Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Amerika'ya girerken verilen 5 yıllık giriş yasağının diğer başvurulara etkisi

• Abd turist vizem ile 5 sene sureli amerika’dan deport edildim. Iki defa 6 ay kalis yapmistim. Ikisinde de 6 ay giris vermislerdi. 3. Defa turkiye’den girmek istedim. Dikkat cekmemek icin farkli eyaletten Miami’den giris yaptim. Polis memuru suphelendj ve beni odaya aldi. Ardindan amerika’da turist vizesiyle work and travel’dan aldigim ssn ile calistigimi gormusler. Bu sebeple 5 sene geri donemeyecegimi ve ulkeme yollayacaklarini soylediler. Su an turkiye’ye geri dondum. Sorularim;

1. green card lottery cikarsa eger bu durum cekilisi kazandigim halde kart almami etkiler mi?
    2. eger sponsor bulup HB1 calisma vizesine basvurursam bu durum red yememe sebep olur mu?
    3. Diger ulkelere basvuracagim (schengen vizesi) turistik amacli gezilerimde amerika turist vizesi reddim, schengen vizesi almami etkiler mi?

Bir de tavsiyeleriniz.

Cok tesekkurler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |