DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Chromium en cok kazanmasini istedigim insanlardan birisiniz. umarim kazanirsiniz bir cok kez basvurmussunuz bugun ogun olur umarim.

• @ebaris86 Çekilişte çıkmaz ise eb3 ile gitmek için ya kredi çekmem lazım ya da evi satmamız lazım 🙂 Gitmeyi kafaya koyduk.

• @zazozu kanada'yi da arastirin. Express entry diye birsey var. Orasi daha kolay aliyor olabilir sonucta gocmen almayi seven bir ulke.

• biraz önce uyku bastırdı dedim yatmadan telefondan az bakayım ne var ne yok şimdi pc'yi açtım birde kahve yaptım ama hiç heyecan yok uykuda yok gittiği yere kadar takılıyoruz bakalım

• Bugün zor uyursunuz ben size söyleyeyim

• ⭐⭐

@Hayri-Sozen, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Chromium en cok kazanmasini istedigim insanlardan birisiniz. umarim kazanirsiniz bir cok kez basvurmussunuz bugun ogun olur umarim.

Teşekkür ederim inşallah siz de kazanırsınız benim gibi beklemezsiniz.

• @Chromium 2 kere ruyamda malum oldu. kazanacagimi hissediyorum zaten. plan yapmasam da hayal kuruyorum 😃

• @Hayri-Sozen Kanada düşüncemiz yok hiç. Tüm planlarımız ve isteklerimiz ABD'de birleşiyor.

• @zazozu neden hocam? kanada' da amerikanin guvenli bolgesi gibi birsey 😃

• Merhaba sonuçlar ne zaman aciklanacak

• @mungoli Yarın akşam saat 19:00'da sitede sayaç var pc den girdiğinde f5 yaparsan bu sayfada görünür mobilde isen sayfayı aşağı kaydırdığında en üstte çıkıyor

• @Hayri-Sozen Kanada'da yaşayan birkaç tanıdığım ırkçılığın çok yüksek olduğunu ve geçimin gerçekten çok zor olduğunu ilettiler bende bu sebep ile kanada düşünmeyenlerdenim bide ne öyle habire kar yağıyor soğuk hiç sevmem 😃

• Artık çekiliş için gün saymayı bırakmak istiyorum

• @Hakan-Baştürk Forumda bu konuda gönüllü olan arkadaşlar çıkıyormuş o süreçte en kötü ihtimal ile danışmanlık şirketleri yada amerikada posta kutusu kiralama hizmetleri var onlardan yardım alırsınız.

• @asariel kanada' da irkcilik olamaz ki yarisi gocmen zaten. toronto'da gocmen sayisi yuzde 70 falanmis. kanadalilari gecmis 😃

bence amerikada irkcilik daha fazla. ben hic siyah-beyaz kavgasi oldugunu duymadim kanada' da ama amerikada baya konusuluyo. bilemiyorum.

soguk konusunda haklisiniz ama, amerikanin ic kisimlari kanada kadar soguk diyorlar. ben onlarin yalancisiyim 😃

• @Hayri-Sozen Başkan ırkçılık sadece ten rengine göre değil ki misal ben şu an Antalya'da yaşıyorum bir gel gör Ruslara burada yaşayan vatandaşlar nasıl ırkçılık yapıyor sebebi ise tam olarak söylediğin şey nerdeyse %40 oldular ve göçleri sebebi ile gerek iş imkanları azaldı gerekse konut fiyatları uçtu geçen sene 2.000 olan evler şu an 15-20.000TL'den kiralıyorlar 6 aylık peşin istiyor ev sahipleri bu da insanlara sizin yüzünüzden oldu sebebi ile ırkçılığa itiyor Kanada'da benzer durumu yaşadıklarını siz geldiğiniz için böyle tarzında ırkçılığa maruz kaldıklarını anlattılar
    Ha doğrudur yanlıştır bilemem ben anlattıkları kadarını biliyorum sonuçta 😃

• @asariel benim hayalim amerikan vatandasligini alip kanada'ya gitmek 😃

antalya - alanya hakkinda dedikleriniz dogru malesef. resmen yabancilara satmisiz sehri. fiyatlar bile euro cinsinden yaziliyor bazi yerlerde.

• DS-260 formu için Amerika adresi gerekli. Daha önce çekilişte çıkanlar nasıl halletti bu sorunu?

• Bu ileti silindi!

• @Legar Ds-260 doldururken adres kısmına Not Yet yazıp mülakat tarihin kesinleştikten sonra formunu açtırıp güncelleyebilirsin bu süreçte adres bulabilirsin
    Adresi şu şekillerde bulabilirsin;

• Forumda gönüllü yardımcı olanlar var

• Adres kiralama hizmetleri var

• Danışmanlık şirketleri var

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.6k

| | | |