DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Mesut-Hakyemez Şahsen illegal geçiş yapanlara acımıyorum. Her koyun kendi bacağından...

• @Riethian Bende acımıyorum.

Bunu bilinçli yapıyorlar.

Bu Ülkede sorunlar bitti de , bir de bunlar çıkıyor.

Trajikomik bir durum.

• @Mesut-Hakyemez Neyi bilinçli yapıyorlar?

• @Eluinwe Bu tür röportajları.

• @Mesut-Hakyemez Acımadığınız kişiler bu röportajı yapanlar mı yoksa Türkiye'den ABD'ye iltica edenlerin geneli mi?

• @Darko Amerika’ya iltica için Amerika içerisinde ve sınırda iltica yapalabilir açılacak ofis Amerika’da ilticası onaylananların ailelerinin işlemleri daha hızlı yapılıp Amerika’ya vizeyi alıp Amerika’ya girmelerini kolaylaştırmak bu bence iyi çünkü bu ofis sayesinde konsolosluk ve elçiliğin yükü hafifler daha fazla vize mülakatlara yer açılır

• @Eluinwe

Konu nereden nereye geldi.

İlticayı biz mi yönetiyoruz? Hayır.

İlticayı savunuyorsan yanlış forumdasın.

Tartışmak için çok genç değilim.

Nasıl istiyorsan öyle düşün.

• ⭐⭐⭐

Kimsenin olmadığı iyi oldu be. Biraz havalansın oda. Kışa hazırlık 😂

• @hadi-BE tabi bahar temizliği önemli 🙂

• ⭐⭐⭐

@Murat-4, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@hadi-BE tabi bahar temizliği önemli 🙂

Yeni sildim yerleri, girmen hemen 😂😂

• ⭐⭐

@hadi-BE Bi anahtar alıp çıkıcam tekrar siliver şurayı sana zahmet 😁

• ⭐⭐

Napsak bu sene forumca birlik olup sosyal medyada paylaşılan her videoyu her gönderiyi şikayet edip kapattırsak mı millet youtube dan ordan burdan görüp başvuruyor bize hiç yoktan rakip oluyorlar 😁

• ⭐⭐⭐

@newbie97, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Napsak bu sene forumca birlik olup sosyal medyada paylaşılan her videoyu her gönderiyi şikayet edip kapattırsak mı millet youtube dan ordan burdan görüp başvuruyor bize hiç yoktan rakip oluyorlar 😁

Türkiye’den başvuranlar devede kulak kalır. Milyonlarca kişi başvuruyor dünyadan 🙂

• Herkese güzel günler 🙂

• ⭐⭐

@EzgiLera biz tr kotasını ne kadar azaltırsak o kadar iyidir 🙂 Şaka bir yana bu sene daha düşük sayıda başvuru bekliyorum millet hevesini kaybediyor gibi her sene, buralar bile öldüyse ohooo

Yıl sonu gelmeden pasaportumu yeniletmeyi planlıyorum malum dünyanın en pahalı pasaportunu kullanıyoruz zam gelmeden aradan çıkartayım ne zamandır düşünüyordum ama diş felan derken hep erteliyordum.

Bu arada sayacı erken eritmek isteyenlere tavsiyem devam ediyor bir diş hekimine gidin zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile ben son 70 80 günü öyle eritmiştim. Şimdi diğer yandaki dişleri yaptıracağım oraya da 1 kanal tedavisi şart gibi 2. dişe dolgu mu olur bilemem malum diş aradan çürüyünce direk 2 dişlik masraf çıkartıyor

• Herkese selamlar

Konuda sessizlik hakim herkes köşesine çekildi galiba 😂

• iyi aksamlarrrrrrrr milletttt 🙂

• Herkese iyi geceler konuda kimse olmasada .)

• ⭐⭐⭐

@rnc 1-2 ay boyunca bu konu başlığı sakin kalacak gibi. Sizede iyi geceler 😄

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc 1-2 ay boyunca bu konu başlığı sakin kalacak gibi. Sizede iyi geceler 😄

iste benimkide can sikintisi. Bir nevi can sikintisi giderme duvari gibi bisey benim icin .)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

58

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.4k

| | | |