DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba arkadaşlar bayadır girmiyorum foruma 🙂 Ama bu sırada Amerikada işime yarayacak bi kaç manevi yatırım yaptım kendime gerek para yönünden elimden geldiğince birikim yapıyorum gerek kurslar ( ehliyet sınavı , gerek ingilizce eğitimi ) bitşeyler yapmaya çalışıyorum elimden geldiğince😅

• merhaba
    2025 green card çekilisiini kazandım. ds 260 formunda anne kızlık soyadı kısmını evlilik soyadını yazdım. dikkat etmeme ragmen gözümden kaçmış. ne yapmam gerek ? genelde herkes mülakat tarihi belli olunca değiştir diyor

• @156zeh
    Doğru demişler mülakat almadan formu açtırmak süreci olumsuz etkiler ve uzatır.

Ayrıca aşağıdaki linkten imzanızı taşıyın.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin

Sorularınız içinse aşağıdaki bağlantıyı kullanınız

https://yesilkartforum.com/forum/topic/7230/dv2025-2025-green-card-lotosu-aşamaları/2713

• @156zeh sorularınızı dv 2025 aşamalarından sorun, sürecinizi imzanıza taşıyın, forumu inceleyin.

• @yasin34, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

hocam alt tarafi kedi biraz fazla abartmiyor musunuz ? 🙂

Alt tarafi bir kedi derken? Kedi beslediginde o senin evladin oluyor. Onunla bir bagin olmus oluyor sana tarif edemem aradaki baglantiyi.
    Baglantılı oldugun kediyi sevdiğinde stresi azaltma gibi bir özellikleri var. Kediler mutluluk kaynagidir aslina bakarsaniz. Ve genellikle çokta temiz canlilardir.

• @rnc soylediklerinize harfiyen katiliyorum kendi isletmemde dogumda olenler haric 8 kedi besliyorum. sadece konunun fazla dramatize edilmesine istinaden yazdim.

• @rnc Bu millete her konuda ayrılın siz hiçbir konuda birlik olamazsınız denmiş sanırım.

Bundan sebep karşılıksız saf sevgi diğer canlılarda bulunur.

Her insan suçlu değildir fakat diğer canlılar hep masumdur.

• ⭐⭐

herkese günaydın arkadaşlar 🙂 herşey yolunda mı?

• ⭐⭐

@hadi-BE küfür etme 🙂 daha buradayım 🙂 zaten yakındır ev sahibi evden atıyor falan ucundayım yani batuhanın vize görüşme tarihini 24 ocak 2025 kadar erkene çekebildik bakalım neler olacak... bişekilde gidicez artık diye düşünüyorum...

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

herkese günaydın arkadaşlar 🙂 herşey yolunda mı?

Günaydin. Hayatta kalmaya çalışıyoruz 🙂

• Belki bildiginiz uzere Amerika icerisinde sokak hayvani pek yaygin degil, sokak kopekleri sahipsiz kalinca barinaga goturuluyor ve sahiplendirilmezse bir kismi uyutuluyor. Sadece cok az sayida kedi ve sincap var. Burada boyle bir sistem uygulanirken (turkiyeye gelecek olan sistemin neredeyse aynisi( buradaki avukatlar neden Turkiye'ye gelecek olan sistemi hayvan katliami olarak yayinliyorlar? Yasadiklari, avukatlik yaptiklari ulkede bu olay uygulanirken ses cikarmayip Turkiye'de uygulaninca neden ses cikartiyorlar? Bana oldukca garip geldi. Kucuk kiz kuzenime sahipsiz kopekler sokakta saldirmisti, vahsilesmis cete halinde dolasan kopeklerin toplanmasi taraftariyim. Sizin de goruslerinizi merak ediyorum

• @kaanvercetti Olması gereken ile olan her zaman farklıdır.

(Gerek avrupa'da gerekse amerika da devlet halk için vardır.)

Bizler insan olsun diğer canlılar olsun zarar görmesini istemeyiz.

Temennilerimiz iyilikten yana fakat olmuyor.

Bir daha hiçbir Masum Gerek Çocuk Gerekse Yaşlı olsun umarım zarar görmez.

2011 yılında bende saldırıya uğradım ve 3 tane iğne yapıldı.

Bana saldıran sokak canlısını aylar boyunca gördüm. Öldürmek istesem yapardım fakat yapmadım.

Bana söylenen eğer o canlıyı 10 gün içerisinde görmesem 5 tane iğne yapacakları idi.

Demem o ki mama koydum bitti diyenler , sırf zengin çocuklarının oyuncağı olsun diye bir hevesle alıp atanlar ve yasaklı türleri besleyenler ( UYUTULMALIDIR)

Acınızı anlıyorum , Sizlere Geçmiş Olsun .

• ⭐⭐

@rnc aynen bizde öyle o yüzden bir herşey yolunda mı diye sorayım dedim zaten. demek aynı durumda olan çok 🙂

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc aynen bizde öyle o yüzden bir herşey yolunda mı diye sorayım dedim zaten. demek aynı durumda olan çok 🙂

Eh işte yaz geldi benim kronik baş ağrim da başladi. Sıcak yerlerde çok fazla duramiyorum 🙄

İş konusunda ne zaman canım isterse o zaman çalışıyorum.
    Burada tıkılı kaldim hayatimda beni mutlu eden kedim var oda olmasa bu hayat çekilmiyor. 🙂 Keşke gördüğüm rüyalar gerçek olsaydi :))

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@hadi-BE küfür etme 🙂 daha buradayım 🙂 zaten yakındır ev sahibi evden atıyor falan ucundayım yani batuhanın vize görüşme tarihini 24 ocak 2025 kadar erkene çekebildik bakalım neler olacak... bişekilde gidicez artık diye düşünüyorum...

Biraz daha sabır. Acele karar verip ayağınız da dolaşmasın. Gerekirse biraz daha bekleyin. Oraya gidince bizi unutma da. 😑

• ⭐⭐

Nasıl şanssız bir insansam istanbulda okuduğum okul çöktü, şimdi önünden geçtiğim okuldan 300 metre ötesindeki bina çökmüş, nereye adımımı atsam çöküyor, sefaköyün yapı stoğu cidden çok kötü

• @newbie97, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Nasıl şanssız bir insansam istanbulda okuduğum okul çöktü, şimdi önünden geçtiğim okuldan 300 metre ötesindeki bina çökmüş, nereye adımımı atsam çöküyor, sefaköyün yapı stoğu cidden çok kötü

Ankara da degilmiydin sen ? .)

• merhaba durup durup kederleniyorum neden olmadı diye o kadar araştırma çabalama bilgi edinme bi yana çekilişe dair hiçbirşey bilmeyen ama kazanan lise sorununu çözmeyen kişilere çıkması gerçekten şans...

• @Ecehzr, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

merhaba durup durup kederleniyorum neden olmadı diye o kadar araştırma çabalama bilgi edinme bi yana çekilişe dair hiçbirşey bilmeyen ama kazanan lise sorununu çözmeyen kişilere çıkması gerçekten şans...

Bu yüzden nereye giderim ne iş yaparim hangi eyalet gibi gibi şeyleri çıktıktan sonra düşünmek en dogrusu. Çıktıgında yeterince vakit olucak herşeyi araştirmak için. Beklentiyi ne kadar düşük tutar isek sonucunda üzülmemiz daha az olur. Hayati ince bir çizğide yaşiyoruz bazen hiç beklemediğimiz bir zamanda hayat bize güzel şeyler gösterebilir. Bazende istemediğimiz şeyleri gösterebilir.
    Kendime keşke bazi şeyleri erkenden başlasaydim diyorum ama keşke ler ile malesef olmuyor. Zamani geri alamiyoruz önümüze bakacağiz başarmak için çabaliyacağiz ömrümüz yettiğince iyi insan olmaya çalışacağız.

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

43.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.6k

| | | |