Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar kolay gelsin
    20 şubat 2020 tarihinde turist vizesi ile Amerikaya gittim 6 ay izin verildi bana fakat ben dönmek üzere iken pandemiden ötürü uçaklar iptal edildi hastalandım v.s bazı sorunlar yaşandı 6 aylık sürelimi 3 ay 10 gün aşarak toplamda 9 ay 10 gün kaldım sonrasında Türkiye ye döndüm ama vizeme iptal damgası basılmadı normal bir şekilde döndüm türkiyeye geleli 3 sene 3 ay olmak üzere ABD vizemin geçerli olup olmadığını hakkını bir bilgim yok bundan 1 sene önce tekrar gitmeye çalıştığımda istanbul havaalanında geri çevrildim sonrasında biraz araştırma yaptığımda 3 sene giriş yapmama cezası aldığımı okudum şuanda 3 sene geçti acaba giriş yapabilir miyim?
    Teşekkürler 🙏

• @Azat-Köklü Azat Bey 3 sene giris yasagi kondugu bilgisi size kim tarafindan verildi? E mail mi geldi yoksa siz mi internetteki bilgilerden boyle bir kaniya mi vardiniz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

56

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |