DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@SYTSNGR Aynen öyle walmart fiyatı 2 dolar gösteriyor... Amerika bitmiş

• @newbie97 geçende birisi raflar bomboş gelmeyin amerika bitti diye video cekmıstı , demek ki dogruymus 😞

• Her sene bana gc çekiliş heyecanı nasip oluyor, umarım bu sene hem benim hemde buradakilerin son heyecanlı yılı olur 🙂

• merhabalar herkese 🙂
    iyi aksamlar.

• ⭐⭐

@Atlantis00 hocam 2. basvurum, 19 yasindayim ama ben de bu gorusteyim. para var mi? yeterli degil. biriktirip gitmeyi dusunuyorum ben de. oylece yerimizde saydigimiz yok. piskolojimizi korumak icin kendime verdigim telkinleri buraya da yaziyorum.

yanlis anlamayin uzerime alinmadim ama dun ben de bu tarz bir sey yazmistim.

• ⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE gene mi burasi 😃

1. Başvurumu bekliyorum sabırsızlıkla :)) mayısın kaçında açıklanıyor tam olarak 7 si diye hatırlıyorum 🙂

• @arizmend İnşallah size çıkar ben sizi tutuyorum 😀 4 Mayıs diye biliyorum

• Herkese günaydın , Dün gece aklıma bir pis düşünce musallat oldu hemen kovaladım ama deli bir soru bıraktı bende malesef şimdi siz degerli adminlere yöneltiyorum .

Amerikanın türkiyede 9 Mayıs itibariyle ofis açmasının bir sebebide Türkiyeyi Gc programından çıkartıp bu ofis üzerinden gerçekten iltica yada göç etmek isteyenleri alması vb gibi şeyler kaynak olabilir mi ?

hadi bakalım bugünün konusuda çıkmış oldu .

• ⭐⭐⭐

@SYTSNGR sanmıyorum çünkü yazıda 3 ülke vardı yanlış hatırlamıyorsam Türkiye, Katar ve bir ülke daha diye hatırlıyorum. Onun için amaçlarının bu olduğunu düşünmüyorum

• ⭐⭐

@SYTSNGR Hayır hocam , konunun GC ile alakası yok , Amerika Birleşik Devletleri Ortadoğu’da Kritik Alan çalışması yaptı ve bu listeye Katar’dan sonra Türkiye eklendi , Amerika Türkiye’yi göçmen ve mülteci transfer merkezi olarak görüyor , geçtiğimiz şu son 2 senede Türkiye’den azımsanmayacak kadar iltica yapıldı ve yapılan sayı kadar da potansiyel iltica etmek isteyen var , adamlar senin sınırın dibine kadar gelip Amerika’ya teslim olmanı istemiyor ( Kendi çıkarları açısından) bu sebeple böyle kritik noktalara ofis açıyor

• ⭐⭐

Herkese Günaydınlar , Hayırlı Cumalar dilerim 🙏 Gününüz , haftanız güzel geçmesi dileğiyle ❤🇺🇸

• @Onurfidan hahah teşekkürler hocam inşallah 😅

• @ebaris86 teşekkürler cevap için iyi şanslar sizede

• Süre azaldığı için izninizle ben kiralik ev bakmaya başlıyorum. Anın heyecanını yaşamalıyım ki umutlarım diri kalsın

• ⭐⭐

@Rhonster kimbilir ne zaman açılacak?

• ⭐⭐

@Yıldıray81 bende bende...güzel ev bulursan uygun paylaş lütfen

• ⭐⭐

Son 8 Artvin e selamlar. Çok güzel memleket yaşanır aslında artvinde yeşil her yer, havası farklı

• @debbieLA77 Ben Boston'da bakıyorum. Okul puanları önemli tabi o yüzden Lexington taraflarına yöneldim ama çok pahalı yaa. 2600 Dalır civarında en ucuzu 😮

Benzer Başlıklar

• 7674
  • 291
  • 22394
  • 906
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

256

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.6k

| | | |