DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Kesinİzmirli, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Uçan-hollandalı para isteseler başvuran kişi sayısı öyle bi düşerdi ki 😂😂😂 sembolik bir miktar olsa aslında iyi olurdu 50 dolar falan.

Kesinlikle fazlasıyla düşer 😃

• @Uçan-hollandalı, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 DV2024 benim için de bir ilk olmuştu ama öyle triplere girmiştim ki sanki bana çıkacak 🤣 o heyecan çok başka bir şeydi... En sonunda has not been selected görene kadar devam ediyordu fakat sonrası çöküş.

Bende sans yok. Bana ciksa zaten kesin bi aksilik olur kesin hastalanip gocerim bu dunyadan yada ucak duser kesin 🙂 keske azicik sansim olsa 😞 millette ne sans var son dakika vize alan vs bendeki sansi sanirim yillar once kullandim. Amazon.com dan urun almistim cift urun gelmisti o gunden beridir belim dogrulmuyor xD

• Yerimizi alalım hemen 🙂

• @gtx295 Tamamen şans işi hiç belli olmaz belki de bu sene kazananlardan biri olursun, ama bu işin tatlı bir heyecanı var ya işte o güzel oluyor😀

• @Uçan-hollandalı, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Tamamen şans işi hiç belli olmaz belki de bu sene kazananlardan biri olursun, ama bu işin tatlı bir heyecanı var ya işte o güzel oluyor😀

Zannetmiyorum bana cikacagini yani birseyi istersem zaten kesin olmuyor. Bir tanri varsada belami vermis. bazen diyorum su hayatta hic dogmasaymisim. Cunku yuzume hic gulmuyor baskalarinda cok iyi sans lar geliyor bakiyorum degerlendirmiyorlar yada degerlendiren var... zaten degerlendirmiyenleri anliyamiyorum.
    Artik heyecan kalmadi ya benden onuda aldilar 🙂

• ⭐⭐

Değerli forum arkadaşlarım , bayramınızı kutlarım , ara ara uğrayıp nabız yokluyorum burada , umarım herkesin keyfi yerindedir, selamlar sevgiler 🙏❤🇺🇸

• @hdemircanusa
    İyi bayramlar
    Türkiye’de keyifler iç güveyinden hallice ise kralsın 🙂
    Demin markete gittim daha asgari ücret zammı elimize geçmedi her şeye zam gelmiş.

• @Gürkan-1
    Şart kalktı bir kez ve daha geri getirmezler diye düşünüyorum.

• @Kesinİzmirli
    Bunu eskiden pek istemiyordum ama öyle gereksiz başvurular olduğunu duyduktan sonra acaba 5-10 dolar gibi sembolikte olsa bir ücret istense mi diyorum.
    1 kişilik kontenjan kalsa çıkana elbet 1 milyon kişiden de çıkar. çıkmayana da 2 kişiden bile çıkmaz. Lakin bu gereksiz başvurulardan 1 kişiye bile çıksa haktır yani yazık

• Evet Geldik Yine Aynı Dükkana Geri EB-3 Vizesine Başvuracağım Yakın Zamanda Fakat Yinede Green Card Çekilişine Sevgilim İle Başvurucam Eğer Çıkarsa Aracı Firmaya Sadece 10.000$ Ödemiş Olucam Kalanını Ödemeden Kurtarıp Amerikaya Gidebilmiş Olucam Çıkmazsa Kalan Parayıda Paşa Paşa Ödeyeceğiz Demektir Yapcak Bişi Yok Gelsin Şu Başvuru Tarihide Bekleyelim Umarım...

• ⭐⭐

@Ekto-Oktan Aynı durumdayız. Ben EB3 ü başlattım. Geçmiş deneyimlerim bana DV lottery e umut bağlamamayı öğretti sağ olsunlar 🙂 Hele bundan sonra daha da zor. Yapılabilirse B2 Turist vizesini de cebe koymakta fayda var.

• @Riethian Kesinlikle öyle, ha yılbaşı piyango çekilişi ha dv lottery 👍

• ⭐⭐

Ben bir sene daha greencarda başvuracağım sonuç olumsuz olursa ben de eb3 e girişeceğim artık

• Asla çıkacağını ümit bile edemiyorum

• @Riethian Ben Daha Gencim Hocam İmzanızı Okudum Maşallah Siz 10 Seneden Fazla Denemişsiniz Buraya Kadar Dayanabilmeniz Mucize Zaten Ben 10 Sene İmkanı Yok Duramazdım Taş Olsa Çatlar Ben Ağustosta Giricem EB-3 Vizesine Bakalim Sonumuz Ne Olucak...

• ⭐⭐

@GizemYılmazz sıkıntı yaşıyor olabilirler yada her şey süt liman türkiyeden kurtuldukları için o kadar mutlular ki bizi aramadılar bile... onların ev satın gittiklerini biliyorum sana öyle bir şeyler söylüyorlardı orada yatırım yapacaklardı... ama ne yaptılar belli değil ben bi 6 ayları dolmasına 3 ay kala napıyorsunuz demiştim... ama sonrasında ses gelmedi 6 aylık süreçte yatırımcı vizesi işi işlemlerin yetişip yetişmeyeceği konusunda şüpheliyim... ama bir kursa yazılıp saati değiştirip bunu uzatabilirler olay yanında ne kadar paran olduğunda bitiyor... paralar suyunu çekmeden bir yol buluyorsun diye düşünüyorum çoğu giden öyle yaptı... biran önce kapak atmak önemli 🙂

• ⭐⭐

@danzel ya 5 10 dolar değil 100 dolar olsun burada gerçekten gitmek isteyenlerden ben o kadar para vermem diyen olacağını hiç sanmıyorum... bütün sene bunu bekliyoruz ekim ve mayıs ayları için yaşıyor gibiyim resmen şahsen o yüzden veririm ben... arkadaşlar bir de tc pasaportlu suriyeliler var artık onlarda deli gibi istekli gitmekte hükümeti tekrar iktidara taşıyan azınlık dediklerimiz daha neler yapmaz ki

• @debbieLA77 Mültecilerin TC vatandaşlığına geçişine ben de sıcak bakmıyorum, ondan sonra vize almak için kırk takla atıyor millet. Geçenlerde Fransa'da yaşayan bir suriyeli sığınmacı parkta etrafa bıçak sallıyordu en son vurmuşlar. Bunu geçtim yine birkaç gün öncesinde suriyeliler kendi bayraklarını Türkiye'de açıp denize atlıyorlardı😀 daha neler neler var, muz akımı yapan suriler vesaire derken buralara kadar geldik işte...Bu kadar şey yaşandıktan sonra bir de tepki görüyoruz "siz ırkçı mısınız?". Ülkeye yararı olmayanları neden seveyim ki

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı denilecek çok şey var ama bende kendimi içeriye girmeyecek bir şekilde ifade edebileceğimi sanmıyorum etmesem daha iyi 🙂

• ⭐⭐

güzel şeyler düşünelim güzel şeyler konuşalım herşey güzel olsun 🙂
    licensed-image1.jpeg
    licensed-image.jpeg

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

160

42.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.6k

| | | |