DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Rushvisasnow Danışmanlığın Göçmen Olmayan Vize Randevularını Öne Alma Hizmeti

• @mansamusa01 Merhabalar , Redli hesaplara malesef yakın tarihleri açmıyorlar . Bu yüzden çalışamıyoruz ancak bazıları ais randevu sayfasında erken randevu almak için red almadığını yazıp bu şekilde randevularını erkene aldırtabiliyor.

• Salih bey merhaba, whatsapptan size mesaj atmıştım müsait bir zamanınızda geri dönüş yapabilirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

dikkatinize!

forumda ticari hizmet vermesine izin verdiğimiz kurumların / firmaların / kişilerin öncelikle bir denetim ve kontrolden geçtiğini unutmayın.

@Rushvisasnow da bu firmalarından biri ve forum kullanıcılarına bu hizmeti verebilmek için sıkı bir kontrolden geçip forumda hizmet verebilme onayı aldılar.

bahsi geçen hizmet için forum kullanıcılarına özel mesaj yoluyla ulaşıp, kendilerinden hizmet alınması için teklinde / teklifte bulunmak forum kurallarına aykırıdır ve bu şekilde bir teklifte bulunan kullanıcılar forumdan süresiz olarak uzaklaştırılacaktir.

bugün, bu şekilde bir teklifte bulunan bir forum kullanıcısını forumdan uzaklaştırdık.

eğer size bu konu ya da herhangi bir konu için hizmet / destek vb. konularda teklifte bulunan kullanıcılar olursa lütfen bize bildirin. kendileri için tek yön biletlerini rezerv ettik, sadece koltuk seçimi kaldı. onu da onlara seçtirmiyoruz 😉

unutmayın; forum kurallara uyduğunuz sürece size destek olur ve olacaktır.
    uymamak gibi bir hevesiniz varsa aramızda yeriniz olmadığını bilmeniz menfaatiniz icabıdır.

saygılarımızla
    kaybolmasın diye boyna asılan ilkokul silgilerini koruma cemiyeti

• @gucarslan hocam whatsapp iletişim numarasından ulaştığımda nickname i 'S' olan bir arkadaşla konuştum.Müsait olduğunuzda beni arayın telefonda konuşalım dedi. Bu işi başkasına devrettiğini ve yapmadığını söyledi arkasındanda 1 kişi için 250$ dedi. Bu rakamlar bu kadar yüksek olacaksa 100 dolar gibi rakamlardan yardımcı olabilecek arkadaşlar ilede iş birliği yapılsa iyi olur.Bizim için bütçe dostu olur.Hizmet bedeli turist vize ücretinden fazla olunca insanlar alternatiflere yönelmekte haklı.

• Yasaklı

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@aristocrat kimseye alternatife yönelmeyin demiyoruz ki zaten, bunu zaten demeye hakkımız yok.

biz sadece forumda bunu, gerekli kontrollerini yaptığımız firma işleyişine son vermeden yapmayacağız. ne zaman kendileri bu işi / anlaşmamızı sonlandırır, o zaman farklı kişi / firma ile devam edip etmeyecegimizi değerlendiririz.

o zamana kadar bu konuyla ilgili forumda tek yetkili @Rushvisasnow dir.

farklı kişi / firma arayıp bulma özgürlüğüne sahipsiniz.
    ama ne kadar güvenli olur onu kimse bilemez.

• @Rushvisasnow Teşekkürler.

• Ben vize randevumu 1 yıl sonra almanın şokuyla hiçbir bilgim olmadan nasıl oluyor diye araştırırken bu forumu buldum ve 1 yıl sonra verilen randevuların normal olduğunu, öne çekmenin de mümkün olduğunu buradan öğrendim. Burada insanlarla konuştum bilgi aldım ve sağolsun bir kişi yardımcı oldu, tam olarak rushvisanın yarı fiyatına hallettim. Forumda bu işin bu kadar Rushvisa tekeline verilmesi Rushvisanın yüksek fiyatları sayesinde foruma da yüksek pay verebildiği için olabilir. Diğerlerinin fiyatlarına göre tek kişiye iki hizmet bedeli alınıyor resmen.

Ancak ilk mesajda okuduğum kadarıyla reklam anlaşması yerine forum üyelerine indirim istenmiş. Yani reklam için para almıyoruz ama üyelerimize indirim istedik, sizi düşünüyoruz gibi bir şey anlaşılıyor. İndirim ise yıldızlı üyelere sadece. Bakıyorum yıldızlı üyeler yüzlerce binlerce mesaj atıp Amerika konusunda herhalde yıllardır koşturan kişiler. Kaçının bu zamana kadar vize başvurusu kalmış da indirimle öne çekeceklermiş merak ettim. Bu işte müşteri kitlesi yeni başvuru yapan insanlar benim gibi, dolayısıyla yıldızımız falan yok. Normal bir turist vizesi için başvuru yapan kişilerin bu forumda yüzlerce yorumu da olamaz yıldızı da. Yani indirimi de yok. Buradan da sorsan 250, forum dışından da arasan 250 diyorlar.

Forumun bundan bir çıkarı yok ise ve gerçekten kullanıcılarını düşünüyor ise, piyasada gayet güvenilir şekilde bu iş 100 usd'ye yapılırken burada 250'ye yapılmasına da göz yumulmamalıdır. Rusha böyle bir yerde tanıtım yaparak iki katı fiyata sapsız çöpsüz hizmet satmasını sağlıyorsunuz. Sayenizde % bilmemkaç karlılıkla işlerini yürütüyorlar. Üstelik size teklifte bulunan başkaları olursa bize bildirin forumdan gönderelim diyorsunuz, tek güvenilir muhatap rushvisa gibi algı yaratıyorsunuz. Rekabeti de yok edip rushvisayı tekelleştirmeye çalışıyorsunuz. Bakın ben sıfır bilgiyle konuyu araştırmak için internete girmemle ilk bu site ve rushvisa ile karşılaştım. Bu kendileri için çok büyük bir avantaj. Burada bahsedildiği gibi "kullanıcı dostu" bir uygulama göremiyorum. Bu, burada kimseyi tanımayan birinin objektif gözlemleri ve eleştirisidir. Ayrıca bu kadar güvenilirse yazın bakalım bunlar kimdir, şirket adı nedir, vergi numarası nedir? Bir telefon, bir mail, güvenlik sertifikası bulunmayan bir wordpress sayfası, geçen bilmem nerenin ceosuna bilmemkaç usdye yaptık diye nasıl kişiye özel fiyat kestiğini anlatan biri var elimizde. Tek bildiğimiz bu:)

Vize randevum önümüzdeki ay, sanırım deneyimimi yazma şansı da bu yazıdan sonra bulamayacağım. Çünkü doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar 🙂 herkese vizesi için bol şans dilerim.

• Erkene alınmış bir randevu örneği ektedir .

image.png

• Merhabalar ,

Erkene alınmış randevu örneği ektedir.

image.png

• @Rushvisasnow, içinde söyledi: Rushvisasnow Danışmanlığın Göçmen Olmayan Vize Randevularını Öne Alma Hizmeti

Merhabalar ,

Erkene alınmış randevu örneği ektedir.

image.png

telefon numaranıza ulaşılamıyor

• Merhabalar ,

2 kişilik aile için alınmış erken randevu örneği ektedir .

image.png

• @Rushvisasnow merhaba bana yardımcı olurmusunuz acil randevü talep etmek için

• Merhabalar ,

Kasım ayına alınmış bazı randevuları ekte görebilirsiniz .

image.png

image.png

• Yasaklı

@Bambam, içinde söyledi: Rushvisasnow Danışmanlığın Göçmen Olmayan Vize Randevularını Öne Alma Hizmeti

Ben vize randevumu 1 yıl sonra almanın şokuyla hiçbir bilgim olmadan nasıl oluyor diye araştırırken bu forumu buldum ve 1 yıl sonra verilen randevuların normal olduğunu, öne çekmenin de mümkün olduğunu buradan öğrendim. Burada insanlarla konuştum bilgi aldım ve sağolsun bir kişi yardımcı oldu, tam olarak rushvisanın yarı fiyatına hallettim. Forumda bu işin bu kadar Rushvisa tekeline verilmesi Rushvisanın yüksek fiyatları sayesinde foruma da yüksek pay verebildiği için olabilir. Diğerlerinin fiyatlarına göre tek kişiye iki hizmet bedeli alınıyor resmen.

Ancak ilk mesajda okuduğum kadarıyla reklam anlaşması yerine forum üyelerine indirim istenmiş. Yani reklam için para almıyoruz ama üyelerimize indirim istedik, sizi düşünüyoruz gibi bir şey anlaşılıyor. İndirim ise yıldızlı üyelere sadece. Bakıyorum yıldızlı üyeler yüzlerce binlerce mesaj atıp Amerika konusunda herhalde yıllardır koşturan kişiler. Kaçının bu zamana kadar vize başvurusu kalmış da indirimle öne çekeceklermiş merak ettim. Bu işte müşteri kitlesi yeni başvuru yapan insanlar benim gibi, dolayısıyla yıldızımız falan yok. Normal bir turist vizesi için başvuru yapan kişilerin bu forumda yüzlerce yorumu da olamaz yıldızı da. Yani indirimi de yok. Buradan da sorsan 250, forum dışından da arasan 250 diyorlar.

Forumun bundan bir çıkarı yok ise ve gerçekten kullanıcılarını düşünüyor ise, piyasada gayet güvenilir şekilde bu iş 100 usd'ye yapılırken burada 250'ye yapılmasına da göz yumulmamalıdır. Rusha böyle bir yerde tanıtım yaparak iki katı fiyata sapsız çöpsüz hizmet satmasını sağlıyorsunuz. Sayenizde % bilmemkaç karlılıkla işlerini yürütüyorlar. Üstelik size teklifte bulunan başkaları olursa bize bildirin forumdan gönderelim diyorsunuz, tek güvenilir muhatap rushvisa gibi algı yaratıyorsunuz. Rekabeti de yok edip rushvisayı tekelleştirmeye çalışıyorsunuz. Bakın ben sıfır bilgiyle konuyu araştırmak için internete girmemle ilk bu site ve rushvisa ile karşılaştım. Bu kendileri için çok büyük bir avantaj. Burada bahsedildiği gibi "kullanıcı dostu" bir uygulama göremiyorum. Bu, burada kimseyi tanımayan birinin objektif gözlemleri ve eleştirisidir. Ayrıca bu kadar güvenilirse yazın bakalım bunlar kimdir, şirket adı nedir, vergi numarası nedir? Bir telefon, bir mail, güvenlik sertifikası bulunmayan bir wordpress sayfası, geçen bilmem nerenin ceosuna bilmemkaç usdye yaptık diye nasıl kişiye özel fiyat kestiğini anlatan biri var elimizde. Tek bildiğimiz bu:)

Vize randevum önümüzdeki ay, sanırım deneyimimi yazma şansı da bu yazıdan sonra bulamayacağım. Çünkü doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar 🙂 herkese vizesi için bol şans dilerim.

Aynı konuyu dün yöneticilere bildirdim. Bu durumu tek düşünüp sorgulayan siz değilsiniz. Bu arkadaş bugüne kadar güzel paralar kazandı fakat artık kazanamayacak. Bugüne kadar kazandığından fazlasını da vergi cezası olarak ödeyecek. Tüm ekran görüntüleri ve diğer bilgilerle birlikte maliyeye şikayette bulunduk.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Bambam, içinde söyledi: Rushvisasnow Danışmanlığın Göçmen Olmayan Vize Randevularını Öne Alma Hizmeti

Ben vize randevumu 1 yıl sonra almanın şokuyla hiçbir bilgim olmadan nasıl oluyor diye araştırırken bu forumu buldum ve 1 yıl sonra verilen randevuların normal olduğunu, öne çekmenin de mümkün olduğunu buradan öğrendim. Burada insanlarla konuştum bilgi aldım ve sağolsun bir kişi yardımcı oldu, tam olarak rushvisanın yarı fiyatına hallettim. Forumda bu işin bu kadar Rushvisa tekeline verilmesi Rushvisanın yüksek fiyatları sayesinde foruma da yüksek pay verebildiği için olabilir. Diğerlerinin fiyatlarına göre tek kişiye iki hizmet bedeli alınıyor resmen.

Bu is Rushvisasnow'in tekelinde degil zaten, ama bu hizmeti guvenli bir sekilde insanlara sunan ilk firma kendileri, ayrica biz hickimseyi A veya B firmasindan hizmet almaya zorlamiyoruz. Zaten sizin de farkli bir firmadan hizmet almis olmaniz kendisinin tekel olmadigini gostermiyor mu?

Hatta buna ilave olarak su eksisozluk entry'sinde nasil yapilacagi da anlatilmis, baska yerlere ucret odemeden kendiniz de yapabilirsiniz isterseniz:

https://eksisozluk1923.com/entry/157784199

Ancak ilk mesajda okuduğum kadarıyla reklam anlaşması yerine forum üyelerine indirim istenmiş. Yani reklam için para almıyoruz ama üyelerimize indirim istedik, sizi düşünüyoruz gibi bir şey anlaşılıyor. İndirim ise yıldızlı üyelere sadece. Bakıyorum yıldızlı üyeler yüzlerce binlerce mesaj atıp Amerika konusunda herhalde yıllardır koşturan kişiler. Kaçının bu zamana kadar vize başvurusu kalmış da indirimle öne çekeceklermiş merak ettim.

Kendi aile uyelerine vize randevusu alan pek cok forum uyemiz oldu, o nedenle ihtiyaci olana oldukca kullanisli bir hizmet oldugunu soyleyebilirim. Bu konuda bana uyelerden gelen yorumlarin tamami olumlu, herkes randevusunu one cekebildigi icin mutlu. Sadece ucrete bakmiyoruz maalesef, hatta nerdeyse hic bakmiyoruz gibi bir sey... Forum uyelerinin hizmet alirken veya vize sureclerinde herhangi bir magduriyet yasamamasi bizim icin en onemli kistas. Farkli firmalarla calisip magdur olan ve hatta randevu hesabi konsolosluk tarafindan kapatilan veya gecici sure dondurulan kisiler var, fakat @Rushvisasnow ile calisanlar bizim de sahit oldugumuz kalitede hizmet aldigindan boyle sorunlar yasamiyorlar. Zaten kendileri de bize ulastiginda onune kirmizi hali sermedik 🙂 forumdaki arkadaslarin ciddi testlerine tabi tutuldu ve guvenilir olduguna kanaat getirdik. Bu baslik altindaki yorumlar da bunun kaniti.

Bu işte müşteri kitlesi yeni başvuru yapan insanlar benim gibi, dolayısıyla yıldızımız falan yok. Normal bir turist vizesi için başvuru yapan kişilerin bu forumda yüzlerce yorumu da olamaz yıldızı da. Yani indirimi de yok. Buradan da sorsan 250, forum dışından da arasan 250 diyorlar.

Forumun bundan bir çıkarı yok ise ve gerçekten kullanıcılarını düşünüyor ise, piyasada gayet güvenilir şekilde bu iş 100 usd'ye yapılırken burada 250'ye yapılmasına da göz yumulmamalıdır.

Sadece bu hizmetten indirim almak icin hickimsenin foruma uye olmasini istemiyoruz, ilk basta dediginiz gibiydi ama foruma 1 gun once uye olmus kisiler indirim almak icin ve bir de forum uyesi oldugunu iddia ederek kendilerine ulasinca sartlari guncelledik. Siz tabii kendinizi dusunerek hareket etmekte ozgursunuz, ama forum icin karar verirken kolektif bir bilincle hareket etmek zorundayiz. Ilk iletide de yazdigi gibi sadece foruma katkisi olan uyeler icin yapilmis anlasmamiz var, bunun disinda kendilerinden herhangi bir ucret almiyoruz.

Piyasadaki diger sirketlerin guvenilir olduguna kim karar veriyor, siz mi?

Rusha böyle bir yerde tanıtım yaparak iki katı fiyata sapsız çöpsüz hizmet satmasını sağlıyorsunuz. Sayenizde % bilmemkaç karlılıkla işlerini yürütüyorlar. Üstelik size teklifte bulunan başkaları olursa bize bildirin forumdan gönderelim diyorsunuz, tek güvenilir muhatap rushvisa gibi algı yaratıyorsunuz. Rekabeti de yok edip rushvisayı tekelleştirmeye çalışıyorsunuz. Bakın ben sıfır bilgiyle konuyu araştırmak için internete girmemle ilk bu site ve rushvisa ile karşılaştım. Bu kendileri için çok büyük bir avantaj. Burada bahsedildiği gibi "kullanıcı dostu" bir uygulama göremiyorum. Bu, burada kimseyi tanımayan birinin objektif gözlemleri ve eleştirisidir.

Bu forum kuruldugundan beridir bu kuralimiz mevcuttur, hickimse baskalarina ozelden rahatsiz edici veya reklam amacli mesaj gonderemez. Bunu sadece A kisisi veya B firmasi degil, ben de yapamam. Forumdaki tum uyelerin rahatsiz edilmeden forumu kullanma hakki vardir ve bu haklarina saygi gostermeyen herkes uygun sekilde cezalandirilacak.

Buna ek olarak forum uyelerinin gocmenlik sureclerini ilgilendiren is kollariyla ilgili de 1 Mayis 2023'ten itibaren gecerli olan kuralimiz var: https://yesilkartforum.com/forum/post/352677

Ayrica size yardimci olan kisi ozel mesaj ile size ulastiysa bunu ogrenmem lazim, cunku bu kisiyi forumdan atacagim. Bu kurali hickimse icin esnetmeyi planlamiyorum. Bu konuda size ozel mesaj gonderecegim.

Ayrıca bu kadar güvenilirse yazın bakalım bunlar kimdir, şirket adı nedir, vergi numarası nedir? Bir telefon, bir mail, güvenlik sertifikası bulunmayan bir wordpress sayfası, geçen bilmem nerenin ceosuna bilmemkaç usdye yaptık diye nasıl kişiye özel fiyat kestiğini anlatan biri var elimizde. Tek bildiğimiz bu:)

@Rushvisasnow bize ulastiginda karsimizda ismini cismini bildigimiz bir insan vardi, kendisiyle internet uzerinden yuz yuze de konustuk, ayrica foruma aktarmadan once de test edildi, onaylandi; bu is kolunda hizmet veren ve bana ulasan arkadaslar oldu ve konusmalarimiz devam ediyor, maalesef kendilerine hizli bir sekilde cevap veremiyorum; ama bunun tek nedeni benim yogunlugum ne yazik ki.

Ama bu konuda hizmet verip forumda reklam vermekle ilgilenen, yani bana email atan arkadaslar henuz isimlerini bile benle paylasmis degiller 🙂 (ki sadece isminden bahsediyorum, soyisminden bile degil). Henuz ismini bile benle paylasmaktan cekinen, kendisini tanimadigim, anonim bir email adresinin ve telegram hesabinin arkasindan benimle konusan insanlar mi guvenilir? Bu yontem yarin oburgun insanlari dolandirip ortadan kaybolmaya calisanlarin kullandigi taktikle ayni; yanlis anlamayin ama hickimse aptal degil.

@Rushvisasnow 'in forumla ilk iletisiminden olan izlenimlerim ile daha sonra bu amacla bana ulasan kisilere karsi olan izlenimlerim arasinda su ana kadar cok ciddi bir fark var ne yazik ki. Ve bu izlenimlerim kendilerine verecegim cevaplari da etkileyecek. Benim kisisel hayatta birine guvenmem ile, forumda kendisini onaylayacak ve diger uyelere tavsiye edecek kadar guvenmem arasinda fark var. Tabii siz kendi deneyiminize dayanarak guven sacabilirsiniz, ama forum uyelerinin tamami soz konusu oldugu icin kendileriyle buna gore kati bir suzgec kullanarak iletisime devam edecegim ve forum icin en iyisi neyse buna gore karar verecegim.

Vize surecinizde bol sanslar, olumlu deneyimlerinizi dort gozle bekliyoruz. Zaten yukaridaki cevaplarimi okuyunca, dokuz koyden kovulmanizi gerektirecek bir durum olmadigini gormus olacaksiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yolcuyolunda "bulunduk" derken bunu organize bir grup olarak mı yapıyorsunuz?

• @crazycells, içinde söyledi: Rushvisasnow Danışmanlığın Göçmen Olmayan Vize Randevularını Öne Alma Hizmeti

Hatta buna ilave olarak su eksisozluk entry'sinde nasil yapilacagi da anlatilmis, baska yerlere ucret odemeden kendiniz de yapabilirsiniz isterseniz:

https://eksisozluk1923.com/entry/157784199

Sadece bu kısım için yazmak istedim.

Normal bir bilgisayar kullanıcısı bu sitedeki işlemleri kendi başına yapamaz. Dolayısı ile ya bu işi daha önce yapmış biri yada bu işi bilen birinin bahsi geçen sitede işlem yapması gerekir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ReLoad ama normal bir bilgisayar kullanıcısı, abd vizesi için gerekli formu kendi başına doldurup sonra yine kendi başına insanların yapamadığı işlemi başkasına yaptırdığı ve onlara yaptırmadığı için diğerlerini kirletebilir değil mi? 🙂

• @gucarslan, içinde söyledi: Rushvisasnow Danışmanlığın Göçmen Olmayan Vize Randevularını Öne Alma Hizmeti

@ReLoad ama normal bir bilgisayar kullanıcısı, abd vizesi için gerekli formu kendi başına doldurup sonra yine kendi başına insanların yapamadığı işlemi başkasına yaptırdığı ve onlara yaptırmadığı için diğerlerini kirletebilir değil mi? 🙂

Polemiğe girmek için yazmadım ben mesajımı, anlatmak istediğim şuydu aslında. Herkes herşeyi yapamayabilir ve normaldir. Araba tamir etmeyi bilmiyoruz ve tamirciye gidiyoruz. Buradaki işi yapmayı bilmiyorsak ustasına gitmemiz lazım dimi.

He şu var ben ustaya para vermek istemiyorum, o zaman öğreneceksin benim gibi.

@Rushvisasnow bedavadan para alıyor algısı var biraz. [edit]

Ya yapmayı öğreneceğiz yada para ödemeyi öğreneceğiz. Zira burada her ne kadar insanlar Turist Gezi v.s. adı altında vize almam lazım falan dese de gidenlerin geri gelme düşüncesi olduğuna ben pek inanmıyorum. Burada kişi başı 200 - 300 USD yapılacak ödeme şuan burada çok fazla olsa bile malum yere gidildiğinde kişi başı 1 günlük kazanç gözden çıkarılabilir bir meblağ.

[edit]

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

157

42.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.5k

| | | |