DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ahmet-Arslan-0, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaslar merhaba
    ben hala hazirda Pekindeyim malesef covid yuzunden ucak yok geri donmek icin
    buradaki fotocular bu greencard sartlarina uygun fotoyu cekemiyolar arka plan falan cok kirli oluyo genelde ,buradaki foto studyolari bildiginiz kirtasiye
    bu sene kendim artik bir arkadasimdan rica edip telefonla cekicem
    bi arkadasim musait olup benim icin bi check ederse cok mutlu olurum ,yardimci olabilir misiniz ? @crazycells

https://yesilkartforum.com/forum/topic/232/green-card-çekilişi-için-evde-nasıl-fotoğraf-çekilir

• 😤 😤 🤬 😭

alt metni

• @kaanvercetti almanya bizi kiskaniyor !

• @kaanvercetti Bir oyun konsoluna daha ne kadar vergi getirecekler anlayamıyorum. Amerikada (tabi gidebilirsek) ilk total aylık maaşımla ps5 digital edition alıcam. 400 dolar'a müthiş. En azından 4 rakamlı bir fiyat değil.

• @Kedicik1616
    21den ufağız. Yanlışlıkla iki ileti atmışım asıl siz kusura bakmayın.

• @AgeGuns merhaba ABD de tanıdığınız yoksa başvurmayın demişsiniz, başvuran herkesin AB’de de tanıdığı mı var adres gösterebiliyorlar mı? bizim tanıdığımız kimse yok mesela maddi anlamda sıkıntımız yok ama adres kısmını nasıl yapıcaz peki? Aydınlatırsanız sevinirim☺️ Teşekkürler şimdiden..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ahmet-Arslan-0 uygundur. sayin @knnrn 'in linkini verdigi basliktaki bilgilere gore fotografi hazirlamaya dikkat edin.

• alt metni

Günaydın Oklahoma City!

Oklahoma eyaletinin başkenti ve en büyük şehridir. Nüfusu yaklaşık 649 bindir. Şehrin bulunduğu topraklar, 1889 yılında Oklahoma Toprak Hücumu sırasında yerleşime açılmıştır. O dönemlerde bilinmeyen topraklar diye anılıyordu. 10 bin kişi şehir merkezi olan bölgede, bir gün içinde kurulan çadır kente yerleşmişti. 10 yıl içinde yerleşik nüfus ikiye katlandı. 1907'de şehir birliğe dahil olunca Oklahoma devletinin o zamanki başkenti olan Guthrie'ye fark attı. Çok geçmeden kent, nüfus, ticaret ve idare bakımından eyaletin merkezi oldu. 1970-80 yılları arasnda diğer bütün ABD şehirleri gibi Oklahoma City'nin de şehir merkezi nüfusunda büyük düşüş yaşandı. Pek çok aile şehrin dış bölümlerine taşındı. 1970 yılında bir çok tarihi bina da şehir yenileme projesi olarak yıkıldı. Haikou, Puebla, Rio de Janeiro, Tainan, Taipei, Ulyanovsk kardeş şehirleridir.

OKLAHOMA CITY HAKKINDA FUN FACTS!

1. Yüz ölçümü olarak, ülkedeki 4. en büyük şehirdir.
    2. Şehrin en büyük binası Devon Energy Center 844 feet uzunluğundadır.
    3. İsmi Choctaw dilindeki insan anlamında okla ve kırmızı anlamıdna humma kelimelerinden gelmektedir.
    4. Oklahoma City, ülkede bağlı olduğu eyalet ile aynı adı taşıyan iki başkentten birisidir. Diğeri de Indianapolis.
    5. 19 Nisan 1995'te, Oklahoma City Bombalaması olmuştur. Eski bir Amerikan askeri Murrah Binası önünde bir bomba patlaşmıştır. Toplamda 168 kişi ölmüştür.

• Çekilişe katılmak için iPad cihazından formu doldurmak uygunmudur sayın @crazycells

• @eesra tanıdık yoksa kısmı ilk 1-2 ay size rehber olacak yol gösterecek evini açacak insan anlamında demek istedim. zira öyle birisi yok ise yapılıcak harcamalar da kat ve kat artıcaktır

bazıları otelleri veriyor adres olarak , kısıntı çıkar mı ? bilemiyorum ...

• Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim bu sene benimde ilk başvurum olacak 20 yaşındayım sorum şu 21 yaş altı için tek başına başvuramama gibi bir durum var mı forumda 21 yaş altı için bazı yazılar okudum tam olarak anlayamadım yardımcı olursanız çok sevinirim.

• merhaba benim de ilk başvurum olacak..şu an tüm şartları taşıyorum fakat tam açıklanmadığı için de bilemiyorum..kafamda bazı sorular yok değil. böyle bir platformun kurulması ve sürdürülmesinde katkıları olan emekleri olan herkese teşekkürler

• @crazycells merhaba başvuru yapacagım bende.beni de listeye alabilirmisiniz
    [email protected] 😞

• @crazycells gönderdim yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

• @hazarkargin Ben 18 yaşındayım, bende başvuruyorum. Yaş sınırı yok lakin lise diploması veya 2 yıllık belli bir iş geçmişiniz olması lazım sanırsam. Ben lise diploması kullanacağım mesela. 21 yaş Amerika'da tam yasal olmak diye biliyorum. 21 yaşında veya büyüksen mesela alkol satın alabilir veya barlara girebilirsin gibi şeyler. Ama başvurmak için yaş sınırı yok.

• @enestalha Anladım liseden mezunum bende üniversite 1. sınıfa başlayacağım sorun teşkil etmiyor demek ki, yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

• @hazarkargin rica ederim.

• Forumu uzun süredir takip ediyorum ancak üye olmak bugüne kısmetmiş. Herkese bu sene için bol şans diliyorum. Umarım her şey dilediğiniz gibi olur.

• Bu ileti silindi!

• Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak. Benim soyadım da ı harfi var bunu ı olarak mı yazmalıyım yoksa i olarak mı?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

738

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

428.8k

| | | |