DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @umutengül 2023 için geçerli bir durum

• Maalesef kota yüzünden bu verilen DV 2023 mülakatları iptal oldu herkese geçmiş oldun şimdiden umarım bi çözüm yolu üretebilirler. Merak ettiğim 1 Ekime kadar mülakat almazlar mı? yoksa Zaten yavaşın da yavaşıyız insanları ne kadar az mağdur etsek o kadar iyi diyerek DV 2024 mülakatlarını başlatırlar mı?

• ⭐⭐⭐

@Yaşar-Baykal 1 ekime kadar mülakat almazlar mı derken hangi yıl kazananları için soruyorsunuz. DV23 içinse adamlar verdikleri mülakatları bile iptal ettiler, DV24 için soruyorsanızda süreç 1 ekimden sonra başlar yani mülakat veremezler bunun öncesinde DV24 için

• @symbi0te ilginiz ve cevabınız için teşekkür ederim

• @furkandnr6 doğru biliyorsunuz. DV2023 talihlileri için geçerli bir durum.

• @furkandnr6 Merhabalar, DV2024 Excel 'e giriş yapıp bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Paylaşmış olduğum bağlantıdaki tabloyu takip ederek sürecin gidişatı ve hızı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

• @Revolter güzel ve detaylı bir çalışma olmuş emeğinize sağlık.

• @İlker-Bulak bunlarda hiç bir sorun yok. içiniz rahat olsun.

• Dosya numarası yüksek olan arkadaşlar Ankaraya güvenmeyin Ama vazgeçmeyinde
    Dosyanızı taşıyın taşımak için çabalayın erkendennbaşlayın.
    Ben vazgeçmedim sabrettim ,azmettim başardım sizde yapabilirsiniz hepinize bol şanş

• @furkandnr6 merhabalar cn iyi ancak dosya gönderim tarihiniz biraz geç olmuş Ankara’nın performansı bu yıl çok kötü idi siz dosya taşıma içinde şimdiden hazırlık yapın sürecinizde bol şanslar

• Merhaba DV2024 talihlisiyim dosyamı taşımak istiyorum ama nasıl yapılacağına dair en ufak bir bilgim yok, bilgisi olan biri bana yardımcı olabilir mi? teşekkür ederim

• ⭐⭐

@Merve-Yalçın merhabalar.Forumda üstte arama butonuna dosya taşıma yazınız ve 2023 mülakat deneyimlerini ( link ) tek tek inceleyerek okuyunuz. Yine de ekstra sorularınız olursa DV2024 Aşamaları başlığında sorunuz.

• @Merve-Yalçın excel tablolarini da inceleyin. gecmis ve guncel takip ederseniz tasiyacaginiz ulkelere mail atarak baslayabilirisiniz. iyi sanslar 🍀

• @selamibasaran teşekkür ederim cevap için

• İyi günler dv 2024 vize mulakat tarihleri ne zamn başlıyor? Bilginiz varsa paylaşırmısınız .teşekkürler

• @Şenol Merhabalar, öncelikle Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin ,paylaşmış olduğum bağlantı üzerinden nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Sonrasında DV2024 Excel 'e giriş yapıp bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

• @Şenol DV2024 mülakatları 1 Ekim 2023 - 30 Eylül 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

• Bu ileti silindi!

• yemeyin,içmeyin,uyumayın dosya taşıyın!!!

• özellikle numaranız yüksek ise (10K) üstü hiç beklemez şimdiden taşımak için hazırlıklara başlardım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

124

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.7k

| | | |