DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Youtube de Deniz meltem kanalı yeni video atmış ilerki yıllarda Türkiye de çekilişe katılamayan ülkeler arasına girebilir diye fazla kaçak göç oldugu için öyle bişi yaparlar mı acaba

• @crazycells Yani kendiminkini nasıl doldurduysam eşiminkinide aynı şekilde dolduracağım değilmi (örn; formu dolduran kişi kısmını applicant seçmek vs.)

• Allah herkesin gönlüne göre versin.

• @yusuf-çetin Türkiye değil yalnızca. Herhangi bir ülke bu şekilde olabilir. Ülkenin verdiği göç ile alakalı. Yasal olup olmamasına değil de sayıya bakıyorlar.

• Sabırsızlıkla bekliyoruz 🙂

• @hayatzoryav Herkesin sansi ayni guzel kardesim.Hic merak etme.Hele bir secil,bir yol bulunur.Herkes sana burada yardimci olmaya calisir.

• @newbie97 Bugun Karaköyde ki balık malzemecime gittim , Begendigim olta ve makineleri inceledim , hepsini bir kagıda özelliklerini yazdım orda en az 2 saat vakit geçirdim , yeni rapalalara baktım , Shımano ve daıwa kamıs ve makineleri hala alınabilecek düzeyde oldugunu görünce ince bir sevinç kapladı içimi 🙂 dedim oğlum sakin ol aksam GC kazanıcaksın 😛 Sonra akya , okinos , kılıç balıgı için çıkrık kamış ve makinelere baktım 🙂 Bir ara zodiak bot sordum mülteci kaçırıyorum sandılar 🙂

Oradan cıktım güzel bir kahve içtim Tarihi yarımadaya karsı , biraz hayatı sorguladım . Dolasan turistlere baktım ( içimden ulan yaşıyorsunuz , bu hayatı dedım ) sonra bizim emekli amcalara baktım agızlarında cugara , üstündeki kadıfe pantelonları ve eskimiş ceketlerine , bir anda kendime geldim .

Dedim yürü oğlum git evine bekle aksamı , forumda heycanlan , çıkmazsada üzül 🙂

koptuk geldik buralara 🙂 Herkesin bekledigi güzel haberi alması dilegiyle 🙂

• DV formunu gönderenlere göre mi sıra veriyorlar yoksa rastgele mi mülakat sırası veriyorlar bilgisi olan var mı

• Bu ileti silindi!

• @yusuf-çetin Amerika Birleşik Devletleri lottery'ye mensup olan ülkeler arasında belirli bir kota belirler ve bu kota dolduğunda o bölgeden gelen göçleri askıya alır.Yani böyle bir durum olması oldukça muhtemel görünüyor..ve uzun bir zamanı kaldığını da düşünmüyorum açıkçası

• @ebrkan92 DS260 formunu erken gondermek onemli tabii ki ama case numaranizin current olmasi cok daha onemli.

• @failunmefailun tamam işte son 5 yılda 50 bini geçerse sıkıntı oluyomuş son yıllarda çok fazla kaçak oldu kotayı dolduracaklar

• Her sene olduğu gibi bu senede herkese bol şans

• ⭐⭐

@SYTSNGR Ben öğrenciyken bir arkadaşım gelmişti istanbula o beni zorla taksime götürdü, oradan bayır aşağı yürüdü oradan tren oradan sultan ahmet oradan eminönü felan diye diye bir gezdirdi 🙂 Sonra ayağımın altı su topladı nasır çıktı 🙂 Hala daha duruyor 🙂

Ben kesiyorum o büyüyor kesmeyince de basınca acıyor 🙂 Gezmek kesinlikle yaramıyor bana

• ⭐⭐

@Lossantosdy ay aynısından bende de var 🙂 geçen sene değil de sanki ondan önceki sene konuşmuştuk seninle bu konuyu hatırladım benim adanalı arkadaşım ♥

• @yusuf-çetin Sayıyı bilmiyorum. Ama ihtimal dahilinde bir durum. Sadece kimse çıkıp kesin konuşamaz.

• Aklıma takıldı, hala covid aşısı zorunluluğu var mı? Varsa Sinovac aşısı kabul ediliyor mu

• Bugün beraber geçireceğimiz son gün gibi görünüyor arkadaşlar.Ekim de görüşürüz artık ya da görüşmesek daha iyi🙃

• @newbie97 Bendede aynı durum var , o yüzden rahat tabanlı yürüyüş ayakkabısı giyiyorum , ancak öyle rahat edebiliyorum .

Askerde bot , kışın bot , görmek bile istemiyorum ama malesef giyiyoruz 🙂

• ⭐⭐

@ebrkan92 Evet var hatta biri demişti vurulmaya gittiğimde aşılara baktım biontech in tarihi geçmişti sinovacın az kalmıştı ondan sinovac vurdurdum diye 😁

Çıkanlar tanıdık hemşire bulmaya baksın bence

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.6k

| | | |