Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba sevgili forum üyeleri,
    2020 Eylül ayında F1 vize reddi aldım. Tabi mülakattan çıkar çıkmaz gaza gelip bir randevu daha aldım ve tarihi 2022 yılı içindi. O arada rahat duramadim , Kanada denemek istedim ve iki adet nur topu gibi reddim var. Şuan İtalya'da master yapıyorum. Dolayısıyla artık F1 vizesine ihtiyacım yok. Ücret boşa gitmesin diye turist vizesine başvurmak istiyorum. Forumu araştırdım lakin böyle bir şey bulamadım. Randevu türünü değiştirebilir miyim ? Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Aram-Kol, içinde söyledi: F1 vize randevusunu turist randevusuna çevirmek

Merhaba sevgili forum üyeleri,
    2020 Eylül ayında F1 vize reddi aldım. Tabi mülakattan çıkar çıkmaz gaza gelip bir randevu daha aldım ve tarihi 2022 yılı içindi. O arada rahat duramadim , Kanada denemek istedim ve iki adet nur topu gibi reddim var. Şuan İtalya'da master yapıyorum. Dolayısıyla artık F1 vizesine ihtiyacım yok. Ücret boşa gitmesin diye turist vizesine başvurmak istiyorum. Forumu araştırdım lakin böyle bir şey bulamadım. Randevu türünü değiştirebilir miyim ? Teşekkürler.

ABD Konsolosluklari vize ucretleri ve randevu alma islemleri icin AIS dedigimiz bir araci kurum ile calisiyor. Direkt kendilerine ulasip bu degisikligi talep edin. Eger AIS izin verirse herhangi bir problem yasamamaniz lazim, buradan kendilerine ulasabilirsiniz:

https://ais.usvisa-info.com/tr-tr/niv/information/contact_us

Ayrica ek bilgi olarak da yazayim... Odenen vize ucretlerinin 30 Eylul 2023'e kadar gecerli olacagini acikladilar: https://ais.usvisa-info.com/tr-tr/niv/information/announcements#638-extension_of_visa_fee_validity_20210204154122

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

126

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |