DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Vize Red yiyenler çok fazlaymış AB birligi açıklama yaptı çözüm için çabalıyoruz diye.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

yeni bakanlara bakan oldu mu

1- şeriat hakkında kitabı olan aynı zamanda karma eğitime karşı olan milli eğitim bakanı
    2- anayasayı değiştirecek olan adalet bakanı
    3- türkiye de gizli mit düzeyinde ne kadar pis işlerin başrol oyuncusu dış işleri bakanı

• @fredyjones yapanlar kendileri zaten ne için çabalıyorlarmış, hem insan ihtiyaçları var hem giden insanı almıyorlar, Türkiye üzerinden vatandaşlık alan pakiler falan gidiyormuş onları bahane ediyorlarsa seçerek alsınlar, kimin ne olduğu belli zaten.

• ⭐⭐

@ayvalik10 hahahaha şimdi gördüm bence de ya hayat böyle geçmiyor orada eğleniriz belki 🙂

• ⭐⭐

@fredyjones Aslında red sayısının artmasını talebin de artmasına bağlıyor acenteler. Biraz algı operasyonu da var memlekette. Daha önce 2-3 defa almıştım. Önümüzdeki ay bizim de var bakalım ne olacak. Ağustosta'da Amerika vizesi mülakatımız var. Umarım sorunsuzca ikisini ce koyarız cebe.

• @Murat-4 aslında ayrıntıli nufus ve ikamet isteniyor. Normalde biliyorlar ne olduğunu. Biraz bahane gibi geliyor

• Selam arkadaşlar konu dışı birşey soracağım sayfada bulamadım.
    Eşim ve ben bebek bekliyoruz (21 haftalık ve ikiz) doğumu Kanada da yapmayı düşünüyoruz (doğacak çocuklara doğrudan vatandaşlık için) bununla ilgili internette organizasyon şirketleri var hepsi de benzer veya aynı bilgiler yazılmış. Yeşil kart sitesi içinde bununla ilgili başlık/yazı/bilgi paylaşımı varmıdır ? Açıkçası bu konuda doğru bilgi ve paylaşımlara ihtiyacım var. Sevgiler saygılar.
    Not: Çocukların adını ICARDI ve ZANIOLO koymayı düşünüyorum 😬

• "Bu sene 20 milyon kişi başvurur hiç ümitlenmeyin"

Diyen şahıslar daha gelmedi di mi en çok onlarla uğraşmak yoruyor çünkü😂

• ⭐⭐

@Raskolnikov-0, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

"Bu sene 20 milyon kişi başvurur hiç ümitlenmeyin"

Diyen şahıslar daha gelmedi di mi en çok onlarla uğraşmak yoruyor çünkü😂

Ne bekliyorsun ki zaten öyle olacak, daha tarih gelmeden, sırf takipçi uğruna binlerce İnstagram sayfası reklamını yapıyor daha şimdiden,, bununda içine ettiler

• ⭐⭐⭐

@Raskolnikov-0 20 milyonda başvursa, 5binde başvursa çıkmayacaksa çıkmıyor sayıya takılmadan ümit bağlamamak gerekiyor demek ki

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ebaris86 tek cevap sakın bulaşma çünkü yasaklandı. Verdiğin paradan da olursun.

• @Lossantosdy Sakin olalım lütfen, 870 Bin TL ile satışa koydum müşteri bekliyorum 😁

• ⭐⭐

@Yıldıray81 Hayırlı olsun. Araba hiç kullanmasan bile durduğu yerde büyük masraf. Ben de satmıştım. İstediğim yere taksi tutuyorum. Hesapladım sigortası, bakımı, muayenesi, MTV, kasko vs yıllık toplamı taksi paramdan daha fazla. O nedenle kardayım 🙂

• ⭐⭐

@kugutex Tebrikler. Vizeniz hayırlı olsun

• ⭐⭐

@Serap-2 şayet çok kullanmıyorsanız en mantıklısı o. Ben lojistik işi yapıyorum son 2 senede inanılmaz artış oldu sigorta,tamir- bakım , muayene v.s v.s. Bizler aynı oranda fiyatlarımıza yansıtamadık.Hiç kullanmazsan aylık en az 1500 tl lik masrafı var arabanın.

• ⭐⭐

@selamibasaran Haklısınız. İşe gidip gelirken kullanıyordum. Emekli oldum 🙂
    Masrafları aynı oranda fiyatlara yansıtamamak konusu üzücü. Valla kolay gelsin. Her şey gittikçe zorlaşıyor.

• @Serap-2 Teşekkür ederim ama ben alıcam yine. Şu an parayı dolara yatırmak da altına yatırmak da büyük risk. Araba hereyden daha çok değerleniyor. Zaten 3 çocuklu bir aile olarak araba önemli benim için. Maksatım model yükseltmek, bir de suv'dan sedan'a geçerek ekonomi yapmak.. Umarım hayırlısı olur 🙂

• ⭐⭐

@Yıldıray81, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Lossantosdy Sakin olalım lütfen, 870 Bin TL ile satışa koydum müşteri bekliyorum 😁

Sakinlik bi durum yok ki arkadaşım 🙂 sadece 45bine motosiklet alınır dedim 🙂 umarım satarsınız hayırlı olsun şimdiden 🙂

• @Lossantosdy 42k Dolar demem gerekiyordu aslında, doları unutmuşum. Amin inşallah

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

41.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.7k

| | | |