DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 ee müthiş abi sen bunca zamandır covidden önce amerikayı neden denemedin en azından turistin olurdu elinde kafana göre şimdi bile gider gelirdin.

😂😂 ben de kendime bu soruyu soruyorum. Ama cevabını bulamıyorum maalesef. Tamamen boşluğuma gelmiş bi durum.

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 green cardla doldurursun abi merak etme 😃

• @maestro sahit oldugum durum

• ⭐⭐

@Emrah-Düzgit, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Kaldı 15 gün. Büyük bir kısmı geride kalmış olsa da son 15 gün insana en uzun geleni. Yine çok az bir kısım şanslı olup kazanacak. Bakalım şanslı kişiler arasında olacak mıyız?

Geçmiyor değil mi, geçen sene bekledik, bekledik, bekledik son hafta bir haber 1 ay sonra açıklanacak. Aynısı olmasın da 15 gün geçmiyorsa geçmesin.

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler

Ben 🤣 Eğer çıkarsa bana çıkmadı seneye görüşürüz diyip forumu terk edicem. 🤣🤣🤣

Sizi bilmem de bana çıkmazsa ben kesin terk ederim. Üzüntüye ve acıya dayanamam daha fazla. Yarama tuz basmak olur burada kalmam.

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 dobarlanırsın abi merak etme geçen senelerde de oldu arkadaşlara ama yine buradalar 😃

• ⭐⭐

Benimde başvurudan sonra aklıma gelmiyor forum ama bir ay kala başlıyorum foruma uğramaya, her sene aynı.

• Yasaklı

• ⭐⭐⭐

@Chandler ay evettt kamyonlu filmi diyorsunuz dimi

• Yasaklı

@denizci10
    Programlamayı hallediyorum şuan.
    Satte 12 knots yol yapacak. GC çıkmazsa memleketi terketmenin yollarını arıyorum.
    Kalamıştan suya indin mi, artık 1 ayda Miami ye ineriz. 😃

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler ay evettt kamyonlu filmi diyorsunuz dimi

evet evet o

• ⭐⭐⭐

@denizci10 bana istanbulda çalışırken supervizorum diyodu ben bak her sene 15 gün iznimde gidiyorum amerikaya sende gel diye ozamanlar tamam dedim pasaportu çıkardım, sonra babam bırak o işi gir smmm sınavlarına dedi. O ara bi gündemim değişti bende başvuracaktkm vuramadım kaldı. Nasipp ozaman değilmiş inşallah şimdidir 😌

Not: şuan o bahsettiğim kadına arkadaşları kal burda buluruz bi yolunu demiş, kendileride zamanında wattsn sonra kalıp pizza ve nargileci açmışyı o da orda kalıyordu çalışıyordu. Sonra bide Eş buldu bitane bastılar nikahı şuan greencardlı 🥰

• Şöyle bir durum var. Konsolosluk halen kapalı fakat Çekiliş açıklandıktan sonra biz başka ülkenin konsolosluğundan işlem yapabiliyor muyuz? Geçen ay Ukraynada idim ve Ukrayna Gürcistan gibi ülkelerde Türkiye Belarus ve Rusya vatandaşları normal vizeye başvurabiliyor. Hatta GC Çıkmaz ise oradan Turistik vizeye başvuracağım. Bu boşluk hem 2021 hemde 2022 kazananları için bir seçenek olamaz mı?

• Pandeminin bitme olasılığı nedir? Dv21 talihlilerinin başına gelen kötü talihsizliği bizimde başımıza gelmesin ?😔 Çıktığına mı sevinelim gidemediğimize mi üzülelim 🤔🗽 Ya şans yüzümüze gülecek inanıyorum da yanlış zamanda gülmese bari 😅

• @gariban aynen öyle olmuştu. Kazanalım da çilesi problem değil 🙃

• @Emtee Avrupa normalleşmeye başladı. Amerika da ciddi rakamlarda aşılamaya devam ediyo. Bizim durum biraz kötü ama bence bir formül bulacaklar dv2022 mülakatları için. Belki doktor kontrolüne aşı vs.. eklerler aşılanmayan mülakata giremez. 300-500 dolar maliyetimiz artar ama sorun değil.

• @Emrah-Düzgit İnşallah artık 300-500 $ doları gözden çıkarırız. 🗽

• @GrayCollarDude İnşallah bu sene bize çıkarsa biz direkt New York istiyoruz kız arkadaşımla. New Jersey'e de gittik gördük daha önce, çok nezih, çok güzel yerleri var özellikle mid-high wealth kesimleri muazzam. Dediğiniz gibi hem NYC'nin sonsuz iş imkanlarına yakın olması hem de kendisinde saatlik ücretlerin seviyesi gayet çekici kılıyor.

Tekinsiz istasyonlara ve vagonda yalnız kalma durumunda şunları söyleyebilirim, geç saatlerde trene bindiğim, vagonda yalnız kaldığım, ıssız istasyonlarda yarım saat tren beklediğim çok oldu NYC'de. Çok şükür başıma kötü bir şey gelmedi, zaman zaman benimle birlikte metro bekleyen veya vagonda olan tiplerden kıllandığım, çekindiğim oldu. Hatta bir keresinde vagonda tekinsiz gözüken birkaç tiple tek başıma kalınca tam kapılar kapanırken trenden inip bir sonraki metroya geçmiştim 😂

Ama bunları çok sık yaşamadım. NYC'de bazı Queens ve Jamaica istasyonları mesela çok ıssız ama oralarda bile aşırı güvensiz hissettiğim olduğunu hatırlamıyorum. Ve zaten oralarda çok fazla işiniz olmuyor. Rahatlıkla söyleyebilirim ki Brooklyn gayet güvenli bir yer. Özellikle Bay Ridge, Dyker Heights, Bensonhurst, Sheepshead Bay, Sunset Park gibi yerleri inanılmaz nezih ve güvenli.
    NJ'de her yeri tecrübe etme şansım olmasa da aşağı yukarı orada da tren, bölge vs durumları benzer.

• @TughanTug Öncelikle umarım kazananlardan olursunuz ama bahsettiğiniz lokasyonlar biraz pahalı. Özellikle brooklyn falan büyük bir kesim için çok zor. İlla New York diyen biri için maliyetler açısından Rochester daha mantıklı olabilir merkeze çok uzak orası ayrı :). Çok iyi vasıflarınız varsa gittiğiniz gibi çok iyi paralar yapabilecekseniz brooklyn de olur elbette. 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

61

42.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.7k

| | | |