Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ahsenaydgdu abla şimdi A4 kağıdı alıyorsun. df3be652-1e41-4e08-82fc-8bbd8f599788-image.png
    internetten buldum bu görseli. A'dan Z'ye tüm harflari saat şeklinde yazıyorsun. İğne deliğinden ipi geçiriyorsun görselde ki gibi. İğneyi ortasına hafif damlattığın suya koyup iğnenin sabit durmasını bekliyorsun. Sonra sesli şekilde sorunu soruyorsun ama ipi hep gergin ve sabit tut. Sonra ilginç şekilde iğne baya sana cevap veriyor

• @RaVeNx, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar mesela ben greencardımı kazandım (inş) her şey tamam ilk adımı attım bana ssn,gc ve repermit entry başvurumun sonucu ne kadar zamanda ulaşır çünkü gittikten 2 ay sonra dönmem gerek burda okulum var okulu bitirdikten sonra geri döneceğim repermit entry bu yüzden 2 ay içinde tüm bunları edinip 2-3 yıllığına amerikayı erteleyebilir miyim ?

Sadece meraktan soruyorum ama. Burda ne bölüm okuyorsun

• Bu ileti silindi!

• Arkadaşlar merhaba. Lütfen yardımcı olun bana. green card çıkarsa ve dv 260 formunu doldurursam bana mail gelecek. Ben Azerbaycanlı olduğum için e maile hem Azerbaycana ait olan belgeleri hem de Türkiyede okudğum için Türkiyeye ait belgeleri ingilizce yada aldığım aynı dilde türkçe ve Azerbaycan türkçesinde göndereceğim. bunlar doğru deği mi? 2. sorum biz gürcistanda vize görüşmesine gidiyoruz. o zaman oraya götüreceğim tüm belgeler ingilizce olmak zorunda öyle değil mi? 3. sorum vize verdiler mesela bana adresime gönderecekler ya bizde ptt yok onu nasıl yapacağım? bi siteye kayıt olmak falan lazım da aıc mi neydi bizde ptt olmadığı için ne yapıcam bilmedim. lütfen bilgili arkadaşlar yardımcı olsun lütfen

• ⭐⭐⭐

@Göksel-Aksu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ahsenaydgdu abla şimdi A4 kağıdı alıyorsun. df3be652-1e41-4e08-82fc-8bbd8f599788-image.png
    internetten buldum bu görseli. A'dan Z'ye tüm harflari saat şeklinde yazıyorsun. İğne deliğinden ipi geçiriyorsun görselde ki gibi. İğneyi ortasına hafif damlattığın suya koyup iğnenin sabit durmasını bekliyorsun. Sonra sesli şekilde sorunu soruyorsun ama ipi hep gergin ve sabit tut. Sonra ilginç şekilde iğne baya sana cevap veriyor

İlk kez duydum 😕

• ⭐⭐⭐

@Ali-Doğan-Çolak, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba,

Benim confirmation numaram EU ile başlamıyor. Bir sorun mu var?

Confirmation Number:
    202350GLXXXXXXXX

Çekilişi kazanırsan yeni bir numara verecekler. EU ile başlayan o.

• Herkese merhaba, benim bir sorum olacak. Başvuru yaparken eşimin pasaportunda kızlık soyadı vardı, süresi var diye o pasaportu kullanmıştık. O pasaportun süresi bitti ve güncel soyadı ile yeni pasaportu edindik. Kızlık soyadı işe başvurmak ve DS-260 formunu doldururken günceli kullanmak bir problem yaratır mı? Teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐

@Emtee bu arada hakkında hayırlısı olsun inşallah o vizeyi alacaksın🎉 çok az kalmış 3 ay su gibi gelip geçer yaz geldi zaten

• ⭐⭐

@Alperen-Sezgin, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Herkese merhaba, benim bir sorum olacak. Başvuru yaparken eşimin pasaportunda kızlık soyadı vardı, süresi var diye o pasaportu kullanmıştık. O pasaportun süresi bitti ve güncel soyadı ile yeni pasaportu edindik. Kızlık soyadı işe başvurmak ve DS-260 formunu doldururken günceli kullanmak bir problem yaratır mı? Teşekkür ederim.

Eski pasaport şu an elinizdeyse hiçbir problem olmaz.

• ⭐⭐⭐

@gülşahegemen ahahaha daha evvelki dövmeleri napcaz sağlık raporunda sorun olur mu hiç bilmiyorum 2 tane var bende şimdiden

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gülşahegemen ahahaha daha evvelki dövmeleri napcaz sağlık raporunda sorun olur mu hiç bilmiyorum 2 tane var bende şimdiden

Dövme problem mi oluyormuş ki ya o nerden çıktı 😃

Amerika'da dövmen yoksa Amerikalı değilsin zaten yahu. Dövmesiz Amerikan yok, bizim dövmeler mi sorun sanki 😃

• Yasaklı

@XMAN66, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ayvalik10 Tahmin edeyim 🙂 Cemali ya da Burak Kut "Yaşandı bittimi"?

Yok Ankaralı Turgut’ tan Nah çıktı! 😂

• @ahsenaydgdu iyi dileklerin için çok teşekkür ederim.. inşallah dediğin gibi olur kısmetse.. İnşallah bir gün ailecek tanışır times meydanında çay kahve içeriz.. eşimi ikna edebilirsem 😂🗽🗽

• Ben @crazycells şimdiden teşekkür etmek istiyorum.. böyle siteyi kurmak, yönetmek gerçekten çok güzel.. binlerce kişiye aileye destek vermek, yüzlerce aileye dokunmak buna vesile olmak gerçekten bambaşka bir olay.. Sonuçlarımız belli değil ama çıkacak olan kişilere şimdiden tebrikler.. 🗽🇺🇸

• @Emtee Kesinlikle size tümüyle katılıyorum, GC ile ilgili hangi bilgiye ulaşmak istiyorsanız herşeyi bu forum sitesinde bulabiliyorsunuz. Emeği geçen herkese bende teşekkür etmek istiyorum. Herkese bol şans. Sevgiler saygılar.

• Yasaklı

@this-time89, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@enemy Bu banka hesabında gösterilen rakam farklılıkları ve herkesin farklı rakamlarla kabul alması ya da ret almasında şu anda yaptığımız yani uzmanlıştığımız meslek büyük etken oynuyor sanırım.

Birincisinde hata var. Mali red yok AP var.
    2. Si evet. Sağlam bir meslek ve dil rol oynuyor.

• @Ping-PONG AP açılımı nedir? Yani tahmin ettiğim gibi gereklilikleri yerine getirmesi için sağlanan ekstra süreyse aslında ret derken kastım verilen esktra süreye rağmen hala gereklilieri yerine getiremeyen kişinin hakkının yanmasıydı.

Edit: AP açılımı nedir derken sormak istediğim kelime anlamı değildi neyi kapsadığıydı. Sanırım mali durumda da ekstra zaman sağlama gibi bir şeye denk geliyor kapsamı bunu da içeriyor?

• @ahsenaydgdu yok sıkıntı olmaz bende de var ama ne zaman yaptırdınız diye soruyorlarmış ya büyük ihtimalle bulaşıcı hastalıklar yüzünden ilave test istemesinler diye benim fikrim tedbir amaçlı ilave teste vereceğim parayla bir dövme daha yaptırırım 😂

• Herkese merhaba
    Yaklaşık dokuz aydır foruma üyeyim sıfır bilgiye sahipken forumun kılavuzlugunda ilk başvuruyu eşim ve kendim için yaptım öylesine takip edip okurken ilk başvuru olduğu için mi bilmiyorum sonuç için üç gündür farklı bir heyecan duymaya başladım buraya da ilk defa yazıyorum inşallah cumartesi akşamı da sevincimi paylaşmak için yazarım🤗 emek veren bilgisini tecrübesini paylaşan herkese teşekkür etmek istiyorum umarım gerçekten çok isteyen herkese çıkar🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

146

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |