DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @GizemYılmazz gizem hanım sizden bir açıklama beklemekteyim? Bir özür borcunuz olduğunu düşünüyorum,insanları tanımadan böyle bir yargıya kapılan kişiler değil güzel ülkemde, dünyanın heryerinde hüsrana uğramaya mahkum

• Arkadaşlar tartişmayi bu kadar büyütmeyelim. Hayatimiz zaten stres üzüntüler ile dolu buraya gelip 2 kafa atmaya çalişiyoruz. Burada da tartişacak isek nerede kafa atacağiz? birbirimizi kirmamaya özen gösterelim yaş ne olursa olsun. Ben birton ilaç kullandiğim halde daha çok depresyona giriyorum sanki böyle hissediyorum 😞

• @hsn-kartal Hocam iyi günler, sizin mesajınızı gördüğüm için bu başlığa yazıyorum yoksa bu başlığa post yazmayacaktım. Bugün bir üyenin 'hayat goygoydan ibaret değil-forumda çok değerli yazılar var onları da okumak lazım' minvalindeki yazısına istinaden bahse konu üyenin üzerine sınırları zorlayacak şekilde gidilmesi bende turnusol etkisi gösterdi ve benzer prensipler üzerine iletişim kuramayacağım bu kişileri bir daha görmemek için engelledim, size de nacizane tavsiyem budur. Daha önce tecrübe etmiş olduğum bu başlığın müdavimlerinin bakış açısı ve gruplaşma becerisi yüzünden de yeni talihliler bu grubu aktif kullanana kadar da küçük bir pencereden izleyeceğim sadece. Saygılar.

• @yaren94 çok teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için kusura bakmayın gerdim biraz forumu, aslında kötü niyetim yoktu niye böyle oldu anlamadım, çok stresliyim sanırım.Ama dediğim gibi çıkması yetmiyor hep bir telaş

• @hsn-kartal Bakın uzamasın uzamasın diyorum hala yazıp duruyorsunuz. Gelmiş size güzel dille iyi niyetle yazmış yanlışınızı düzeltmiş. Sizde kalkmış özelde yazılan şeyi burada cevap verip kendinizce karşınızdakini küçük düşürmeye, ifşa etmeye çalışıyorsunuz. Üstüne üstlük insanlar hala sizin hocam arkadaş iyi niyetle yazmıştır yanlışınızı düzeltmiş demenize rağmen yok umrumda değilsiniz isterseniz eksi atın ne yaparsanız yapın yazıyorsunuz. Sonra gelmiş bana diyorsunuz ki özür beklemekteyim. Hala daha uzatıyorsunuz. Sizin gibilerden kastım bu zaten. Doğruyu gösteren birine bu şekil tavır sergileyen insanlar. Kötü niyetli olmadığını belirtmemize rağmen hala ısrarla gergin ve sinirli tavır sergileyen sizler gibi insanlar. Umarım açıklayıcı olmuştur. En azından sonunda anlayabilmişsiniz kötü niyet olmadığını. Sıkıntı yok o zaman kusura bakmayın sizde bende sizin gibi başka bir şeye sinirlenmiştim de size patlayıverdim işte 🙂 🙂 🙂

• @GizemYılmazz Yahu siz de Atlantis adlı kullanıcının avukatı mısınız?

• @Revolter hocam selamlar,saygılar.Biz ne kaybediyorsak zaten bu toptancı zihniyet yüzünden kaybediyoruz.Sen o sun ,sen bu sun.Neyim kardeşim ben ya ,hayalleri olan bir garip ademogluyum işte, geldim burda masumane dost tavsiyesinde bulundum, çok teşekkür ederim Revolter hocam ama keşke arkadaş bana cevap vermeden ban yemeseydi, sizden ricam engelini kaldirsaniz kendisini makul şekilde açıklasa

• @yaren94 Avukatçılık oynamak istiyorsanız bunun yeri burası değil

• @GizemYılmazz kaybetmeye mahkumsun arkadaşım, iyi dileklerin için teşekkürler

• @hsn-kartal Kendisinin canı avukatçılık oynamak istiyor boşverin hocam

• ⭐⭐

5.000 dolarlık böyle araç listesi yapmışlar

alt text

• @yaren94 gerçekten anlamadim neden bu kadar öfke kustu bana 🙂

• @hsn-kartal Allah yolunuzu açık etsin hocam. Çocuklarınız hatrına her şey gönlünüzce olsun inşallah 🙂 Ayrıca @yaren94 Allah aşkına bir sus yahu. Ne çok konuşuyorsun her gönderide bir tartışma yaratıyorsun 😃 Zaten iki sinirlenmişim oturup kin besleyeceğim yok koca adam. Tekrar dediğim gibi Allah yolunuzu açık etsin. İyi akşamlar

• @GizemYılmazz teşekkür ederim de bu öfke neden hepimiz aynı trene binmeye çalışıyoruz gerçekten anlamadim

• @celica Subaru vay vay dikkatimi o çekti. Bariş akarsu kullaniyordu 😃 arkadaş çok severdi hem bariş akarsuyu hemde subaru yu^

• ⭐⭐

@GizemYılmazz hanım, o şahıs sürekli bir polemiğe girip insanları "trollemeyi" deneyen birisi. Ben çoktan engelledim iyi ki engellemişim. Tartışma çıkarıp Ping-Pong isimli forum müdavimimizi banlattı ve daha sonrasında da absürd agresifliğini sürdürüyor.

• ⭐⭐⭐

@T-C-Kubilay-Dikici bu arkadaşımız özelinde söylemiyorum bunu ama bahsettiğiniz ülkeler taşıma yaparken belli bir kota dahilinde taşıma yapıyor onun için bir yerden sonra onay alamayan bir çok kişi oldu, yada taşısa bile schengenden red alan arkadaşlarımız oldu, aynı gün mail atıp birinin taşındığı diğerinin taşınmadığı oldu, daha önceden mail atmasına rağmen dosyası taşınmayan ama ondan sonra mail atanların taşındığı olduğu vs vs. Sorma nedeninizi anlıyorum ama dosya taşıma dediğimiz olay DV sürecinin olağandışı olan bir durumu bir garantisi, kesinliği veya kuralı yok maalesef

• @celica adam enteresan ben iyi niyetli bir mesaj atıyorum o bana direk değil direkt yazılır diyor ,birsuru kişi de onu savunmaya çalışıyor bide genelleme yapıp hakarete varan söz kullanan var ,bilmiyor karşısindaki kim ona pabuç bırakır mı

• @GizemYılmazz Bu ne biçim üslup? Sen bana sus diyemezsin burası sohbet odası diye savunan sendin bugün şimdi sus diyorsun. Herkes fikrini açıkça söyleyebilir

• @celica Daha önceki konuyu bilemem tabii ki fakat sanırım psikolojik olarak sorunları var gibi gözüküyor. Daha az önce @hsn-kartal ilk yazdığında ilk tepkiyi bu arkadaş verdi. Daha sonra da tepki vermeye devam etti. Hatta hasan bey buna size ne? diye yazdı 😃 Şİmdi gelmiş onunla alakası yok Hasan beyle tartışıyoruz bana çocuk gibi avukatı mısın sen Atlantisin diyor 😃 Ben artık gerçekten psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum. Çok tuhaf davranıyor herkes. Bugünkü goy goy muhabbeti şimdi de bu. 😃 Sanırım gc kazananlar için mülakat stresi, gc bekleyenler içinse kalan kısa zaman hepimizi germeye başladı 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.2k

| | | |