DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @asariel valla hocam lüks evden kastınız nedir bilmiyorum, zira burada sınırı yok. İçinde şelale olan satılık ev gördüm, nasıl bir ihtiyaca binaen eve şelale yaptılar anlamadım; ama eğer güney florida düşünürseniz 2 odalı ev için 3k gözden çıkarmak lazım. Bu durumda sadece kiraya çıkabilmek için 12k para gidiyor 🙂

• Hayırlı akşamlar, biliyorsunuz ki önümüzdeki yıl ABD de başkanlık seçimi olacak. Trupm baya güçlü olarak geliyor özellikle seçimin gidişatını belirleyen 5 şehirde Bidenın 5 puan önüne geçtiği haberlerini görüyorum. Daha önce Trump GC talihlilerinin önünü kesti. Çoğu insan hak aramak için çok çabaladı. Sizce Trump yine kafayı kırar mı öyle 🤔

• @hashirama greencardlılara gelene kadar çok kişi var sırada. kaçaklar illegal göçmenler ilticacılar vs vs

• @Kekw nacizane öyle değil. Çünkü kaçakların meselesi 2-3 günlük değil. Trumpın kafası daha içe dönük. Benim bu noktada düşüncem şu, eğer göçmenlere yönelik bir politika izlenecek olursa burada doğrudan hedef GC olacaktır... Yıllar var insanların haklarını gasp etti, talihlileri baya zorladı bu noktadan baktığım da açıkçası yeniden seçilmesi durumunda (ki seçilme durumu çok olası) yapması muhtemel olan şeylerden çekinmiyor değilim.. 🥲

• @elektra tabi uluslar arasi gecerliligi olan sertifikalar olsa cok iyi olurdu, sansiniz varsa oyle yapin.

• ⭐⭐

Önceliği meksika sınırına verecektir. Sınırdaki çelik duvarı tamalamaya çalışacaktır. Meksika ile anlaşıp kaçakları meksika içerisinde bir yerde tutmayı düşünüyor.
    Bunun yanında gc ve diğer yasal yollarla göçmenlik hakkında heran herşey yapabilir. O yapıda kendisi.

@hashirama, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Kekw nacizane öyle değil. Çünkü kaçakların meselesi 2-3 günlük değil. Trumpın kafası daha içe dönük. Benim bu noktada düşüncem şu, eğer göçmenlere yönelik bir politika izlenecek olursa burada doğrudan hedef GC olacaktır... Yıllar var insanların haklarını gasp etti, talihlileri baya zorladı bu noktadan baktığım da açıkçası yeniden seçilmesi durumunda (ki seçilme durumu çok olası) yapması muhtemel olan şeylerden çekinmiyor değilim.. 🥲

• @selamibasaran bende odağını başka yöne çevirmesini istiyorum fakat bendleri sağlamlaştırması kaçak krizini egale edecek donede olduğunu düşünmüyorum. E tipi bir kamp kurulmadığı müddetçe malesef kaçan vb göçmenleri hizalamak kolay değil. bknz Ceylanpınar, Öncüpınar, Cilvegözü sınır kapıları... İnşallah ben haksız çıkarım ve GC ge yönelik aksini düşünenler doğru yorumu yapmış olurlar. Çünkü atanmaya çalışan bir öğretmen olarak bu değersizleşme ortamında ömür geçirmek biraz bayağı geliyor.

• @Kekw başıma bişey gelmeyecekse ben Trump ın göçmen politikalarının bir kısmını destekliyorum. 😬

Hiç bir ülkeye "yürüyerek" girmek öyle kolay olmamalı. Meksika sınırına öreceğini vaad ettiği duvar ne kadar işlevsel olur bunu bilemeyiz tabii kii de vatan dediğimiz topraklar zaten bizim en birincil ihtiyacımız olan "güvenlik" ihtiyacını karşılamalı.

Yasadışı yollarla gelenler kim bi kere in mi cin mi? kaçakçı mı? terörist mi? tacizci tecavüzcü mü kim? Buna ülkemizin sınırlarını elini kolunu sallayarak geçen akın akın gelen 20 li yaşlarındaki yağız Afkan delikanlılar da dahil.

• ⭐⭐

@zge bunda hemfikirim ben zaten. Geçen göçmen yasal olmalı. Biyometrik fotosu,parmak izi alınmış vs. Tamam orda sınırdan geçenlere bu işlemi yapıyorlar zaten ama kaçak olmamalı. Yasal yolla girmeli ülkeye.

Türkiyeye olan göç dalgası siyasi ve türkiye geleceğine yönelik bir plan dahilinde oluyor. Tarihte her göçün bir sonucu olmuştur. Bununda olacak üzülerek söylüyorum.

Trump döneminde başlayan duvar sağı solu açık. Tamamlanmamış ki. Hem yapsa bile altından tünel kazıp yine adam geçirirler.
    Arizona şerifi ile yapılmış bir youtube videosu izledim karteller artık drone ile sevkiyat yapıyormuş.Setler bir şekilde aşılır ama göçmenlik yasasında çeşitli zorlayıcı değişiklikler göçeceklere zor anlar yaşatabilir.

• @zge bende aynı şekilde destekliyorum keşke bizim güzel ülkemizde de kaçak illegal girmeye çalışan kişilere karşı tutum aynı olsaydı ve kimseyi almamış olsaydık. Aynı şekilde amerika birleşik devletleri ciddi anlamda bu sınır işini halledip bu işe bir son vermeli. Sırf bu tarz kaçak giren insanlar yüzünden akademik olarak turist olarak ve greencard kazanan eğitimli kesimin önü kesiliyor ve zor zamanlar yaşıyorlar.

• @aristocrat Katılıyorum. Kim seçilirse 20Ocak 2025'te göreve başlayacak, bürokrasi, ordu vs derken USCIS atamaları 6. ay gibi hallolur. Onların aldıkları kararların yürürlüğe girmesi, yeni düzenlemeler yasal değişiklik gerekirse Kongre'nin ikna edilmesi vb. durumlar göz önüne alınırsa dv2025 talihlileri yırtar 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

günaydın herkese 2 tane video birinci videoda 11:50 sonrasını seyredin ikinci video baştan başlayabilirsin

• @elektra oğlum cisco nun ve adını bilmediğim uluslararası geçerli sertifikalarını aldı almanyadan ingiltereden ona ulaştılar ingiliz şirketinde zararlı yazılım analizi yapıyor almanyaya online ders veriyor daha 4 sınıfta öğrenci her iki işyeride üniverteste bittiğinde gelmesini istedi o şimdi para biriktiriyor ospp yanlış yazabilirim bu sertifikanın peşinde alıp amerikaya gelmek istiyor uluslararası geçerli belgen varsa abd de hayat güzel

• ⭐⭐

Daha iyi şartlarda yaşamak için green carda başvuran ve göç etmeyi göze alan cesur insanlar!
    Hepinize günaydın 😊🇺🇸🗽💯

• Bu bahsedilen sayacı göremeyen bir tek ben mi kaldım? Birisi link gönderebilir mi?

• valla bende bilmiyorum nerede bu sayaç hangi sitede

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

günaydın herkese 2 tane video birinci videoda 11:50 sonrasını seyredin ikinci video baştan başlayabilirsin

Sezonun ilk videosunu da izlemiş olduk 😁

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@EasternStar site açıkken tekrar F5 basarsan en üstte çıkacak

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mert0653 site açıkken tekrar F5 basarsan en üstte çıkacak

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE birinci video da maymun ve rüya olayları çok iyi anlatmış 🙂 tamamını seyrettin mi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |