DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Kaldı şurada 2 gün 😊 Kafalarda trilyonlarca soru. Hayalleri gözden geçirme, ekleme çıkarma yapma. Arada bir umutsuzluğa düşme 😂 Sonra tekrar gaza gelme vs derken bir bakmışız ki You have been randomly selected.

• Çok heyecanlanıyorum, sanırım ilk başvurumdan dolayı

• Vakit çok hızlı geçiyor. Çok az kaldı. Şimdiden herkese hayırlı olsun.

• @oradaki DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Kaldı şurada 2 gün 😊 Kafalarda trilyonlarca soru. Hayalleri gözden geçirme, ekleme çıkarma yapma. Arada bir umutsuzluğa düşme 😂 Sonra tekrar gaza gelme vs derken bir bakmışız ki You have been randomly selected.

Aynen insan gel gitler yaşıyor. Gozumun önüne o ekran beliriyor bazen 😀 HAS NOT BEEN SELECTED. hayallerim bir anda tuzla buz😐

• 4-5 sayfa önce yazdım ama araba sohbeti mevzusunda araya kaynadı.

“7 Mayıs Salı akşamki Mega Millions çekilişinde büyük ikramiye 273 milyon dolar.
    Kalbi temiz arkadaşlardan 1-70 arası 5 adet, 1-25 arası 1 adet sayı rica ediyorum.”

Şöyle güzelinden 6 adet sayı

• @c172 (3-7-19-33-40) - 12 🙂

• @c172 1-70 arasına 3-21-22-37-54
    1-25 için de 23 😊
    iletinizi okumuştum da kalbimin güzelliğinde karamsar davrandım 😂

• @olcayist Has not been nedir? 😂 Düşünmeyin böyle şeyler. Ben kazandım da Case no 1 olmazsa diye dertleniyorum 😛

• @oradaki senin derdin daha büyükmüş ne diyim 😂 umarim muaffak olursun😀bol şans

• ........

• ⭐⭐ Yasaklı

case numarası hakikaten kaçtan başliyor tek ve çift sayılı numara varmı? Üçlüyü gördümde

• @olcayist Teşekkür ederim 😂 @Calibraturbo 1 den başlayacağı kesin de kaç bin kişi seçiliyor EU için bilmiyorum ama 40binler olduğunu daha önceki çekilişlerde gördüm 🤔 tamini tabiki kesinlik yok

• Bu akşam hıdırrellez inanan arkadaşlar dileklerinizi bir kez daha dileyin neden olmasın belki buda bir totem olabilir 😊

• Bak benim adım Olcay anlamı da şanslı talihli bahtlı mis 😀 alakası yok😀Hayatım boyunca hiç şansım olmadı hiçbir konuda😃 bir umut iste bir kırılma noktası bekliyoruz hayatta. Ufacık!

• @gokcell DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sadikcagan Yani dusun Trump gitti onumuzdeki sene sistemi degistirdi puanlamaya gore alacam dedi. O zaman ne olacak senin hayaller? Eger cok cok niyetliysen ingilizceye hemen baslamalisin. Bu sadece US icin gecerli degil. Bu dili biliyorsan dunyanin her yerinde is buluyorsun malasef. O yuzden 7 mayisda sonuc her ne cikarsa ciksin, otur su ingilizceyi hallet derim.

Çok doğru. Dil olmadan kazanç olmaz. Bir an önce başlamak lazım. Çıktığında hazır olmalı insan. Dil olduktan sonra çok daha fazla kapının açılma şansı var.

• @oradaki rica ederim:) umudu kaybetmiyorum yinede😀 ya çıkarsa hesabi😎

• ⭐⭐

Son 51 saat 22 dakika.

• @bahadır17 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@c172 (3-7-19-33-40) - 12 🙂

@oradaki DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@c172 1-70 arasına 3-21-22-37-54
    1-25 için de 23 😊
    iletinizi okumuştum da kalbimin güzelliğinde karamsar davrandım 😂

Teşekkür ederim Çarşamba sabahı sonuçlarla geliyorum 🗡

@gokcell DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@c172 Ticketi nerden aliyorsun?

Benzinlikten oynuyorum hocam.

• Artık günleri değil saatleri saymaya başlasak mı. Şafak 51 saat 17 dakika.

• @c172 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

4-5 sayfa önce yazdım ama araba sohbeti mevzusunda araya kaynadı.

“7 Mayıs Salı akşamki Mega Millions çekilişinde büyük ikramiye 273 milyon dolar.
    Kalbi temiz arkadaşlardan 1-70 arası 5 adet, 1-25 arası 1 adet sayı rica ediyorum.”

Şöyle güzelinden 6 adet sayı

5-9-33-42-58 _- 25

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |