DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@pusular35, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Arkadaşlar Türkmenistan ABD konsolosluğuna dosya taşıma ile ilgili mail attım dönüş yaptılar. Ekstra bir şey istemiyorlarmış dosyanız açıldığında başvurun dediler. Daha önce dosya taşıyanlar var mı o süreç nasıl işliyor? Sağlık belgelerini de dosyamızı taşıdığımız ülkeden alıyormuşuz sanırım öyle farklı detaylar da duydum tam o süreç nasıl işliyor acaba? Bir de ben bu soruları sohbet odasına mı yoksa aşama sayfasına mı yazacağım karar veremedim 🙂 Mod abiler doğru foruma yönlendirirlerse sevinirim 😃

sizce dosya tasimak veya mulakata girmek bir sohbet konusu mu?

• @batuhanse dostum ben hindi seçtim hep sıkıntı olurmu

• @kafkaf onay formunuzun ciktisina bakın PDF olarak kaydettiyseniz ya sisteme girip çıktı şeklinde PDF olarak pcye kaydedin.. hindi olarak sectiyseniz de o turkey olarak işaretlenmiştir. Sorun olacağını ben düşünmüyorum. Kontrol edebilirsiniz

• @mr-engineer-0 aynen dostum Turkey çok teşekkür ederim

• Bu ileti silindi!

• @crazycells biz 2023 de taşımak için mail attık kabul edildi ama vize alabiliyorsanız alıp gelin dediler Türkmenistan konsolosluğunu aradık3 ay vizeler durduruldu şuan vize veremiyoruz dediler ozaman öğrendim bizden vize istediklerini biz tabi şok

• Amerika hep çocukluk hayalimdi izlediğim filmler,diziler, çizgi filmler ve dahasi...
    Netice de bu hayal için artık adım atma zamani demişken turist vizesi reddini ağzımın ortasına yedim öğrenci vizesi denedim yine red yedim üstelik daha önce Almanya, Yunanistan ve İtalya girişlerim olmasına rağmen böyle oldu.Greencardı çok fazla abd araştirmasi yaparken şans eseri öğrendim ve bu beni biraz üzdü açıkçası nasıl bir yerden duymadim ya da hiç karşıma çıkmadı bilmiyorum;Daha sonra araştıra araştıra burayi buldum,umarım doğru yere yaziyorumdur.Herkese merhaba ve hayalleri doğrultusunda bol şans arkadaşlar🙋

• ⭐⭐

@lawyergirl iyi valla, evde oturuyorum, projelerle boğuşuyorum. karnım açıktı, bişiler yicem şimdi 🙂 🙂

haa GC için diyorsan, ben geçen yıl başvuruyu yaptıktan hemen sonra 2026 odasına geçtşm 🙂

• ⭐⭐

@RaVeNx sen yaşıyor musun kardeş? nasıl durumlar?
    sesini duymak güzel

• @RüyalarlaDans

Doğru yere yazıyorsunuz.

amerikanın sistemini hala anlamıyorum.

Yasal yolla gitmeye çalışanlar çok zorluk yaşatıyorlar.

kaçak yolla gidenlere zorluk yok.

2 defa denedim çıkmadı.

Benden geçti.Bu saatten sonra amerika ya ne yasal ne de kaçak yolla gitmem.

Siz yine de hayallerinizin peşinden gidin.

• Merhabalar. Forum a kısa süre önce kayıt oldum ve 2025 talihlilerindenim. Önceki seneki sohbetlerden bazılarını okudum. Acaba bu mülakat verme durumunu senin eğitim ve iş tecrübene göre verme durumları olabilir mi? Çünkü bazı konuşmalarda sıra atlama gibi durumlar olmuş sanırım.

• @Persink en az lise mezunu isen diğer şartlarıda karşılıyorsan sabıka sağlık gibi iş tecrübesine bakılmıyor

• @Persink bu sıralamada kimsenin kimseye üstünlüğü yok.

• Arkadaşlar 16 yaşından itibaren yaşadığınız adresler yazın diyor fakat sadece 2 adres çıkıyor e devletten yaklasik 20 yıl kayıp yani. Nüfus dairesinden önceki adreslerimi bulabilir miyiz? Kayıt altında tutuluyor mudur? Ve Ankara içi tanıdığı yeşil kart firması olan var mı veya önerisi olan teşekkürler

• @emirhnbulut arkadaşım forum yeter sana kimseye para kaptırma, e devlette ikamet olarak ne çıkıyorsa yaz yeter ,ayrıntıda boğulma case in yüksekse başka yollara bak ,büyük resme odaklan mulakati nasıl alırım ona bak

• @gucarslan Merhaba kolay gelsin size bir sorum olacak 260 formunu doldururken sayfayı Türkçe yaparak doldurdum ülke Türkiye değil hindi olarak çıkıyor bu sorun olur mu formu tekrar açıp ing çevirip mi doldurmalıyım lütfen dönüş yapabilir misiniz teşekkürler

• DS 260 formunu 1 saat önce bugun gönerdim askerlik bilgilerimi girmediğimi farkettim askerlik ile ilgili soruyu meslek olarak algılamışım
    [email protected] adresine mail attım ve formu tekrar düzenlemek istediğimi belirten mail attım şimdi de aptal gibi yanıt gelmesini bekliyorum.
    Ne kadar güzel bir hata yaptım kendimle gurur duyuyorum.

• @hsn-kartal case yüksek fakat yeşil pasaport flan var correct olursam dosya taşımayı deneyeceğim

• ⭐⭐⭐

@emirhnbulut sürecinizi riske atmak ve para kaptırmak istiyorsanız danışman arayın derim aksi halde bütün bilgiler burada zaten.

Adres konusuna gelirsek e devletteki ikametgah geçmişinizin bir önemi yok siz 16 yaşından itibaren yaşadığınız adresleri yazın ikametgahınızın orada olup olmaması önemli değil

• ⭐⭐⭐

@Skykhan Lütfen vize surecinizi imzanızda günceller misiniz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

42.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.7k

| | | |