Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• öncelikle iyi forumlar iç mimarım ve 7 aydır fuar sektöründe çalışıyorum ocak ayında almanyaya gideceğiz fuar kurulumu için fakat çalıştığım yer ile anlaşıp uzaktan müşteri bağlamak için amerikaya göndermelerini talep edeceğim. Bunun onaylanamsı durumunda hangi vize türüne başvurulması gerekir orada çalışma iznim olacak mı buradan firma ile gittiğim için ( sadece müşteri kovalayacağım aktif olarak imalat veya tasarım yapmayacağım diye planlıyorum ) bu konu hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kadirkaracaoglu, içinde söyledi: Fuar stant kurulum vizesi

öncelikle iyi forumlar iç mimarım ve 7 aydır fuar sektöründe çalışıyorum ocak ayında almanyaya gideceğiz fuar kurulumu için fakat çalıştığım yer ile anlaşıp uzaktan müşteri bağlamak için amerikaya göndermelerini talep edeceğim. Bunun onaylanamsı durumunda hangi vize türüne başvurulması gerekir orada çalışma iznim olacak mı buradan firma ile gittiğim için ( sadece müşteri kovalayacağım aktif olarak imalat veya tasarım yapmayacağım diye planlıyorum ) bu konu hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Bu tur is toplantilari, fuarlar ve konferanslar icin genelde "B1/B2 vizesi" aliyorsunuz...

https://yesilkartforum.com/forum/topic/95/b1-b2-ziyaretçi-vizeleri-i̇ş-turi̇zm-tibbi̇-tedavi̇/

B1 - temporary business visit
    B2 - tourism and medical treatment

olarak geciyor... B1 vizesine veya direkt B1/B2 vizesine basvuru yapabilirsiniz... Genelde ikisini bir aliyorsunuz.

• @crazycells büyük ihtimalle b1 vizesi alınacaktır diye düşünüyorum peki b1 vizesinde ssn'e başvurabiliyormuyum bilginiz varmıdır çünkü oraya çalışmak için gidiyorum geçicide olsa orada yapacağım çalışma için ssn gerekir diye düşünüyorum ( gezmek, ziyaret veya tatil için gitmiyorum yani )

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kadirkaracaoglu, içinde söyledi: Fuar stant kurulum vizesi

@crazycells büyük ihtimalle b1 vizesi alınacaktır diye düşünüyorum peki b1 vizesinde ssn'e başvurabiliyormuyum bilginiz varmıdır çünkü oraya çalışmak için gidiyorum geçicide olsa orada yapacağım çalışma için ssn gerekir diye düşünüyorum ( gezmek, ziyaret veya tatil için gitmiyorum yani )

Hayir, B1 vizesiyle SSN alamazsiniz. B1 vizesini isinizin tanitimi, toplantilar, konferanslara katilim vb. amaclarla kullanabilirsiniz. ABD'de calismak icin kullanamazsiniz.

Benzer Başlıklar

• 7
  • 4
  • 12
  • 10
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |