DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @debbieLA77 Diğer tarafta zengin olacak o yüzden 🤣🤣🤣

Örnek;

• ⭐⭐

@debbieLA77 Ülkenin işgal altında olduğunu kabullenip buna göre hareket etmek gerek. Normal bir ülke yönetimi yok bizim ülkede. 🙂 O yüzden çok da şeetmemek lazım. Kontrolümüz dışındakilerden ziyade kontrol edebileceğimiz şeylere odaklanmak lazım. Gemisini kurtaran kaptandır 🙂

• ⭐⭐

hahaha ben krem peynire tapmak istiyorum:)) ya bırak kardeşim dinmiş imanmış asıl bunlarda yok o... yaşar nuri diyor ya rahmetli bütün kötülükler pislikler insanlara zulum tecavüz yakma yıkma hepsi din adamları kaynaklı diye bence doğru söylüyor... zaten allahla aranıza insan sokmayın çok gereksiz diyor :))

• ⭐⭐

@Riethian iyi de kontrol edebileceğin ne kaldı söyle bakalım 🙂

• ⭐⭐

@debbieLA77 Gitmek :)) Ama aile olduğum için işim daha zor. Bekar olsaydım çoktan bir yolunu bulup gitmiştim :))

• ⭐⭐

@debbieLA77 Kukuletalı Ahmet hoca da tam tersini söylüyordu. Bizler trafo görevi görüyoruz. Siz direk akıma maruz kalırsanız çarpılırsınız :))) Biz yumuşatıp veriyoruz size falan diye aahaha

• ⭐⭐

@Riethian öyle deme inşallah en kısa zamanda ailen ile gitmeyi nasip etsin allah size:) sağlıkla sıhhatle güle oynaya gidin inşallah... vardır bir sebebi bu sürecin de herşey güzel olsun iyi güzel kalpli insanlar için, ama maalesef kötü olanlar kötülük yapanlar ne yazık ki bu dünyada daha güzel yaşıyor... çünkü tayyibin pamuk kalpli çok iyi bir insan olduğunu kimse söyleyemez di mi? :))) öyle olsaydı siyasete atılmazdı bu kadar ah almazdı bu kadar insanın hakkına girmezdi dinimizde hakka girmeyi geç buna visele olacak ufacık bir olayda yer bile alsan aynı günaha giriyorsun... herkesin inancı kendine tabi ... ama biz iyilerin kazanmasından yanayız hep... inşallah herşey gönlümüzce olur :)istediğimiz öyle çok büyük şeylerde yok onlar kadar hırsa kibere de kapılmadık... sadece istediklerimiz yapabileceğpimiz rahat yaşayacağımız sıkıntı çekmeyeceğimiz huzurlu sağlıklı bir hayat istiyoruz herpimiz 🙂

• ⭐⭐

@Riethian ahahahahah unutmuşum ahmet hocayı ya bir de o vardı di mi?

• @Riethian Şuan YouTube da iki tane soytarı var biri Hüseyin çevik diğeri de Halil konakçı

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı Benle din konularına girme ağzım hiç temiz değildir :)) Pek aramız yoktur 🙂

• ⭐⭐

@debbieLA77 Şunun şurası adam akıllı yaşayacağım 25-30 yıl daha belki. Umarım onu daha kaliteli yaşarız ne diyeyim. Dediğin gibi çok bir isteğim yok :)) Kendim ve çocuğum için gelecek kaygısı duymayayım yeter. Para her yerde her şekilde kazanılır.

• ⭐⭐

@Riethian aynen inşallah bu sene o senedir:) herkes iyi yaşamak istiyor buradan enerjimizi gönderdik inşallah geri gelir bizi bulur güzellikler 🙂

• ⭐⭐

@Riethian hahahaha dinle devlet işlerini ayırıyoruz tamam... ben inanç diyorum terapi diyorum kendi adama :))

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı ay bunlar fena !

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı oy oy oy oy ben bunu dinlememişim ya bunlara kızmıyorum bunları dinleyen inana koyunlar var ya onlara da diyecek bişey neyse özetle ülkenin bu hale gelmesinin sebepleri bu zatı muhterem kişiler ile bunların yandaşları işte... alan memnun satan memnun valla öyle görünüyor bizden başka şikayet eden yok 🙂

• Elon Musk Erdoğan'la görüştükten sonra twitter'ı komple paralı yapma kararı almış. Bu da mı tesadüf 🤣

• @Turco, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@malican27777 Merhaba. Ben de polis memuruyum. Greencardı kazandım, mülakatı geçtim ve vizemi aldım. Bu konuda hiçbir problem yaşamadım. Mesleğinizin bu sürece olumlu yada olumsuz bir etkisi yok. Bu tamamen bir çekiliş, başvuru şartlarına uyan herkes eşit şartlarda şansa sahip. Aklınıza takılan yada endişe duyduğunuz bir konu olursa her zaman yanıtlarım.

Merhaba hayırlı olsun. Mülakatınız nasıl geçti, neler sordular ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Harpy-Eagle mülakatla ilgili sohbetler bu başlıkta konuşulmaz çünkü ya ilk defa başvuru yapacak yada kaybedenler burada olduğu için. Ondan dolayı mülakatlar aşağıdaki başlıkta konuşulur

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5336/dv2023-mülakat-deneyimleri?_=1695127912558

• @Harpy-Eagle Merhaba teşekkürler. Mülakat deneyimim ve mülakatta neler sorulduğunu şu linke tıklarsanız oraya yazdım.
    https://yesilkartforum.com/forum/post/380289

• İlginç gelecek ama bazı arkadaşların bu sohbet odasına son bilmem kaç gün yazması beni sevindiriyor 🙂 eskiden daha heyecanlı sohbet odalarımız vardı, herkes beklerken bile mutlu umutluydu, bana o günleri hatırlatıyorlar 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.1k

| | | |