Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Akşam akşam ne güldüm ya. Aynı bizi anlatıyor. Burdan çıkmam lazım 🙃🙂😂😅🤠

• ⭐⭐⭐

@birisi, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@birisi her üçünüde bu iletide paylaştım buyurun,

DV2022 icin aciklamalar.pdf

boş ds260.docx

Çok teşekkür ederim 🙂 benim baktığım da bunlardı, hepsi çok faydalı 🙏🏻

• @dytmelek Details.png

Atina istatistikleri bu şekilde buldum. Toplamda 23 vizenin 14 ü onaylanmış, 2 onay, 7 red şeklinde. Ancak AF, AS, EU olarak bahsedilenleri anlamadım. Sanırım Atina konsolosluğuna başvuran, Africa bölgesinden, Eu bölge, Asia bölge vatandaşlarını temsil ediyor. Vize başvuru çok az geldi bana. Riske atmaya değer mi sizce? Yoksa Türkiye gelmek daha mı mantıklı.

• son 2 gün heyecan var mı ?

• ⭐⭐⭐

@İsveçCadısı, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar maalesef ailemin paraya çok acil ihtiyacı olduğu için tüm paramı vermek zorunda kaldım. Şimdi gc çıksa bile nasıl giderim bilemiyorum, ABD de iş bulsam 10 bin tl civarı kredi çeksem para az olduğu için sıkıntı çıkar mı?

Bir şekilde hallolur. Sen yeter ki kazan ve gitmeyi iste. 😊

• Heyacanımıza heyecan katıp, TOTEM e devam edelim.😁 🙏

Akşam dozumuz olsun.

• sayaçta 1 rakamını görünce kalp çarpıntısı tuttu :)))

• ⭐⭐⭐

Arkadaşlar ben gidiyorum.

Az önce Elon Musk bana mail attı. Green kartı kazandın sen diyor. Bütün paraları bağladığım için şu an cepte 5 cent var, sen bana 5K $ masraf parası ateşle gelince ayarlarız bir şeyler diyor.

Beni işe de yerleştirecekmiş. Ben de sevincimden 10K yolladım. Bu arada Jeff Pezos ile ortaklar galiba. Maili Jeff adına.

hoçça ğalın ğidiyom ben.

1.JPG

Ayrıca VISA CARD lOTTERY kazanmışım. 480 Milyon Dolar. Geldikçe geliyor maşallah. Gideyim de çiğ köfteci açayım, uber içinde Ferrari alayım 😁

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Az önce Elon Musk bana mail attı. Green kartı kazandın sen diyor. Bütün paraları bağladığım için şu an cepte 5 cent var, sen bana 5K $ masraf parası ateşle gelince ayarlarız bir şeyler diyor.

Beni işe de yerleştirecekmiş. Ben de sevincimden 10K yolladım. Bu arada Jeff Pezos ile ortaklar galiba. Maili Jeff adına.

hoçça ğalın ğidiyom ben.

1.JPG

Ayrıca VISA CARD lOTTERY kazanmışım. 480 Milyon Dolar. Geldikçe geliyor maşallah. Gideyim de çiğ köfteci açayım, uber içinde Ferrari alayım 😁

😂😂😂
    Forumdaki Herkese 15 bin dolar verde kavimler göçünü başlatalım 🤠🤠

• ⭐⭐⭐⭐

@this-time89 pardon gösterilmesi gereken tutar harici nasıl ulaştınız bu rakama acaba ?

• @this-time89 nasıl 250 bin banka dışında ? Naptın hocam öldük 😂

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

hoçça ğalın ğidiyom ben.

1.JPG

hahahha benim kendi dolandırıcım var deseydin :)))))

• ⭐⭐⭐

@OrlandoGücü, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

hoçça ğalın ğidiyom ben.

1.JPG

😂😂😂
    Forumdaki Herkese 15 bin dolar verde kavimler göçünü başlatalım 🤠🤠

Oralar çok değişti artık. zam zam zam zam. 15 az. 50.000 vericem

Yeminle şunları yazması bile zevkli. Hay allam 😂

• @this-time89 15bin bankada 17binde masraflara diyorsun 32bin dolar. Ne yaptın sen öyle

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

hoçça ğalın ğidiyom ben.

hahahha benim kendi dolandırıcım var deseydin :)))))

😂😂😂

• @Rhonster 15 bin dolar olarak kabul edersek istenecek banka hesabı rakamını şu andaki kur ile 223 bin lira yapıyor. Bunun dışında dolar üzerinden hesaplanacak sağlık muayenesi, konsolosluk için gerekli olan yine dolar üziernden hesaplanacak ücretler, başka şehirden geliniyorsa Ankara'da geçirilecek zaman içerisinde gidecek giderler, uçak parası vs. gibi daha aklımıza şu anda gelmeyen küçük ayrıntıları da hesaba katarsak bu rakama yakın bir rakam çıkacak muhtemelen.

• @enemy hayır 32 bin dolar demiyorum 17 bin dolar civarı bir rakam gerekli diyorum bütün işlemler için. Cevabını uzun bir şekilde sayın @Rhonster 'a verdim.

• @this-time89 çıkarsa ayın 8 gibi burda mendil açcam, bilginize. EFT için IBAN no'm : TR24........2023 😂

• ⭐⭐⭐⭐

@this-time89 bankada gösterilecek tutar hariç demeyin o zaman lütfen kafa karışıklığı yaratıyor saydığınız diğer masraflar o kadar tutmuyor malesef.

• ⭐⭐⭐

@Hopasej aynı bnm eşim sorun olunca gitceksek gidelim artık yeterr diyo sonra bakıyorum normale dönmüş ne gitmesi diyo 😂 o gaz halindeyken bilet almak lazım 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

124

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |