DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tufanveasli %1300 civarıydı sanırım 1 saat önce...Daha ne olabilir ki dedim her saniye bir adım daha atıyorlar :))

• ⭐⭐ Yasaklı

ayin yirmidokuzu ögleden sonra mokoko yarın 50 100 tl ne varsa dolara.simdiden hayirli cumalar

• ⭐⭐⭐⭐

@Calibraturbo bi 50 dolar aldıydım haftalar önce 😃 260 a iyi değerlendi 😃 mülkü filanda satabilseydik keşke erkenden iyi kar ederdim tl bazında ama dolar olarak tabi gene aynı 😃

• ⭐⭐ Yasaklı

@rhonster DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@Calibraturbo bi 50 dolar aldıydım haftalar önce 😃 260 a iyi değerlendi 😃 mülkü filanda satabilseydik keşke erkenden iyi kar ederdim tl bazında ama dolar olarak tabi gene aynı 😃

ev senınse borcun yoksa sorun yok bence.rolantıde bogazdan kısarak omru tamamlamak baska care yok burdaa

• ⭐⭐⭐⭐

@Calibraturbo yok ya anne baba tarafından miras hep birinin davası sürüyor diğerinide büyükbabam vefat etmeden paylaştırayım kardeş kavgası olmasın diye ilgileniyordu tam böyle muhabbeti açtı adam beyin kanaması geçirdi 10 gündür yoğun bakımda lakin anne tarafında kardeş kavgası yok neyse ki baba tarafı gibi değiller 😃

• ⭐⭐ Yasaklı

senın durumda bızım sulale ıslerıne benzıyor. kafayı temellı kaybetmeden burdan gıtsem ıyı..bızım aile yılan hıkayesı gıbı bu yuzden babam hakkını yaktı gecensene.bende bırumut kendımı yaktım bır senemı daha korledım..abd sart degıl dilini bılıyorum dıye ıstıyorum.Artık bılemıyorum bıcak kemıgı kopardı bıle.dedeye sıfalar amın

• Eveeett ayın 28i topla 2+8=10 çekilişle aramızda kaçıncı ay kaldı = 4 çarp 4' le 10' u 40 yapaaarrrr. Çekilişe kalan 40 gün hayırlı uğurlu olsun.
    herkese güzellikler dilerim 🙂

• @omertug bi an sn bahçeli sandım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@semih @crazycells suyu ısınan birisi var ilgilenir misin foruma yakışmıyorda ondan bu cümleyi her yerde yazmışta ondan

• Benim gibi kesin çıkacakmış gibi hisseden kaç kişi var 😊Eşim ve kızımla çıkarsa gidicez inş . Herkes için Hayırlısı olsun inş.

• Çıktı zaten ama daha açıklamadılar 🙂 bu şekilde olumlama yoluyla sadece bildirmelerini bekliyoruz.
    OL kelamına inanıyorum ve insanın gücüne. Bu yüzden bekleyen kimse bana çıkmaz, ben şanslı değilim vb. negatif cümleler kurmayın, kurup da o çağrımı yapmayın.

• Kaldı 40 gun🙂 hayırlısıyla su son hafta bir gelseydi.

• @olcayist DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Kaldı 40 gun🙂 hayırlısıyla su son hafta bir gelseydi.

Gelmesini pek tavsiye etmem çok kötü geçiyor uyku problemi hasıl oluyor 😃

• @likable gelsinde artik. Uyumasakta olur 1 hafta😂

• @denizci selam, olur da kazanırsam aklımda ilk olarak Florida var. Hem iklim olarak hem de sanırım Türk yoğunluğu olan bir yer. Kısmet olursa rahatsız edecez artık 🙂

• @eyup Ben varım hocam hatta coştum evrak falan topluyorum, akıl sağlığımda bozulmaya başladı artı :))

• @Eyup bu sene ilk başvurunuz mu ?

• İlk başvuranlar çok belli ediyoruz kendimizi sanırım 🙂

• @omertug ilk senenin heyecanı bir başka oluyor ve ilk sene genelde herkese çıkacakmış gibi geliyor 🙂

• ⭐⭐

İlk başvurduğum sene kesin bana çıkar gibi hissetmiştim ama kısmet işte şu an dördüncünün sonucunu bekliyorum. 🙂 Bakalım forumdaki ilk başvuranlar arasından talihliler çıkacak mı merak ediyorum ben de.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

43.1k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.6k

| | | |