DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Eb3 ile gitmek daha mantıklı evet biraz uzun sürüyor ama zaten 3 yıldır GC başvuruyorum boşa zaman bekle bekle zor bir ihtimale umut bağlıyoruz, 3 yıl önce eb3 deneseydim şimdi oradaydım.

• @justozkan, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Eb3 ile gitmek daha mantıklı evet biraz uzun sürüyor ama zaten 3 yıldır GC başvuruyorum boşa zaman bekle bekle zor bir ihtimale umut bağlıyoruz, 3 yıl önce eb3 deneseydim şimdi oradaydım.

Eb3’ü bende düşünüyorum ama insan her olumsuz senede biraz küsmeye başlıyor yurtdışına galiba. Almanya için uğraşıyorum Eb3 biraz uzak geliyor bana Almanya olmazsa artık son şans Eb3’e girip beklerim dile kolay gc’yi 5 senedir bekliyorum çıkmadı 6. Başvuruyu yapacağım ve x2 şeklinde çıkmadı gc büyük şans nasıl kazanıyor kazananlar anlamıyorum

• @JesusLord, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@justozkan, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Eb3 ile gitmek daha mantıklı evet biraz uzun sürüyor ama zaten 3 yıldır GC başvuruyorum boşa zaman bekle bekle zor bir ihtimale umut bağlıyoruz, 3 yıl önce eb3 deneseydim şimdi oradaydım.

Eb3’ü bende düşünüyorum ama insan her olumsuz senede biraz küsmeye başlıyor yurtdışına galiba. Almanya için uğraşıyorum Eb3 biraz uzak geliyor bana Almanya olmazsa artık son şans Eb3’e girip beklerim dile kolay gc’yi 5 senedir bekliyorum çıkmadı 6. Başvuruyu yapacağım ve x2 şeklinde çıkmadı gc büyük şans nasıl kazanıyor kazananlar anlamıyorum

Abi aslında küsmek değil de her geçen yıl yaşlanmak bunu görmek o vakti burada harcadıkça bu saatten sonra gitsem ne olacak moduna giriyor insan, Almanya muhabbettine bende bakıyorum Amerikanın yerini tutacağını sanmıyorum. Kapalı gri havayla kaç yıl dayanılır bilmiyorum, arkadaşım 2 yıldır İngiltere de onlarda dönmeyi planlıyorlar ayak uyduramadılar.

• ⭐⭐

@justozkan Trump gelince eb3 hızlanacakmış öyle diyorlar zaten eski youtube videolarında da eb3 1 sene sürüyor demişler hep son senelerde tıkanmış süreç

• @newbie97, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@justozkan Trump gelince eb3 hızlanacakmış öyle diyorlar zaten eski youtube videolarında da eb3 1 sene sürüyor demişler hep son senelerde tıkanmış süreç

1 sene sürse 20 bin doları gerçekten veririm, 3 yılda sürse veririm, gerçi burda kalsam ne yapacağım oraya gittikten sonra geç olmasına da takılmam iyi ki gelmişim derim sanırım. Hızlanırsa çok iyi olur, bu seferde kontenjanlar dolar.

• @Chromium valla bi bayan tanidik kadin haliyle gitti. Iyi cesaret valla.
    Sanırim 15bin kadar vermiş galiba. Cok ta rahat gitmiş. Hayret ettim.

• ⭐⭐

@obrimabi beyin fırtınası yapmaya gerek yok Amerikan çeşitlilik vizesi Amerika’ya en az göçmen alan ülkeleri dahil eder ve ortadaki rakamlar Türkiye’nin bu sınırı çok çok fazla yaklaştığını gösteriyor zaten

• Bu yıl bu kararı kesinleştirip eb3 e artık odaklanmam gerek.

• ⭐⭐

Ne 777 kaldı ne totemler kaldı ne burç yorumları kaldı

Oturdum falım sakız aldım onun kağıdını okuyorum şu an

😁

• @newbie97, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Ne 777 kaldı ne totemler kaldı ne burç yorumları kaldı

Oturdum falım sakız aldım onun kağıdını okuyorum şu an

😁

1 yılın beklentisi çok hızlı sonuçlandı, yaşandı bitti saygısızca sjsjs

• ⭐⭐

Eb3 için önemli olan pd yani LC nizin file edilmesi. Basit bir hesapla dv2026 çıksa ve mülakat aldığınızıda varsayarsak 2026 mayıs-haziran abd ye gidebilirsiniz. Şimdi eb3 başvursanız şu anda bülten durumuna göre yine o tarihlere randevu bekliyor olursunuz. Bu bir tercih meselesi aslında. Hem giden herkes anında iş bulamıyor,1 senelik süreci oryantasyon,ülkeye alışma ve aracı kuruma verdiğiniz paranın bir kısmını geri alma olarak değerlendiriyorsunuz.
    Sonrası istediğiniz yere taşının ve yaşayın.

• @selamibasaran, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Eb3 için önemli olan pd yani LC nizin file edilmesi. Basit bir hesapla dv2026 çıksa ve mülakat aldığınızıda varsayarsak 2026 mayıs-haziran abd ye gidebilirsiniz. Şimdi eb3 başvursanız şu anda bülten durumuna göre yine o tarihlere randevu bekliyor olursunuz. Bu bir tercih meselesi aslında. Hem giden herkes anında iş bulamıyor,1 senelik süreci oryantasyon,ülkeye alışma ve aracı kuruma verdiğiniz paranın bir kısmını geri alma olarak değerlendiriyorsunuz.
    Sonrası istediğiniz yere taşının ve yaşayın.

evet haklısınız hocam, normalde geçen yıl eb3 başlatacaktım pasif gelirlerimi biraz daha arttırmak için dedim bu yıl kalsın, eb3 ün parası hazır biraz daha birikim yapmak için uğraşıyorum.

• Hem DV2026 Çekilişini kazanırsam aynı zamanda eb3 sürecimi başlatmış ve süreç ilerlemişken lotodan kazandığım sürece dönmek istesem eb3 ücretim iade ediliyor mu? bilen aydınlatabilir mi

• @justozkan, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@JesusLord, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Abi aslında küsmek değil de her geçen yıl yaşlanmak bunu görmek o vakti burada harcadıkça bu saatten sonra gitsem ne olacak moduna giriyor insan, Almanya muhabbettine bende bakıyorum Amerikanın yerini tutacağını sanmıyorum. Kapalı gri havayla kaç yıl dayanılır bilmiyorum, arkadaşım 2 yıldır İngiltere de onlarda dönmeyi planlıyorlar ayak uyduramadılar.

Benim Almanya isteğim tamamen maddi sebeplerden dolayı en azından Türkiye’den iyi yaşarım diyorum almanyada. Amerika bambaşka hatta Almanya’dan Amerika’ya geçerim diyorum hala daha hastalık gibi bir şey oldu forumdan tanıdık kimseyede çıkmadı bak millet hayatına bakabiliyor benim gibi hastalar bakamıyor hala gc işlerini takip ediyorum kime çıkmış ne olmuş diye hem ekşiden hem x’ten.

Bir şey okudum manyağın biri 16 tane sahte başvuru yaptım diyor 2si tuttu diyor demek ki diyor uyduruk isimler fotodan falan çekilişe girilmemesi eleme yaptıkları yalan diyor öyleyse daha vahim bize hiç çıkmamasının nedeni bu olabilir

• ⭐⭐

@salihcak0 ücretleri sözleşme gereği iade etmiyorlar. Çıkarsa böyle şansın deyip geçiyorsunuz. 😁

• @JesusLord, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@JesusLord, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Benim Almanya isteğim tamamen maddi sebeplerden dolayı en azından Türkiye’den iyi yaşarım diyorum almanyada. Amerika bambaşka hatta Almanya’dan Amerika’ya geçerim diyorum hala daha hastalık gibi bir şey oldu forumdan tanıdık kimseyede çıkmadı bak millet hayatına bakabiliyor benim gibi hastalar bakamıyor hala gc işlerini takip ediyorum kime çıkmış ne olmuş diye hem ekşiden hem x’ten.

Bir şey okudum manyağın biri 16 tane sahte başvuru yaptım diyor 2si tuttu diyor demek ki diyor uyduruk isimler fotodan falan çekilişe girilmemesi eleme yaptıkları yalan diyor öyleyse daha vahim bize hiç çıkmamasının nedeni bu olabilir

tabi ki hocam maddi anlamda Almanya da rahat bir hayat sürersiniz, aynı şekilde bende youtube da yorumlarda okudum çocugun biri 100 sahte başvuru yapmış başkaları kazanmasın diye bilerek yapıyorum yazmıştı.

• @serel, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc hayırlısı diyelim 🙂 en güzelini yapmışsın adı üstünde çekiliş işte... umarım daha güzel kapılar açılır senin için 🙏🏻

inşallah diyelim. Şuan tek düṣüncem hızlı bir şekilde para kazanmam. Bakalim birşeyler deniyoruz umarim başarili oluruz 🙂 Green Card beklemeye ömür dayanmaz bu şans ile zaten 80 yaşinda çikar bana :))))

Benim en üzüldügūm nokta ise forumdan kimseye çikmamasi oldu.. En azindan burada ufak bebeleri olan birisine çiksaydi da sevinseydik.

• ⭐⭐

@JesusLord Nerede yazmış ki onu ve ayrıca 16 başvuruyu kendi adına yapmıştır uyduruk saçma sapan var olmayan insanlar adına yapması aşırı amaçsız olur

• @newbie97 kendi adına yaptığında mükerrer sayıp hepsi geçersiz sayılıyor

• @C0mmander, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@newbie97 kendi adına yaptığında mükerrer sayıp hepsi geçersiz sayılıyor

isim soyisimleri farklı yazıp dolduruyorlar sallamasyon

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |