DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Uykular haram oldu gençliğim bak yalan oldu şarkısının zamanı geldi....işte öyle bir şey...

• ⭐⭐⭐

Elbet bir gün buluşacağız!!!

images (12).jpeg

• We're up all night to get lucky

• @ahsenaydgdu yok aşı değilde kan testleri olarak düşündüm benimki tamamen kişisel tedbir belkide gerçekten hiç alakası bile yok ama o soruyu sorduklarına göre hani ben eşeğimi sağlam kazığa bağlayım olayı 😂😂

• ⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Göksel-Aksu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ahsenaydgdu abla şimdi A4 kağıdı alıyorsun. df3be652-1e41-4e08-82fc-8bbd8f599788-image.png
    internetten buldum bu görseli. A'dan Z'ye tüm harflari saat şeklinde yazıyorsun. İğne deliğinden ipi geçiriyorsun görselde ki gibi. İğneyi ortasına hafif damlattığın suya koyup iğnenin sabit durmasını bekliyorsun. Sonra sesli şekilde sorunu soruyorsun ama ipi hep gergin ve sabit tut. Sonra ilginç şekilde iğne baya sana cevap veriyor

İlk kez duydum 😕

Eğer kazanırsam bu falın aslı nasıl bakılıyor resimlerle göstericem çok tehlikeli bu şekilde değil zaman talep edilme şekilleri var önceden uyarayım tek başınıza denemeyin tecrübeli bir bakı yapan birisine yaptırın

• ⭐⭐ Yasaklı

@gariban Bence hiçbir zaman falın hiçbir türlüsüne bakmayın. Din konusundan girmeyeceğim tabii ki çünkü herkesin dini farklı fakat bi kaderiniz var ve belki de olacak olan bir şeyi bu şekilde riske atıyorsunuz. Allah'a dua etmek ya da dediğim gibi inanmıyorsanız evrene güzel duygular iletmek çok daha güzel. Kişisel fikrim bu 🙂 Herkese günaydın Forum ailem. İnşallah yarın akşam Greencardı kazandım sevincini yaşayacağız 🙂

• bu meretin cikma ihtimali %2.14 muydu hocamlar?

• ⭐⭐

@berkayy malesef istatistik bilgiler bize daha düşük olduğunu söylüyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dytmelek, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Salih-Halli, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek Details.png

Atina istatistikleri bu şekilde buldum. Toplamda 23 vizenin 14 ü onaylanmış, 2 onay, 7 red şeklinde. Ancak AF, AS, EU olarak bahsedilenleri anlamadım. Sanırım Atina konsolosluğuna başvuran, Africa bölgesinden, Eu bölge, Asia bölge vatandaşlarını temsil ediyor. Vize başvuru çok az geldi bana. Riske atmaya değer mi sizce? Yoksa Türkiye gelmek daha mı mantıklı.

Bu veriler bu senenin istatistikleri gelecek sene nasıl olur inanın bilemiyorum, çok da hakim değilim. O zaman gelsin duruma göre mülakat yerinizi değiştirebiliyorsunuz. Yine de @gucarslan bu konuda daha doğru bilgi verir diye düşünüyorum

ilgili verileri web sitemizden incelerken bakmanız gereken önemli noktalar, o ülkenin kazana sayısı ve elbette konsolosluğun bu sayıya göre performansı.

sn. @Salih-Halli
    atina konsolosluğu vize yükü olarak çok yoğun olmasa da, performans olarak çok da iyi gittiği söylenemez. bu yüzden, yasal ikametiniz neredeyse ilk olarka orayı doldurur sonrasında yasal ikametiniz olan diğer yerlere dosyanızı taşırsınız.

• Ortalama 36 saat sonra şu sıralar bazilarimiz yeni hayatinin hayallerini kurarken bazilarimiz üzüntülü şekilde oturacak,inşallah 1. Tarafta oluruz

• Geldik yine Bir Bekleyişin sonuna dostlar umarım hepimiz için Hayırlısı ne ise o olur inşallah...

• J1 vize randevusundan önce gc kazanırsak vizemizin red oranı artar mı?
    Ds260 doldurmadan j1 randevusuna gitsek yine de göçmen niyetimiz var diye bakılır mi

• @AYSY33 İnşallah hazır olan herkese çıkar çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz icin😊

• ⭐⭐

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gariban Bence hiçbir zaman falın hiçbir türlüsüne bakmayın. Din konusundan girmeyeceğim tabii ki çünkü herkesin dini farklı fakat bi kaderiniz var ve belki de olacak olan bir şeyi bu şekilde riske atıyorsunuz. Allah'a dua etmek ya da dediğim gibi inanmıyorsanız evrene güzel duygular iletmek çok daha güzel. Kişisel fikrim bu 🙂 Herkese günaydın Forum ailem. İnşallah yarın akşam Greencardı kazandım sevincini yaşayacağız 🙂

Fala inanma, falsız da kalma demişler 😊

• @Emtee Sizinkini daha öne almışlar bu haksızlık 😃 benim L1 vize randevusu Mart 2023 tü Ekim 2022 ye çektiler.

• Yarın bazı dostlarım için bir milat, yeni hayatının ilk günü ve başlangıcı olacak. Bu başlangıç ve yeni hayat tüm kazananlara mutluluk ve huzur getirsin.

• Cumanız ve dolayısıyla arife gününüz mübarek olsun inşallah

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!

• @Muhtaradana eğer bir sıkıntı çıkarmayacaksa duymak istediğim cevap buydu. Çok teşekkürler 🤗

• @gucarslan fransa'da ikamet ediyorum. Bulunduğum sehirde ABD konsolosluğu var. Hangi konsolosluklarin basvuru aldigini nasil ogrenebiliriz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.3k

| | | |