DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar. Bana sadece çekiliş çıkması yetmiyor. Aynı zamanda çok düşük bir rakam çıkması lazım. Çünkü büyüj oğlum 21 yaşına girmeden mülakatta gitmem gerekiyor. Aksi takdir de onu burada kurda kuşa bırakıp gidemeyeceğim. Yani işim zor.

• @hdemircanusa İlk etapta bi Houston, Dallas, Atlanta ne güzel olurdu...

• @kugutex, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Selamlar. Bana sadece çekiliş çıkması yetmiyor. Aynı zamanda çok düşük bir rakam çıkması lazım. Çünkü büyüj oğlum 21 yaşına girmeden mülakatta gitmem gerekiyor. Aksi takdir de onu burada kurda kuşa bırakıp gidemeyeceğim. Yani işim zor.

Umarım gönlünüzce olur her şey ama şu yorumu da yapmadan geçemeyeceğim. 13 yaşında öğrenci yurduna verilmiş, lise sondan itibaren de kendi başına eve çıkmış birisi olarak 21 yaşındaki bir gencin kurda kuşa yem olmadan yaşayabileceğine inanıyorum. Hem de USA 'dan kendisine dolar gönderen bir ailesi varsa. Yerinizde olsam çıkması durumunda Amerika 'ya gider oğlumu getirmek için de farklı yollar düşünürdüm. Belki bir iş ayarlar sponsor ile gelir, belki bir okula kaydını yaptırır öğrenci olarak getirirsiniz ve tüm bu süreç boyunca da oğlunuz için greencard çekiliş başvurusu yapmaya devam edersiniz.

• ⭐⭐

@kugutex oğlunuza ayrıca da başvurabilirdiniz. Belki ona çıkar size çıkmaz, öyle olsa Amerika'yakurda kuşa yem olur diye göndermez miydiniz?

• ⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Erkand resmi indir sonra cevaptan yazıp dosya yükleden seç o zaman kırık link olarak görünmez, banada bugün nereyi paylaşayım diye fikir oldu

Bende görünüyor şuan sizde gorunmuyormu?

• ⭐⭐

@Erkand şu an bende de görünüyor sıkıntı yok

• Geçen seneki gibi son 30 gün heyecanı baş göstermeye başladı , hayallere daldığımız gece uyumadan uzun düşünceler ile boğuştuğumuz zamanlar.. Bu sene o şanslı kişilerden biri olacağımı biliyorum. Biliyorum!

• İlk başvurumda (2019) çok heyecanlanmıştım. 2020 de es geçtim.
    Şu an içimde ne bir heyecan ne de umut var.
    Olsa da olur, olmasa da olur modundayım 🙂

• ⭐⭐

@Ege-Yildirim Eğer çıkarsa bi süre edgewater’da olacağım sonra rota belli , ORLANDO ❤

• @TrueLove, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

İlk başvurumda (2019) çok heyecanlanmıştım. 2020 de es geçtim.
    Şu an içimde ne bir heyecan ne de umut var.
    Olsa da olur, olmasa da olur modundayım 🙂

Benim de aynısı 😃

• Selam bir aydan daha kısa bir süre kaldı arkadaşlar, nasılsınız? 🙂

Ben oldukça heyecanlıyım. Bir de korkular var. Her bir kaç saniyede bir '' nasıl? '' sorusu geliyor aklıma. ( çekilişin çıkacağından eminiz ya 😃 )

Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Nasıl gideceğiz? Nasıl geleceğiz? Nasıl ehliyet alacağız? Nasıl SSN ? Hepsini okuduk ezberledik ama insan durup durup soruyor yine de kendisine.. Ayrıca geçmiyor da zaman ya. Sizde nasıl durumlar bakalım?

• Yasaklı

@kugutex, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Selamlar. Bana sadece çekiliş çıkması yetmiyor. Aynı zamanda çok düşük bir rakam çıkması lazım. Çünkü büyüj oğlum 21 yaşına girmeden mülakatta gitmem gerekiyor. Aksi takdir de onu burada kurda kuşa bırakıp gidemeyeceğim. Yani işim zor.

Ben 21 yaşındayken, 1.5 ay Afrika’ da 10 gün Azerbaycan’ da çalışmaya gittim. Hep şehir dışı projelerde görevlendirirlerdi. Bazen aylarca eve gelemezdim.

Böyle düşünmeniz merhametli gibi görünebilir ama oğlunuzun kişisel gelişimine köstek oluyorsunuz gibi bir hava yarattı bende. Bence 21 yaşında çocuk olmaz. 21 yaşındaki birey yetişkin bir adamdır.
    50 yaşında da olsa benim için o bir çocuk 🙃

Sizinle beraber gelmesinin alternatiflerine değinmeyeceğim. Dünya kadar yolu var ama şu an erken. O gün geldiğinde emin olun yanınıza almanız hiçte zor değil.

• Son ay güzel, umutlu ve heyecanlı geçiyor genelde. Her gün bir iki doz youtube'da amerika videosu izlemek iyi geliyor.

Tabi bu yükselişin düşüşü de fena oluyor ama artık alıştım 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

şimdi seyrettiğim videoyu buraya koyuyorum airbnb nasıl ortaya çıkmış

• ⭐⭐

@Hopasej, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Selam bir aydan daha kısa bir süre kaldı arkadaşlar, nasılsınız? 🙂

Ben oldukça heyecanlıyım. Bir de korkular var. Her bir kaç saniyede bir '' nasıl? '' sorusu geliyor aklıma. ( çekilişin çıkacağından eminiz ya 😃 )

Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Nasıl gideceğiz? Nasıl geleceğiz? Nasıl ehliyet alacağız? Nasıl SSN ? Hepsini okuduk ezberledik ama insan durup durup soruyor yine de kendisine.. Ayrıca geçmiyor da zaman ya. Sizde nasıl durumlar bakalım?

Çalışınca zaman gerçekten cok hızlı geçiyor Sanki dün başvurmuş gibiyim benim için cok hızlı geçti zaman.

• ⭐⭐

Geçenlerde avrupadan iş teklifi aldım ve green card heyecanım eskiye göre bayağı düştü. 4 ay önce bütün planlarımı green card üzerine yapıyordum. Ama şimdi çıkmasa da olur kafasındayım. ABDden ev bakıyordum şu an aynısını gideceğim ülke için yapıyorum. İçimde Abd sevgisi yokmuş meğerse. Türkiye nefreti varmış. Bunun üstüne greencard çıkarsa artık, yabancıların dediği gibi "cherry on top" olur ama dediğim gibi çıkmasa da bir şey kaybetmem.

• Yasaklı

@uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Geçenlerde avrupadan iş teklifi aldım ve green card heyecanım eskiye göre bayağı düştü. 4 ay önce bütün planlarımı green card üzerine yapıyordum. Ama şimdi çıkmasa da olur kafasındayım. ABDden ev bakıyordum şu an aynısını gideceğim ülke için yapıyorum. İçimde Abd sevgisi yokmuş meğerse. Türkiye nefreti varmış. Bunun üstüne greencard çıkarsa artık, yabancıların dediği gibi "cherry on top" olur ama dediğim gibi çıkmasa da bir şey kaybetmem.

Nazar değdirme. Bu daha başlangıç. Daha güzellerinin geleceği günler olacak. Golünü attın şimdi yaslan arkaya biraz defans. Maç bitmeden bir iki kontra yakaladın mı tamamdır. 🙃

• ⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Nazar değdirme. Bu daha başlangıç. Daha güzellerinin geleceği günler olacak. Golünü attın şimdi yaslan arkaya biraz defans. Maç bitmeden bir iki kontra yakaladın mı tamamdır. 🙃

İnşallah abi. En kısa sürede seni de alalım buraya.

• ⭐⭐⭐

Gittin mi ki sen?

• ⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Gittin mi ki sen?

Daha gitmedim ya. Vizeyi bekliyorum ama zihnen oradayım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |