DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Lossantosdy Ne dediğini bize de yaz hahah 😃

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy sayfayı çok fazla güncelledim sanırım 😃 seçtiğiniz konsoloslukta randevu yok diyor artık 😃

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy Ben söyleyeyim ne gerek var diyecek :)))

o zaman gereğini gösteririz 😃

• ⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy Ne dediğini bize de yaz hahah 😃

ayıpsın tabiki de 😃

• ⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy sayfayı çok fazla güncelledim sanırım 😃 seçtiğiniz konsoloslukta randevu yok diyor artık 😃

sık sık yenilediysen süreli ban yemişsindir, bekle bi yarım saat 🙂

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 ilk yazdığınız mesajı dikkatle okursanız ayrı bir daire tuttum 3 gün orada, 5 gün annemlerle kalıyorum diye bir ibareniz yok. Sorunuzu doğru bir şekilde sorarsanız ona göre cevap iletebilirdim. Olurda kazanırsanız siz ikametiniz nerdeyse ona göre doldurabilirsiniz sıralı bir şekilde

• ⭐⭐⭐

@Simge-Kutlu Geçen sene ki durum fazla ekstrem bir durum, KCCnin evrak talebinden vazgeçmesi bu esnada 3 hazirana kadar olan dosyaların işlenmiş olması ondan sonra sistemin değişmesi, ve en önemlisi form işleme hızlarının düşük olması vs bir çok etken vardı. DS formunuzu erken submit etmek evet önemli çünkü formunuz ne kadar erkense o kadar çabuk kontrol edilip işlemi biter ama ama dosya işlemelerinin hızlı ilerlediği bir senede Submit Dateden daha fazla etkili olabiliyor CN. Bu sene mesela dosyaların hızlı işlenmesi, bültenin 2 defa sabit kalıp 1 defada çok ufak bir artış yapması geç submit yapmasına rağmen CN düşük olan kişilerin şansını arttırmış oldu

• ⭐⭐⭐

@Yasin-Yasa Eğer hala üniversite okuyorsanız lise diplomanız üniversitenizdedir bunu belirtmiş olayım çünkü bir çok kişi lise diplomamı kaybettim diye yardım istediğinde genelinde ortak noktası bura oluyor üniversiteye kayıt esnasında verdiklerini ve mezuniyette geri alacaklarını unutmuş oluyorlar. Eğer zaten üniversite mezunuysanız lise diplomanıza ihtiyacınız olmayacak sorunuz DV süreci içinse

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş ama yurt dışı başka bişey zaten onun vizesi var çıkışı var girişi var... ben ülke içinden bahsettim

• ⭐⭐

@debbieLA77 ama sorun yok anlaştık :))) teşekkürler yinede dikkat etmek gerek adamlara yalancı durumuna düşmemek gerek

• @Emre-Kurtulmuş açıklamanız için teşekkür ederim 🙏

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Yasin-Yasa Eğer hala üniversite okuyorsanız lise diplomanız üniversitenizdedir bunu belirtmiş olayım çünkü bir çok kişi lise diplomamı kaybettim diye yardım istediğinde genelinde ortak noktası bura oluyor üniversiteye kayıt esnasında verdiklerini ve mezuniyette geri alacaklarını unutmuş oluyorlar. Eğer zaten üniversite mezunuysanız lise diplomanıza ihtiyacınız olmayacak sorunuz DV süreci içinse

e benim ve eşiminde lise diploması yok yani ev taşımada kayboldu sanırım, ünv. de okumadık, sadece bu yıl tyt ye girmiştim o biz ne yapabiliriz peki

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Lossantosdy e devletten çıktısını alabilirsin. Eğer yoksa okuldan resmi yazı alıyorsun sorun yapma bunu

• ⭐⭐

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

e benim ve eşiminde lise diploması yok yani ev taşımada kayboldu sanırım, ünv. de okumadık, sadece bu yıl tyt ye girmiştim o biz ne yapabiliriz peki

Burasi kullanilabilir sanirim.

• ⭐⭐⭐⭐

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy Çekilişi kim adına yaptınız . Eşiniz mi kazandı Siz mi ? Kazananan kişinin lise diploması olma şartı var .

• ⭐⭐⭐

Bugün dolar hesabı açtım garanti bankasından. Sigarayı bırakma challange yapıyorum ve her günlük sigara paramı dolara çevirip kenara atmayı düşünüyorum. Sizinde böyle biriktirme alışkanlıklarınız varmı?

• @waterman tebrikler,sağlıklı yıllar dilerim

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy il yada ilçe milli eğitim müdürlüğü bir seferlik tekrar basabiliyor galiba lise diplomanızı onlardan bilgi alabilirsiniz

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

Günaydınlar Efenim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

175

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.4k

| | | |