DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hadi-BE ahhh tek dileğim umarım öyle olur🙏

• bağlantı metni
    Haber; ABD'de 8 kişi bir evde ölü bulundu
    Abd de Güven Kalmamış
    Tırsaklarda İnecek var..

• oooooo kaldı 121 bitti bitti bişey kalmadı gençler 🙂

• @sabuhi merhaba, başvurunu yaptıysan ve kazanırsan bu gidiş zamanı senin kontrolünden çıkıyor artık. mülakata gideceğin tarihte mülakata gidersen ve onaylanırsa 6 aylık süre içinde abd’ye giriş yapman gerekecek. mülakata gitmezsen hakkını kaybeceksin. yani kazanırsan üniversiteyi bitirmeni bekleme zamanın olmayacak ya green card hakkını yada üniversiteni yakacaksın.

benim fikrime göre eğer gitmek istiyorsan üniversite eğitimini yakıp gidersin, orada eğitim fırsatlarını kovalarsın. hem orada alacağın eğitim ile abd içinde iş fırsatları ve network fırsatları daha çok olacaktır.

• @Sencerium Azı gitti birazcık çoğu kaldı sadece 🙂

• @Ballistix geçen sene yıkımın hası yaşadık ne GreenCard oldu ne de diğer yurtdışı planlarım hepsi elimde patladı hiç kasmıyorum birkaç günde bir buradayım ama içimden yazmak gelmiyor çıkarsa bakarız çıkmazsa yaşarız kendisi bilir şubat başında da B1/B2 randevum var çokta hevesli değilim ister onaylansın isterse reddedilsin 😏

• ⭐⭐⭐

@bulut, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@sabuhi merhaba, başvurunu yaptıysan ve kazanırsan bu gidiş zamanı senin kontrolünden çıkıyor artık. mülakata gideceğin tarihte mülakata gidersen ve onaylanırsa 6 aylık süre içinde abd’ye giriş yapman gerekecek. mülakata gitmezsen hakkını kaybeceksin. yani kazanırsan üniversiteyi bitirmeni bekleme zamanın olmayacak ya green card hakkını yada üniversiteni yakacaksın.

benim fikrime göre eğer gitmek istiyorsan üniversite eğitimini yakıp gidersin, orada eğitim fırsatlarını kovalarsın. hem orada alacağın eğitim ile abd içinde iş fırsatları ve network fırsatları daha çok olacaktır.

Hayır 6 ay içinde giriş yaptıktan sonra re permit aldıktan sonra sorun olmaz bu durum. Eğitimini tamamladıktan sonra tekrar ABD’ye girebilir bu süre içinde de ABD’ye girebilir fakat vatandaşlık başvurusu icin +2 yıl daha beklemesi gerekir domilice olmadığı icin.

• ⭐⭐⭐

@ytrbilgisayar Türkiye de kimsenin ölmediğini düşününce bir korkmadım değil 😃

• @Sencerium aynenn vallaaa az kaldi heyecan artti 😃

• @Gökhan-A hhahaah bu sey gibi oldu cikarsa da ee cikti amerikadayim noldu simdi 😃 böyle bi bikmislik arada bana da oluyor

• @goyro666 dün saçma sapan bir rüya gördüm sabah hanımla kalktık işe gitmek için hazırlanırken anlattım. Baya donald trump'a komşu oluyorduk 🙂

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy hadi geçmiş olsun ☺️ hayırlı uğurlu oslun☺

çok teşekkür ederim 🙂
    @berolika teşekkürler, inşallah

• ⭐⭐

@Sencerium milyar dolarlık olacaksın desene :))

• @goyro666 hah geldim hah özgürlük heykeli hah central park hah noldu hüüüüü 😀😀

• @Emrah-Borazan inş diyelim 🙂

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu onlar için hiç telaşlanmayın onlar bizden çok daha çabuk adapte oluyorlar ayrıca çocuklara özel esl dersleri oluyor English as a second Language bunu dersler haricinde alıyor ve derslere de adapte oluyor böylece... o yine küçük ben 5. sınıfı burada bitirip aynı şekilde hiç bir kelime bilmeden yurtdışında amerikan kolejine gönderildim ortaokulda... bi de kocamanım yani daha zor ama geçti gitti... 6 ayda türkçeyi unuttum hayatım İngilizce oldu ortaokulu okudum türkiyenin haritasını hala çizemem amerikanın haritasını ezbere çizerim amerkan tarihi okudum( pekde tarihleri yok ama) 🙂 çok da iyi oldu... annemler 6 ay konuşamadığım için ve okuldan eve gelip ağladığım için bu çocuk gerizekalı neden öğrenemedi dediler ilk başta meğer insan dolar dolar dolarmış birden başlarmış konuşmaya daha da susturamadılar zaten:))) o da ağlıycak sıkılcak ilk başta tuvaletim geldi bile diyemiycek belki öğretmenine ama sözlük kullanmayı öğrenecek buradan giderken ( allah söyletti gidiyoruz valla) kocaman çeşitli sözlükler alın mutlaka onun için... önemli kitap gibi hep yanında dursun ayrıca elektronik olanlardanda temin edin Application var yetersiz kalabiliyor... ayy o günlerim geldi aklıma okuldaki tek türk bendim herkes amerikalı yunanlı vs çok güzeldi:)))

• ⭐⭐

@SemihPehlivan herkes çok hevesli bence böyle kalalım... ertesi gün bilette alırız toplu halde çağada bineriz ne olacak hayal etmek bedava :)))

• ⭐⭐

@ytrbilgisayar bizim adanadaki olaylardan bir farkı yok... adam cinnet getirmiştir ailesini katletmiştir olacağı en fazla bu. burada seri kadın cinayetleri var işin kötüsü adamlar ertesi sene serbest bırakılıyor allah orada hala elektrikli sandalye cezası vs var :))) her eyalette olmasa da onlarda biliyorlar belalı eyaletleri oralarda ağır cezalara devam

• Merhaba aranızda yeniyim bende çekilişe katıldım hakkımızda hayırlısı olsun diyelim.

• @waterman
    Merhaba ,re entry permit alındığında ,diyelim ki ABD ye bu süre dolmadan gitmeye karar verdik, giriş yapılabiliyor mu

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

49

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.2k

| | | |