DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Umarım o yıl, bu yıl olur. Bana ve benim gibi çıkarsa gerçekten gidecek, bunu canı gönülden isteyen; burada bir gelecek görmeyen arkadaşlara çıkmasını temenni ediyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@keepdreaming DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

2 yıldır aynı fotoğrafla başvuruyorum. direkt elenme sebebi midir acaba? bazıları bunun önemli olmadığını söylüyorlar.

Bugune kadar olan oldu, bir dahaki sefer bu sekilde basvuru yapmayin. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tanti DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@lordbolton DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@keepdreaming şartlarda iki yıl üst üste aynı fotoğrafı kullanmayın diyor büyükelçinin videosunda da bunun üstüne basa basa kesinlikle yapmayın dedi eğer olurda sistem sizi görmeyip seçerse mülakatta bu nedenden dolayı elenirsiniz büyük ihtimalle.

Mülakatta fotoğraftan eleneni daha önce duymadım bir örneği var mı bildiğiniz?

evet, su ana kadar bu konuda anlayisliydilar ama ne zaman bu durumun degisecegini bilmiyoruz. Ilerde ayni fotografi kullananlarin sayisi oldukca azalinca, bu nedenden dolayi elemeye baslayabilirler.

• İlk 2015 yılında başvurdum, çıkmadı. 😞
    Çıkmayınca, o gazla 2016'da bir gideyim gezeyim bari dedim. California, San Francisco, Silikon Vadisi'ne gittim, 1 ay kadar gezdim. Gezince, görünce, daha çok ister oldum. 😃
    2016'da ve 2017'de de başvurdum, çıkmadı. 😞
    Bu sene 4. başvuru. Her sefer çift şans ile denedik.
    Ayrıca eşe, dosta da başvuru için yardımcı olduk. Çevrede kimseye çıkmadı.
    Bu sene artık tanıdığım birine çıksın bari diyorum. 😃 Kendim için umudum az ama, çıkarsa çok sevineceğim. 🙂
    Dayanabilirsem birkaç gün geç kontrol etmeyi düşünüyorum. 😃 Ama bu sayacı da ben ayarladım. 😃

Umarım isteyen herkese bir gün fırsat çıkar ve bu fırsat en iyi şekilde hayatına etki eder!

• O zamannn #8# güzel gün kaldı diyelim mi? Hep beraber? Haydiii ellerrr havayaaaaa oturmaya mı geldik burayaaa? Hobaaaaaaaaaa🎉🎉🎉🎉🎉🌋🌋🏖🏕🏞⛰🏝⛲💒🗽🗽🗽🗽🗽🗽🗽🗽🎠💈🎪🎢🎡

• Bu ileti silindi!

• @labrador DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@topraxxx Ne demişler,New York'un heykeli ve Times meydanı,Texas'ın kuru toprağı ve Kovboyları,Denver'ın yerden yüksekliği ve Ot'un yasal olması,Los Angeles'ın ünlüleri,Detroit'in suçluları,Delaware'ın vergisiz ve en ucuz şekilde satış yapan mağazaları,Washington'ın ciddi business atmosferi,Nebraska'nın Hayvanat Bahçeleri,Utah'ın tarihi ve bilimsel dünyaca ünlü müzeleri,Ohio'nun dengesiz hava durumu değişimleri,Florida'nın extra güçlü,önüne geleni uçuran,evi,bacayı,çoluğu,çocuğu hiç takmadan hortumunun içine alıp yaklaşık bi 10-20 km götürüp,gezdiren devasa fırtınaları,Arizona'nın eşsiz yağmur ormanları,California'nın belalı,üstünde minimum 2,arabasında 4,evinde ise 6 tane silahı taşıyan,sokakta gelen geçene illa bi laf etme ihtiyacı hisseden,kirli işlerle uğraşan,sicili baya kabarık çete üyeleri,Portland'ın Dünya çapında ismi duyulan ve katılımı olan 'Çıplak bisiklet sürüşü gösterileri' ki bence orada yaşamayı düşünüyorsanız o günler pencerelerinizi kapatın üstüne de yorgan falan asın,Seattle'ın lüks ve şahşalı gece hayatı,zengin iş adamları ama bununla birlikte sokakta 3-5 dolara yiyebileceğiniz Hot-Dog,Burrito ya da Fasulye aperatifleri,İndiana'nın polisleri ve 'Ben Kanunun ta kendisiyim' diyerekten güzelce kime kelepçe takacaklarsa ilk olarak bulundukları yerde o kişiye meydan dayağı atmaları,Georgia'nın en az 2 haftada 1 eline bi silah alıp orada bir liseye gidip terör estiren psikopatları,New Mexico'nun muhteşem rahat yasa dışı göçmen girişi faliyetleri ve son olarakta Alabama'nın akın akın Amerikan Ordusuna girmek isteyen genç ve orta yaşlı aktif nüfusu hahahahah Henüz diğer bölgeleri ve şehirleri çok araştırmadım cxvxcvxcbcbv

😄 👏🏼 👏🏼 👏🏼 👏🏼

• #8# kaldı diyelimmi😐👍

• @olcayist ben dedim çoktan 😅

• @topraxxx peki ozaman demişiz 😃👍

• ⭐⭐ Yasaklı

coparttan hasarlı hellcat, 560 sec vb bakmaya basladım xd

• 8 gece daha eşitiz bu diyarda
    Hayaller benzer, umutlar bir
    Hüzünler de hazırlandı onları kovacak dualar da
    Sevinçler de bile eşitiz bir 8 gece daha

Kum tanesi büyüklüğünde bir ihtimalin peşinde
    Aynı ipe tutunmuş bekliyoruz hâlâ...
    8 gece daha o ipteyiz...
    Her kelimenin altında umuda dair bir ışık arayanlarla
    Ve 8 gece daha eşitiz bu rüyada herkes buradayken hâlâ

Sabahında daha eşit uyanmış ve ipi bırakmış o dostlarla...

Bekleyenlere selam ve iyi geceler olsun..🙏🏻😴

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

nedense içimde garip bir his var sanki çıkmayacağını biliyorum ama siteye giriş yapıp bilgileri girdikten sonra çıktığını görecekmişim gibi

• İnsanı hayallerinden alıkoyabilecek birşey yok ki...
    8 ay da beklersin 8 yıl da... Sen mutluysan farkı yok 8 ayın 8 yılın 8 dakikadan☺️ @labrador

• @numbwalker hayaller ve umutlar ayni olduktan sonra bu eşitlik 8 günle kalmaz 😊 ama umarim hayallerimiz 8 gun sonra gercek olsun🙏🙏🙏

• @olcayist amin kardeşim🙏🏻☺

• Foruma bahar gelmiş gibi hissediyorum

• Ben eski bir Honda Accord ile başlamaya razıyım 😁👋🏽@calibraturbo

1. Başvurum olacak, etrafımda bana çıktı gitmedim diyen insanları gördükçe böyle kaşığı bırakıp suda boğmak istiyorum. İstemeyene çıkıyor bizim gibi hayalini kuranlara çıkmıyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

247

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.7k

| | | |