DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@rnc Sabah ne yapacağımı bilmiyorum ben genelde akşam planım dolu oluyor. Film izlemesine izleniyor da saran film yok piyasada yoksa 1 sezon 2-3 güne bitiyor

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş hocam şans/olasılık 10%'de kalır her şekilde. (buysa rakam) tabi senin dediğin gibi hep EU hep EU o ayrı 🙂
    Ve evet, inanılmaz güzel bir memleket, muthiş deniz, muthiş kumsallar.

• ⭐⭐

@lawyergirl bak bak bak... bunu sana hatırlatır Orlando'da.
    bi gitse 🙂

• ⭐⭐⭐

@SUAT-GUNAY tabii ki 10 senede çıkar garantisi yok ama türkiye şartlarında bu şans %1ken %10a çıkarmakta iyi bir etken velhasıl dedim gibi bu şekildede ilk senenizde çıkarsanız bile mülakatta red yenileceği için çokta bir önemi yok 😄
    Ülkenin geri kalan kısımlarıyla ilgili pek bilgim yok valla güzeldir değildir bilmiyorum hiç araştırmadım genelde kötü bir ülkeymiş gibi bahsedilirdi

• @newbie97, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc Sabah ne yapacağımı bilmiyorum ben genelde akşam planım dolu oluyor. Film izlemesine izleniyor da saran film yok piyasada yoksa 1 sezon 2-3 güne bitiyor

Sabah genelde grafik izleme vs benim is. Aksamda takilmaca bugun arkadas kaza yapmis. Normalde grafikleri vs beraber bakiyoruz. Bu yil saglam kazanmam lazim o yuzden calismam lazim. Ama sicak geldi offf ben sicagi sevmiyorum ya

• @Dikkat67 Hocam, zaten rastgele seçecek olsaydı başvuruların bitiminden 6 ay sonra sonuçlar açıklanmazdı diye düşünüyorum düz mantıkla. İlla ki bir takım istatistikler yapıp buna göre adımlar atıyorlardır.

• ⭐⭐

1. başvurum olacak.

Şaka maka çift haneye ulaştık.

Var mı başka çift haneli bahtsız arkadaş?

• ⭐⭐⭐

@TTKvY sonuçların böyle aylar sonra açılma nedeni sistemi hiç güncellemek istemeyişleri olabilir mi, loto çekilişi çok eskiye daha internetin yaygın olmadığı döneme dayanıyor ve bu dönemde posta yoluyla başvuru yapıp kazandığınızı posta yoluyla öğreniyordunuz

• @Chromium 2018den beri başvuruyorum sanırım, bu sene de hsbs aldık :))

• ⭐⭐

Herkese günaydın Bugün İstanbul’da kapalı bi hava var 😊

• teşekkürler @lawyergirl @newbie97 @klmn-klmn @iamatakank Çok teşekkür ederim hepinize. 3 yıldır doğum günümü bekledim artık kaldı diğer bahara 4. hediyeme :))

• Hepinize günaydın dostlar. 4 mayıs şokunu yeni yeni atıyorum üzerimden. Ne kadar tecrübeli olsak da hayat hikayesi dinlesek de insan üzülüyor be. Doğasında var bu işin galiba. Her neyse sabır acıdır meyvesi tatlıdır diyerek forumdaki mesaimize devam 🙂

• ⭐⭐

@rnc Sıcak sevilmez zaten bu sene yazlığa gitmeyi de düşünmüyorum Ankaranın 40 derecesinde evde pişeceğim yine

• ⭐⭐

@hasnotben Hocam şöyle düşünün, sizinle beraber aynı ekranı gören dünyada en az 10 milyon kişi var, yalnız değilsiniz çoğu insan aynı kaderi paylaşıyor. O yüzden üzülmeyin şoka girmeyin, başvurun unutun hatta totem yapın, yeni koltuk takımı aldım çıksada gitmeyeceğim gibi 🙂

• adı lotery ve umut umutsuz insan olmaz çıkanların tamamı sıradan kişiler asla vazgeçmeyin

• @SUAT-GUNAY telden baktım birde PC den bakacağım, belki ondan bakarsam kazanmış olurum 🙂

• @lawyergirl günaydın İzmir de öyle, hafta sonu çocukları gezdiririm diyordum ama yağmur görünüyor

• ⭐⭐

@lawyergirl 😬😬😬 Mode:OFF Energy:OFF

• @newbie97, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc Sıcak sevilmez zaten bu sene yazlığa gitmeyi de düşünmüyorum Ankaranın 40 derecesinde evde pişeceğim yine

ha yazlikta pismissin ha ankara da 😂

• @newbie97 Her sene bu heyecanı yaşamak güzel aslında. Umut bağlamıyoruz ama unutmuyoruz da. Beklemedeyiz 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

50

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.0k

| | | |