DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@SYTSNGR Valla hocam benim yerime de yapın, Ankara da ne deniz var ne de benim arabam var, öyle milleti izliyorum 🙂

• ⭐⭐

@efes22 Bu arada çok görmeye başladım. Hatta bizim apartmanda da var bir tane portakallı Miami plakalı Range Rover 🙂

• ⭐⭐

arkadaşlar herkese merhaba lütfen akşam burada çoğunluğun talihli ve gidiyor olduğunu görmek istiyorum:) lütfen bunun için çabalayın 🙂 🙂

• arkadaşlar umudunuzu kırmak istemem ama kazananlardan bazıları gitmemiş pişman olmuş bir daha başvurmuş bir daha kazanmış.

Bir çok kazanan ilk başvuruda kazanmış. Hatta youtube içerik üreticilerinin aklınıza gelen ilk isimleri ilk başvuruda kazananlar.

En az iki kişi isterseniz isim veririm burdaki herkesin bildiği kişilerdir, son 1saat kala alel acele başvuru yapıp kazanmışlar.

Bazısının kaderi gerçekten Amerika ve onu buluyor. Hikayeler böyleyken, benim gibi 20 ye yaklaşan başvurusu olupta kazanan var mı ben hiç görmedim.

• @USA, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

arkadaşlar umudunuzu kırmak istemem ama kazananlardan bazıları gitmemiş pişman olmuş bir daha başvurmuş bir daha kazanmış.

Bir çok kazanan ilk başvuruda kazanmış. Hatta youtube içerik üreticilerinin aklınıza gelen ilk isimleri ilk başvuruda kazananlar.

En az iki kişi isterseniz isim veririm burdaki herkesin bildiği kişilerdir, son 1saat kala alel acele başvuru yapıp kazanmışlar.

Bazısının kaderi gerçekten Amerika ve onu buluyor. Hikayeler böyleyken, benim gibi 20 ye yaklaşan başvurusu olupta kazanan var mı ben hiç görmedim.

katılıyorum size,şans işi sonuçta dayım 4 başvuruda 2 kere kazandı gitmedi eskiden, bazıları art arda iki defa kazanmış tekte vurmuşlar filan momentum mu var bilmiyorum kazanamayan kazanamıyor kazanan kazanıyor

• @USA bunun sebebi insanların bir noktadan sonra başvurmayı bırakması ve umudunu yitirmesi olabilir mi? Benim de eşimle birlikte 4. başvurum olacak

• ⭐⭐

@USA Var var geçen sene 27 deneme sonrası zafere ulaşan vardı 🙂 Öyle düşünmeyin. Çıkacağı varsa her türlü çıkar.

41e82ad8-28ae-48ac-8dd1-c912b00a4fa0-image.png

• Selamlar benim bir sorum olacakti dv2024 talihlilerinin forumlarinda gezinirken baska bir konsolosluga dosya tasima, evrak tasima gibi seyler gordum bu ne anlama geliyor? Ayrica mulakat tarihi alamama gibi bir ihtimalim var mi? Cevaplarsaniz sevinirim

• Merhaba,
    DS-260 formunu çekiliş sonucu açıklanmadan doldurabilir miyiz?

• @Lossantosdy, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Büyük güne merhaba arkadaşlar 💐
    Günaydınlar.. Mıamı de şöyle küçük bir yerim olsa ne güzel olurdu ya 🙂
    Manifestlemek için uzun zamandır galerimde duruyor 🙏
    FB_IMG_1714678924256.jpg

Allah'ım sen bize nasip et bu günleri

• @newbie97 Seni istanbulda misafir edelim , başıga doyurup gönderelim 😀

• herkese bol şans arkadaşlar. saatler kaldı artık.

• ⭐⭐

@Onur-Kürekçi arama motoruna dosya taşıma , mülakat deneyimleri vs gibi başlıklar yazarsan konuyla ilgili şuana kadar yazılmış yazılar kişilerin yaşadıkları tecrübeleri değişik durumlarda yaşananlar vs hepsini görebilirsin ve okuman içinde bir hayli yüklü döküman ile karşılaşırsın aradığın cevapları bulabilirsin bu şekilde bol şans arkadaşım 🙂

• ⭐⭐

@Sabri-FT işten anlıyorsan ortak olabiliriz 🙂

• Umarım herkesin gönlünce olur. Son saatler artık. Açıklanma vakti yaklaştıkça heyecanda artıyor ister istemez 😃

• @Riethian burdaki herkese çıksın, dua ediyorum 🤲🏻

• Bir kıpırtı olmuyor değil ama mental sağlığım için umutlanmamaya çalışıyorum 🙂

• ⭐⭐

@SYTSNGR Valla hocam çıkarsa bir ara gelmem gerekecek, benim diploma orada kaldı onu almam lazım çıkarsa mecbur gidip alacağım 🙂

• ⭐⭐

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.4k

| | | |