DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Salih-Mert-Eroğlu rus istihbaratı adına çalışmıyorsanız sorun olmaz

• @Oğuz-Ergin bu başlığı da incelemenizi tavsiye ederim

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 haftada bir cevaplıyorlar soruları, yanlış hatırlamıyorsam pazar günleriydi. Sorunuzu sorduktan sonra beklemeniz gerekecektir yani biraz ama geri dönüş sağlayacaklardır 2 gün önce cevap verdikleri olmuş

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş sorumu özelden atmam lazım galiba çünkü forum da ilk defa altına yorum için kutu açılmayan bir yere düştüm:)

• @tolgado dosya taşımak için numaraarın cutoffa girmesine gerek yok, bir çok arkadaş bu şekilde fikir edinmiş ama cutoff olmadan da dosya taşınabilir. schengen alamamalarıda sorun değil. ben de alamadım viyanaya ama ertelettim. ankarada hiç alma şansları olmayanlar kesinlikle schengen bölgeside olsa dosyasını taşımalı

• Merhaba, schengen bölgesine vize aldık ve dosyamız taşındı diyelim. Bizimle birlikte mülakata girmesi gereken çocuklar o mülakata girmezse ne olur, daha sonra Ankarada mı girerler yoksa başvuruları iptal mi olur bilgisi olan var mı acaba?
    Teşekkürler

• ⭐⭐⭐

@meke Mulakata girmeyenler vize alamazlar, kastiniz cocuklarin mulakat gununde konsoloslukta fiziksel olarak bulunmalari ise; bazi konsolosluklar 14 yas alti cocuklarin fiziksel bulunmasina gerek duymuyor ama saglik kontrolu sart oldugu icin ve ulke kapsaminda limitlendigi icin (baska ulkenin saglik kontrolunu kabul etmiyorlar), goturmek istediginiz cocuklarin sizinle o ulkeye gitmesi sarttir, henuz bunun tersini kabul eden bir konsolosluk olmadi.

Schengen vizesiyle (D tipi gibi uzun sureli yasal oturum/calisma) degilse dosya tasima/transfer hakki vermez bu arada.

• @lumos Cevap için teşekkürler.
    Schengen vizesi derken Almanya'da 6 ay oturumlu iş arama vizesi şeklinde bir planlama yapmaktayım, bu vize uygun olur umarım.

• ⭐⭐⭐

@meke Cok daha uygun. Vizeniz basilir basilmaz konsolosluga yazarsiniz vize ve pasaport imajlarinizi ekleyerek.

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 muslu hukuk bürosu bölümünde sorunuz için başlık oluşturmanız gerekiyor diye biliyorum. Başkasının soru sorduğu ileti cevaplandığı için kilitlenmiş olabilir bu yüzden oraya yazamıyor olabilirsiniz. Özelden cevap vermeyebilirler

• Merhaba eşime green card çıktı 4 yıl önce kamudan ihraç oldu hakkında adli idari işlem yok pasaport alabiliyor ama nüfus hala tahdit kaldırmıyor bunun İçin uğraşıyoruz pasaport Bilgisi girmeden formu yolladık bize mülakat verirler mi bu şekilde en azından mülakat verilene kadar pasaport alabiliriz belki

• ⭐⭐⭐

@Seher-Yvz-Gülsever Yolunuz acik olsun, umarim en kisa surede cozulur. Mulakat almaniza engel yok su an icin ama pasaport olmadan vize basilamayacagi icin pasaport ve yurt disi cikma serhi (varsa) kalkmis olmali, sansiniz bol olsun.

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş aaa tamam böyle düşünmemiştim teşekkürler bir de öyle deneyeyim 🙂

• @kaankoca forumda bulabilirsiniz

• @emri yeminli tercüman olması gerekiyor.

• @new_life malesef konsolosluk işlemleri hep uzun sürüyor 😐

• @mamo32 evet ama en geç 45 gün gibi geliyor card bu süreyi de aklınızda bulundurun

• @charon ds doldurma tarihide çok önemli bu süreçte

• @Koray283 umarım kimse için gerek kalmaz 😂

• @symbi0te excel listesini takip edin eğer mail gelmediyse kazandığınızı öğrendiniz ESC dv lottery sayfasından bakabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.7k

| | | |