Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Yeni evim projesi hakkında bilgi sahibi olanlar varmı? Ben biraz araştırdım mantıklı geldi bunu gören duyan veya bu durumla ilgilenen birileri varmı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@waterman sen ilk bakacağın yer ödeme olsun sonra diğer kısımlara bakarsın çakma toki bunun adı 1.500.000 kredi için 15.000 TL yakın aylık ödeyeceksin.

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 abi inanki o sorun değil artık aylık ödeme 10 binde olsa su zamandaki artan maas ile karşılayabiliyoruz. Önemli olan durumu araştırıp daha ince detayına giren biri varmı onu öğrenmek 😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 ikametgahı taşımamış olmanız sorun değil önemli olan nerede oturduğunuz. Örnek vereyim ben KKTCde okudum üniversiteyi, ilk 2 yada 3 senesi ikametim orada değildi Türkiyede gözüküyordu ama orada okuduğum için orada oturdum ve geçmişe dönük adresede yazdım. Sonuçta KKTCde üniversite okurken Türkiyede oturuyor gibi göstermek mantıklı değil. Buna takılırlar mı hayır takılmazlar ama yine de doğru bilgiler ile doldurmak en iyisi

• @ÖMER-ALGAS hosgeldin kardes aramiza 😃

• Bu ileti silindi!

• ds-260 ne kadar erken gonderirsek mulakata daha erken mi cagiriyorlar?

• ⭐⭐⭐

@Arda-Portakal Tam olarak öyle değil, CN sıralaması öncelikle önemli fakat DS doldurmanın da etkisi mevcut

• ⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Yeni evim projesi hakkında bilgi sahibi olanlar varmı? Ben biraz araştırdım mantıklı geldi bunu gören duyan veya bu durumla ilgilenen birileri varmı?

Onlar biraz sikintili. Yeni evim, emin evim cart evim curt evim vs sakat isler. Bir tanidigim 2017de 200bin lira yatirdi. Hala sira bekliyor cikmadi. Ve yatirdigi parayi hala 200bin sayiyorlar. O zamana 250bine ev aliniyordu ama suan evler 1 milyon yada daha fazla. Tavsiyem paranizi boyle yerlere yatirmayin.

• ⭐⭐⭐

@uzaysan yok bu devlet bankalarından 0.69 oranında kredi çekerek direk evi almanızı sağlayabilen bi sistemmiş. Şimdiden ev bakmaya başladım mantıklı geldi tabi işin iç yüzünü öğreneceğiz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Arda-Portakal @turkishcowboy olumsuz yorum yapacağına neden açıklamasını yapmıyorsun ki hemen kesip atıyorsun. @Arda-Portakal ds260 erken göndersen de her ay açıklanan bir bülten var bu bültende bir rakam yazıyor işte bu rakamın altında kalan kişilere mülakat tarihi alması için hak kazanıyor. Daha sonra dediğin olay önem kazanıyor. Fakat her yıl yeni yeni olumsuzluklar çıkardıkları için seneye ne olur hiç bilinmez. Bu seneye bakıpta daha şimdiden seneye nasıl yol izleyecekler kimse bilmiyor. Pandemi öncesine kadar yıllardır gerçekleşen olay şu idi. Senin numaran bültende ki numaranın altında kaldı mı sen hak kazandı mı açıklandığı aydan bir ay sonra mülakata gidiyordun fakat pandemiden bu zamana kadar bu süre gelen kural değişti her sene farklı farklı yol izliyorlar. Ondan dolayı sen sadece sinir bozucu psikolojiyi bozan olay olan beklemekten başka hiçbir şey yapamazsın. Bahsettiğim bülten de aşağıdaki linkten ulaşırsın

• ⭐⭐

Günaydın arkadaşlar, moraller bozuk borsayı çökerttiler Amerika paralarım eriyiiiii 😞

• @Emre-Kurtulmuş geçen sene CN'a bakmamışlar DS260 formunu doldurma önceliğine göre verilmiş mülakatlar bu sene nasıl olucak acaba

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu ay valla geçmiyor 119 olduk sanırım 120 yi de devirdik :))9

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş ya o farklı bişey ben aynı şehirdeyim bi tane daire tutuyorum haftanın 3 günü orada kalıyorum iş için ama ikametim annemin yanında sonradan düşününce bunu belirtmek saçmalık... ama sizin ki farklı o sahte karlığa girer adam demez mi sana bu üniversite yıllarında nasıl türkiyede ikamet ettin pardon diye... iki farklı şeyden bahsediyoruz hemde çok farklı

• Günaydın az kaldı 🙂

• ⭐⭐

Günaydınlar Efenim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Simge-Kutlu her sene farklı farklı yol izledikleri için konsolosluk bile bilmez sorduğun sorunun cevabını çünkü KCC işlemleri yapıyor.

• ⭐⭐

@waterman nasıl bişey o ya

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |