DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @newbie97, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@C0mmander Herkes gitti valla ne mangal ne balık takımı uğruyor artık, bende gitcem başvuru zamanında çıkcam ortaya

Ankarada olsaydim mangal yapardik ya ayip ediyosun. 🙂

• @mcvk b1, b2 araştırdım, sonradan farklı sebeplerden vazgeçtim, bişeyi imkan varsa denemek lazım aslında, ben denemedim şimdi aklımda hep bir acaba olurmuydu soru işareti var.

• merhaba arkadaşlar bir şey sormak istiyorum,2 sene sonra ABD'ye gezmek için gideceğim lakin vize almak zor baya.Almanya oturumu göstermem halinde rahatça alabilir miyim güçlü bir banka dökümüm filan yok

• ⭐⭐⭐

@Cycraft rahatça kesin alırsınız demek zor ama almanya oturumunuzun oluşu sizi bir kaç adım öne çıkartır tabii ki.

• @Murat-4 Peki alsaydınız nasıl kullanırdınız ABD de kalmak için

• Merhaba, ds260 formunu bilgilerimi kaydederek doldurdum. Son aşamada kontrol ediyordum ki sayfayı ilerletmek istediğimde birden ilerlemez oldu. Neye basarsam basayım hiçbir şeyi açmadı sonra da sayfa beni attı fakat 20 dk dolmamıştı. Sonrasında siteye baştan girmeye çalıştığımda da "hatayla karşılaştınız, tekrar deneyiniz" yazıyordu. Sonrasında tekrar girmeye çalıştım fakat aynı hayatla karşılaştım. Aranızda bu sorunla karşılaşan var mı? Bilgilerimi doldurdum fakat en son çıktı almam gereken sayfaya gelemedim

• @aycaaa Merhaba sorularınızı dv2025 aşamaları sayfasından sorun, sürecinizi imzanıza taşıyın, insanların size yardımcı olması böyle daha kolay olur, buradan cevap alamaya bilirsiniz.

• @mcvk sonu belli olmadığı için vazgeçtiğim için çok detaylı araştırmadım yüzeysel bakmıştım, o sıralarda E2 araştırıyordum görüştüğüm şirket E2 almak için öncesinde b1 vizesi önermişti, önce bir buraya gelin işe bakın diye görün diye, muhtemelen b1 ile gidip statü değişikliği iltica başvuru yapardım veya e2 ile devam edilseydi ona göre hareket ederdim.

• ⭐⭐

Arkadaşlar Tüm forum üyelerinin Anneler gününü kutlarım , ayrıca aramızda Anne ve Anne adayı arkadaşlarımızın Anneler Günü kutlu olsun 🙏🏻🇺🇸❤

IMG_0129.jpeg

• Merhaba arkadaşlar,
    benim sorunum ds-260 ta oturum açamamakla başladı 😞
    case number belli olmasına rağmen
    kazanmama rağmen ilk başvuru formunda doğum tarihinde veya soy isimde hata yapmış olabileceğim söyleniyor.
    soy isim direcikli doğum tarihini yanlış yazmam mümkün değil 20.11.1987 aya 20 yazsam zaten 20. ay diye bir ay yok
    soy adını yanlış yazsam büyük denedim küçük denedim i ile denedim i siz denedim her şeyi denedim.
    en son KCC ile mail yoluyla haberleştim .
    Onlar da bu formu doldurmazsanız vize randevusu alamazsınız vize randevusu için bu form gereklidir.
    diyip kestirip attılar yani sonuç hüsran oldu çok üzgünüm.
    ds-260ı doldurabilseydik eşim florida ya gidip dosya taşıma işlemi yapıcaktı nasip değilmiş .
    ne yapalım 2026 da deneyelim bir de ...
    Herkese iyi günler dilerim ...

• @LUNAP Forgot confirmation diyerek bilgilerinizi almayi denediniz mi?

• @rnc orda sıkıntı yoktu alabiliyordum bilgilerimi artık orda da katılımcı bilgilerini doğrulayın diyor 😞 nasip değilmiş.
    Her yolu denedim .
    Teşekkür ederim.

• @hdemircanusa Anneler gününü Ankara da kutlamak vardı :(( benden daha üzgün

• @LUNAP dv25 aşamalarından sormadıysanız, sorunuzu dv2025 aşamaları konusundan sorun belki bir yolunu bilen vardır, hakkınız yanmasın, buradan cevap alamayabilirsiniz

• Çaresiz hissetiğimde ve bunaldığumda açıp bu şarkıyı dinlerim..
    İyi geceler herkese ..

• Günaydınlar herkesee

• Günaydın... Herkese ♥
    DV2026 Sohbet Odası bu kadar sakinken bu aralar bir kaç tecrübe ve mülakat deneyimleri okumaktan baya keyif alıyorum. hem " Bilgi " hemde "vay be buda varmış" denilen şeyleri öğrenmek hoşuma gidiyor.

• @Witch-Lilith Günaydın. Her zamanki gibi yine buralardayız. Gemiyi terketmiyoruz 🙂 Mülakat deneyimi ve dosya taşıma tecrübeleri okumaya devam ve yer imlerine eklemeyi unutmayın zamanı gelince işe yarar tecrübeleri tekrar okumak için 🙂

• @hasnotben Genelde zaten "Günlük " tarzında veya "Biografi " tarzı kitaplar okurum. İnsanların tecrübelerini okumak gerçekten iyi geliyor. Aslında teknik anlamda bir kaç şey yoksa yaşayan kişinin tecrübesinde zihnime kaydediyorum. Ama önerini yapacağım yer imleci olarak ekleme yapıcam. Çay eşliğinde okumaya devam ofisten 🙂LFKQE1810.JPG

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.7k

| | | |