine day e denk gelmiş:)

• @melikemim Sayılarla DV2024 başlığına ilk mülakat dağıtım haberini verecek vatandaşı arıyorumm 🙂

• @Ümit-Karabayır oraya değil bu başlığa yazılır dağıtılırsa 🙂

• @Ümit-Karabayır Bunu bize @yusufalak ve @misha90 haber verecek 🙂 hangisi daha mutlu eder dersen @misha90 nın mülakat maili geldi demesini isteriz tabi Cn dolayısıyla 🙂

• Ben bugünden umutluyum bakalım gelsin haberler 🤩

• @melikemim

İnşallah bi gelsinde kaç gelirse gelsin boş geçmesinler yeter. 😇

• @melikemim Siz @yusufalak ve ben pazartesiden beri her akşam umutluyuz ama sonuç yok 🌤

• Galiba boş geçtik bu ayı 😕

• @misha90 bu gece saat 23:00 e kadar geldi geldi gelmedi boş geçmiş olur artık

• Birileri artık şu foruma sonunda mülakat mailim geldi vs. yazabilir miiiiii

• @aysegl12345 DoS’u aradım ve decision tree kullandıklarını söylediler

• Mail geldiiii 🙂 diğer grubu çok meşgul etmek istemiyorum. burası sohbet olduğu için daha serbest geliyor. durum Ankara yazıyor ama mailde herhangi bir bilgi yok. tarih de yok.

Tarih bu istenen belgelerin olduğu mail ile mi gelecek? Daha önce bu maili hiç almadık, ne yapmamız gerekiyor şu anda 🙂

• ⭐⭐

@semihistanbul Tebrikler diger konuda cevaplamistim buradan da cevaplamis olayim. Mail geldikten 1-2 saat sonra cekilisi kazandiginizi ogrendiginiz sayfadan mulakat bilgilerini gorebileceksiniz ( Anca guncelleniyor bu her dagitimda boyle maalesef) Mulakatta istenen belgeleri zaten biliyorsunuzdur , konu basliginin ilk iletisinde de mevcut. Mulakat hatirlatmasi icin mail mulakatinizdan 7-10 gun once geliyor ortalama olarak fakat bazen gelmeyen talihliler oluyor bunu onemsememek ve mulakat tarih ve saatinizde konsoloslukta bulunmaniz gerekmekte. Tebrikler tekrardan umarim bekleyis icerisinde olan tum talihlilerin mulakat aldigi bir yil olur.

• Bu ileti silindi!

• Bize gelen giden bir şey yok malesef

• @achillesoag Çok teşekkürler. Heyecan büyük. Gelmeden önce ne kadar okusak da o mailin geldiği ilk anlar, akıl baştan gidiyor. Aynen tarihi öğrendim. Bundan sonraki işlemimiz, mail atıp dosyamızı açtırmak ve temmuz ayında doğan kızımızı kendi bilgilerimize eklemek olacak.

• @ahmetyorulmaz öyleyse çok az dağıtım oldu bu ay 😓 boş geçmiş gibi birşey

• Sene başından beri aylık verilen mülakatlardaki Cn numaraları çok az ilerledi. Son 3 ay ortalaması 700 cn atlayarak mülakat verildi. Bu hızla giderse 8.500 Cn i ya görür ya görmez. Umarım kalan aylarda hızlanma olur, isteyen herkes bu süreci mutlu şekilde sonlandırır.

• 9000lerde olan arkadaşlar bize gelmeyecek gibi bir his var içimde, çok yavaş ilerliyorlar…

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.0k

| | | |