DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@hdemircanusa Ben ne yazık ki öyle büyük motor hayali kuramıyorum boyum kısa 😂 Alabileceğim maks seviye kawasaki ninja 250sl modeli bu yüzden, alçak motor lazım 😁

• ⭐⭐

@ugurksknbck, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hdemircanusa, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Zaman su gibi geçip gitti , kaldı şurada 6 gün , bi heyecan gelip gidiyor , foruma geldikçe hayaller hatırlatıyor kendini , tabi senelerce HNBS le tanışık olduğum için öyle çok derin hayallere de kapılamıyorum , bu süreç daha realist olmayı öğretti bana , yine her yıl olduğu gibi forumdan bir kaçımıza çıkacak greencard , umarım süreç diğer yıllara nazaran bir sürpriz yaparda Ankara eski mülakat performansına kavuşur , ne kadar AOS alternatifi olsada bir çoğumuzun Schengen’i yok yada elindeki birikimi belki sadece greencard sürecini geçirecek kadar maddiyata sahip , umarım bu süreç hepimize şans getirir, umarım alternatiflere muhtaç kalmadan hayallerimize kavuşuruz 🙏🇺🇸❤

imzada yazandan yola çıkarak 2 defa hnbs gören biri için çok karamsar @ibrahimasar abi 20 olmuşmuydu senin başvuru 🙂

Aslında çok karamsar duygularla yazmadım ama öyle geçmiş sanırım size ☺️ Daha çok olaya realist yaklaşmaya çalıyorum , umudumu hiç kaybetmedim, Ablam , arkadaşlarım Amerika’da bende Yasal bir şekilde süreci devam ettirmek için GC ile ilerliyorum bu sebeple herkes gibi kendimi buraya ait hissetmiyorum sanırım biraz sabırsızlığım ondan olabilir , Sonuç olarak bu bir piyango ve çıkma garantisi yok çıktığı taktirde de gitme garantisi yok , uzun meşakkatli bir yol o sebeple süreci en kolayından atlatanlar gibi alternatiflere gerek kalmadan geçirmek hepimizin temennisi 🙏☺

• Tecrubeliler avını bekleyen timsah gibi kenardan izliyor 😂 korkudan kendinden emin cümleler kurma işini kenara bırakıp artık zaten yıllardır hazırda olan planları için belki bu yıl çıkarda gideriz modunda 🙂 bir süre sonra muhtemelen oluşan kamil koçtan bileti alıpta gitmek moduna dönüşen pskolojiyle hareket edildiğinden olsa gerek ben dahil birçok kişi çekiliş günü geldiğinde siteye büyük umutlarla bakmak yerine ufaktan göz gezdirecek ve sonrasında yeni başvuru gününü beklerken çıkan kişilere destek vermeye devam edicek 🙂 bu durum çekilişten sanırım kazansakta kazanmasakta aynı şekilde ilerleyecek..
    burası büyük bir kütüphane halini çoktan aldı.. sadece forumdaki bilgilerden yola çıkarak hareket ederek yurtdışı alışkanlıkları kazandık bu yıl 11 ülke gezdik mesela b1/b2 aldık üstüne.. seneye olan planlarımızı çekilişe göre ayarlayıp 5 6 ülke daha ekleyeceğiz artık hayal gibi olan şeyleri sadece bir çekilişe bağlamamamız gerektiğini öğrendik.. yani red ala ala aslında bir şeyi çok istemeyide, isteyip mücadele etmeyide öğretti bize green card sistemi.. sırf bu sebeplemidir bilinmez kendi adıma konuşayım eski heyecanım yok çünkü artık abd içinde yapacağım e2 ile bile olsa gidebileceğimi biliyorum.. imkansızlıktan sıyrılmanın verdiği rahatlık çöktü üzerime.. ancak çıkarsada herşeyin daha kolay olacağını biliyoruz hepsi bukadar..

Umarım gönülden isteyen herkes vizesine kavuşur yeni planlarını hayallerini gerçekleştirebilir ve umut dolu yaşamlarını istedikleri ülkede gerçekleştirebilir.
    Eğer çıkmazsa diye kendime güney amerika ülkeleri dahil olmak üzere bir motorla gezi planı çizdim.. bu yılda olmazsa türkiye içinde onun hazırlıklarını yaparım artık.. seneye mayıs ayında yine çıkmamışsa yola düşerim.. turumu bitirirken kuzey amerikada bir eyalette ömrümü tamamlayacağım işimi kurmuş mücadeleye yeniden başlamış gibi olurum diye düşünüyorum..

Sizlerin b planları c planları mutlaka vardır 🙂 konuya bakınca geçen seneden eser olmadığını gördüm.. mangal partilerimiz için isimler yazılmıştı ben kokteyllerden sorumluydum.. eşim kısırı getirecekti 🙂 a planı gerçekleşmeyince türkiyede buluşmalar gerçekleştirdik bizler.. bence en önemli olgu a planı olmasa bile bundan güzel dostluklar çıkarmak oldu. Anın kıymetini bilip hayallerimizin peşinden planlalamalar yapmak müthiş bir duygu.. pek tabii bunları yazmak ve dinlemekte aynı şekilde hissettiriyor..
    Sabırsızlıkla bekliyorum planlarınızı 🙂 anlatın bakalım biraz canlansın son 1 hafta 🙂

• @hdemircanusa Aslinda normal piyangodan yuzlerce kat daha fazla cikma ihtimali var

• ⭐⭐

@ilkerkaynar90 bizde gc harici ne para kaldı ne de plan kaldı gezmeye devam 😂😂

• Arkadaşlar hani güzel şeyler hiç ummadığımız anda oluyormuş ya, gerçek mi ki acep? 😅 heyecan yok saat sayma yok şeytanın bacağını kırabilecek miyiz bakalım💪

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@ilkerkaynar90 bizde gc harici ne para kaldı ne de plan kaldı gezmeye devam 😂😂

Abi yılmak yok yeni planlar başlasın 🙂 öyle sabah işe git akşam işten gel boş boş nereye kadar… bundan sonra birleşik krallık vizesine kadar pasaport doldurmaca olmasınmı size yani 🙂 hemen pes edilirmi öyle 🙂

• ⭐⭐

@ilkerkaynar90 gezmeye devam dedim ya kardeşim 😉 sadece biraz birikim lazım sonra ver elini şu an hayalini kurmadığım bir yere 😄

• ⭐⭐

@newbie97 Benim boyumda kısa ama S1000RR kullanıyorum 😀

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hdemircanusa Ben ne yazık ki öyle büyük motor hayali kuramıyorum boyum kısa 😂 Alabileceğim maks seviye kawasaki ninja 250sl modeli bu yüzden, alçak motor lazım 😁

Motorun boyla alakası yok pek aslında 🙂 uzun yol motorcusuyum yanımdaki arkadaşlarım hep kısaydı herkesde adv türünde motora biniyor tam yüklü 300 kg ağırlıkla dolaşıyoruz tek sorun durduğunuz yerde ayağın bir çukura denk gelmesi 😂

• merhaba abiler ablalar, study visa ile calisabilir miyim?

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@ilkerkaynar90 gezmeye devam dedim ya kardeşim 😉 sadece biraz birikim lazım sonra ver elini şu an hayalini kurmadığım bir yere 😄

Asya tarafına gidip fille gezmekmi afrikaya geçip çöl safarisimi düşünmeye başlayalım abi 😂 beni biliyorsun bira tadımına geziyorum zaten.. pirinç birası tadımına ilk asya yapasım var.. kiril harflerinin verdiği dumur oluşu birde japoncada yaşamaktan korkuyorum sadece.. 😂

• Benim favorim Jeep Wagoneer 😬 Türkiye'de hayal tabi ama yeşilkart çıkar da gidersem biraz kredi skorunu toparladık mı hemen altıma çekicem bir tane.

alt metni

• ..............

• Arkadaşlar cn 2025 ile başlıyor dimi bu sene? Ben cn kaybettim ya sorgula dediğimde 2024 ile başlayan numara çıkıyor. Kafa kalmadı hangisiyle sorgulayacağız bu sene 2025 diye biliyorum ama ona nasıl ulaşıcam 😔

• Özgürlüğü seven biri olarak hayallerim için hep mücadele ettim hayalimde eşimle birlikte motorumla gezmekti bunu yıllar önce yaptım ve yapmaya da devam ediyorum her hafta sonu hava güzel ise (eşim kötü havada motoru tercih etmiyor) günü birlik bir şehire gideriz geçen kayseriye gitmiştim orada çekindim bu fotoğrafı.

şimdiki hedefim eşimle bir tur motoru ile amerika kıtasını baştan sona gezmek olacak orada düzenimi kurduktan sonra 🙂

;44d66677-6368-493d-9c6b-38e548e0e61e.jpg

• @newbie97 7 gün sonra bunun cevabını kendin vereceksin bence 🙂

• @arizmend sonuçlar açıklandığında dv24 de yaptığın gibi unuttum tıkladığında oradaki bilgileri yazınca ulaşırsın

• ⭐⭐

@ilkerkaynar90 balkanlarda yaşadığım yetmedi görüyor ve arttırıyorum diyorsun 😄 git gör bakalım beğenirsen biz de bi dolanır geliriz 😄 Almanya'daki biralar guzeldi ama söylemeden geçemeyeceğim 😁

• ⭐⭐

@korki bizdeki hayal hala ayağımı yerden kessin yeter 😄

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

185

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.1k

| | | |