DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• bugün de bitti sayalım son 2 kaldı

• @ayvalik10 vay be demek ki biz Edremit'liler aynı anda araştırmaya başlamış ve başvuru yapıyoruz 😂😂

• @arizmend, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@JesusLord valla sıfır heyecan hocam alıştım artık çıkmayacak gözüyle bakıyorum hep bakalım hayırlısı artık 😃

siz baya başvurmuşssunuz benim 2. hnbs'de hevesim sıfırlandı 😃 şuan çıkarsa çıkar çıkmazsa çıkmaz kafasındayım ilk başvurduğumda duvarı kemirecektim çıkacak hevesinden

• Denizi kuruttuk valla , GC aklıma bile gelmedi 😛

Ama şuanda aklıma geldi 😀

• Ds260 formu ve evraklar için yapılan paylaşımlar için müteşekkirim. Amerika da adres belirtme kısmında önerisi olan var mı?

• Forumu okudukça heyecan olamıyor. Kötü bir yorum gibi değil bu ama devamındaki süreç de inanılmaz şansa bağlı o yüzden beklemedeyiz.

• @minion_2 eğer bana çıkarsa ds-260 formunu doldururken şimdilik belli olmadığını belirticem konsolosluk görüşmesinden önce gitmek istedigim eyaletteki bir airbnb ev sahibine durumumu anlatıp adresi kullanma izni isticem. benim planım bu

• Tam unutmuştum ki yine aklıma geldi. Kaç sene oldu saymadım. O sene bu sene mi? Diyorum kendi kendine yine 🙂

• ds-260 formunu sadece başvuran mı dolduruyor yoksa çocuklarında doldurması lazım mı

• ⭐⭐

@azerb7 gidecek olan her aile ferdi için ilgili bölümler dolduruluyor

• ⭐⭐

@SYTSNGR Hocam tüm şansınızı orada kullanmış olmayasınız keşke açıklandıktan sonra gitseydiniz 😁

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@SEDATgk 680. sayfa da ds260 formu ilgili yazı var ona baktınız mı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@azerb7 ilk kazanan kişi ds260 doldurduktan sonra tekrar sen kendi numaranla girince yanına -1 veya -2 gibi diğer aile üyeleri için sistem açılıyor

• @Cycraft daha yolun başındasınız hocam 😃 Şaka bir yana benim kadar sürmeyedebilir yani bakarsınız size çıkar şans tamamen. Eskiden açıklanmasına 1 hafta kala heyecan basardı şu an hiç bişi yok yani rahatım gayet. Hayırlısı bakalım ilk defa başvuru yapan varsa ve ona çıkarsa forumda görünmesinler lütfen ağır hakaretler alabilirler hahaha

• Annem’in sonucunu bekliyorum. Amerika’da iken başvurduk. Çok heycanlıyız.

• O zaman sıradaki güzellik gelsin 🙂
    Orlando: Tema parklarıyla meşhurdur, özellikle Walt Disney World ve Universal Studios gibi.

1674712849571-3b763ecc-97ef-4e4c-92e9-5f238399636d-image.jpg

• Genel olarak son günlere yaklaştıkça “süreç şöyle zorlu, çıkma şansı şöyle az, çıksa bile gidemezsiniz” tarzı yorumlar çok sıkıyor ya.

Kazanma şansımızın zor olduğunu biliyoruz, süreci de eğer çıkarsa diğer insanlar nasıl yaptıysa bizde aynı şekil yapmaya çalışacağız. Bırakın heyecanını yaşayalım biraz çıksa da çıkmasa da ona göre bakarız çizeriz yolumuzu.

• Dv2024 forumuna girip bir bakim dedim iyice psikolojim bozuldu, çıksa bir dert çıkmasa bir dert adamlara 8000 9000 numara çıkmış hala mülakat tarihi alamamislar böyle giderse hakları yanacak Ankara mülakatlari çok yavaslatmis çok üzücü bir durum.

• ⭐⭐

@Raskolnikov-0 Onlar gidemezsiniz demiyorlar kısmen "gelme" diyorlar 😁

• @ayvalik10 Amerika'ya önce bir gidelim de gerekirse yukardan aşağıya yazarız🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

52

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.1k

| | | |