Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Birgariphayat bende sayısala sardım ama o bile bu ülkede yaş tüpçü paraları kendine alıyor yıllar önce silinen vergilerini de biz ödemişizdir zaten onun... bu arada size biranımı anlatayım amerika lottery kazandım bir gittiğimde kendimde inanamadım... o gün cebimde 20 dolarım kalmıştı kahve mi çsem yemek mi yeseme düşünüyordum bir kahve birde şu kazı kazan gibi olan şans oyunlarından aldım... 800 dolar çıktı:) ben satıcı zenci tatlı bir adam vardı o benimle dalga geçiyor sandım... ''lucky lady you are rich'' falan dedi bana ne diyo ya bu dedim parayı uzattı etrafa bakıyorum kamera şakası mı diye... gerçekmiş... burada eskiden çıkardı artık çıkan yok bile kime çıktı duyduğunuz sayısala büyk ikramiye yakınlarda hiççç... parayı toplayıp toplayıp gömüyolar bir kısmını verip

• ⭐⭐

@debbieLA77 bir kısmını mı 🙂 emin olun kimseye 1tl vermezler, dolandırıcılık sahtekarlık hak yeme ne ararsan bu memlekette, başka yerde asla göremezsiniz

• @debbieLA77 bizdeki şans oyunları sedat peker tabiriyle "pammık örenin" eline geçtikten sonra kendilerine çalışmaya başladılar ben senelerdir büyük ikramiye kazananı görmedim.

• ⭐⭐

@Murat-4 aynı şeyi söylüyoruz ben ona tüpçü diyorum daha iyi hissettiriyor... dolandırıcı herkes ya

• ⭐⭐

@Lossantosdy ya vallahi yıldım artık ya... amerikada 600 doları elime aldığımdaki mutluğu anlatamam lottery gerçek lottery yani hile hurda yok neyse o adam bilet sayılarında azaltma yok şuna çıkarsa şuna bölünsün buna çıkarsa şuna çıkmasın gibi hesaplar yapmıyorlar onlar bir tek kültürsüz aç ülkeler de yani bizde var... toplumun yarısında fazlası hatta neredeyse %80 i cahil koyun gibi güdüyorlar işte iyi oluyor... çabalayıp kurnazlık hinlik hırsızlık öğreneceklerine okuyup ufuklarını genişletselerdi..

• ⭐⭐

turist vizem biteli çok oldu turist vizesine başvurayım diyorum boş durmayım nasıl olur sizce alabilmem ihtimali nedir? randevu çok geç veriyorlarmış fikir soruyorum hemen gidip turist vizesi bölümündeki son üyelerin paylaşımlarına bir bakayım

• ⭐⭐

@debbieLA77 Günaydın posta yoluyla uzatabiliyorsunuz. Onu bir deneyin isterseniz.Elinizde vize olsun.

• Eb3 başvurusu ile ilgili olarak hepimizin bildiği gibi hiç bir vize türünün garantisi olmadığı gibi eb3 ünde garantisi yok kimsede böyle bir garanti veremez. bu başvuru türüne başvuru bilinmediğinden değil yirmi bin dolar gibi bir rakamı riske edecek insan sayısı az olduğu için başvuru az.evet parası olup bu parayı riske edebilecek kişiler için başvurulabilir . sonuçta çok uzun bir süreç ve bu süreçte neler olabileceğini kimse bilemez. Yok benim amacım bu ülkeden ayrılıp başka bir ülkede yeni bir hayat kurmak illa Amerika olması şart değil diyenler için Almanya iş arama vizesi veriyor sosyal bir devlet işçi açığı çok ve maddi olarak çok bir külfeti yok. Düşünülebilir. Pasaportum da vize olsun diye başvuru yapacak arkadaşların şahsi olarak değilde ilk başta tur şirketleri ile vize almaları daha kolay olabilir belki tur ile önce İngiltere, Almanya gibi bir ülkeye gitmek sonra yine tur ile bir Amerika seyahati yapmak daha mantıklı olabilir.ondan sonra vize almak daha kolay olabilir diye düşünüyorum.

• @Uçan-hollandalı aslında pek vizyonla alakası yok. Her zaman ABD ekonomik yönden avantajlı bir ülkeydi ve her zaman bizim ülkede işsiz kalıp yabancı ülkelere göç eden olmuştur. 1961 yılında Almanya'ya göç edenler gibi.

• @debbieLA77 Lotonun her sene devredilmesinden dolayı çoğu insan kıllanmıştı zaten 😃 Kaldı ki bu kadar büyük bir parayı sıradan bir insana asla çıkarmazlar. Bir alt yorumda da dediği gibi "pammık ören" muhabbeti. Şans topunda bile hile direkt olarak kameralara takılıyor, topta gramaj oyunları veya arkadan top ekleme gibi bir ton şey. O yüzden bu ülkede şans ile bir şey vaad ediliyorsa hiç bulasmamakta fayda var

• @hdemircanusa DV2025 başvuruları içn sayaç yapsalar bari 🙂 geri sayımsız olmuyor.

• ⭐⭐

@karaçay Asker şafak çizelgesi vardı 365 günden düşen 🙂 ona benzer bişey olur ama , en azından askerde Şafak doğan güneş dediğinde ertesi gün gülerek ayrılıyordun , Greencard bi askerlik daha yaptırıyor

• ⭐⭐

@Sabri-FT site popüler iş arama sitelerinden birisi , dolandırıcı olduğunu düşünmüyorum , Pandemiden bu yana zaten hemşire açığı daima vardı

• Günaydın forum, 6 mayısı kazanamadık bari 14 mayısı kazanalım lets election goooo

• günaydın kontrol ettim belki bugun cıkmıstr diye, bugunde cıkmamış 🙂

• ⭐⭐

• ⭐⭐

@Murat-4 Şuan Yenizelanda , Avusturya , Amerika , Kanada için hemşirelik yolu meslekler arasında en çok tercih edilen konumunda , Amerika hariç vasıfsız işçi açığı diğer ülkelerde çok çok olmasada ( Amerika'ya göre ) hemşireler için güzel bi şans

• ⭐⭐

@hdemircanusa Üniversiteden arkadaşımın eşi hemşire , akrabaları var avusturyadan, arkadaşımda devlette iyi bir kadroda , ama o bile geçen gün dillendirdi Avusturyaya başvurup gidebiliriz belki dedi.
    Sağlıkçı açığı çoğu ülkede var.Covid zamanı bunu gören dıj güçler , doktorlarımızı hemşirelerimizi ayartıyorlar.
    Avrupanın bazı ülkelerinde bir doktorun yetişme okuma +uzmanlık v.s 500 bin euro tutuyormuş.Onların için tabiki mantıklı hazır yetişmiş elemanları almak. Dışardan gelen göç içerdeki kalifiye insanlarında göç etmesine sebep oluyor.

• ⭐⭐

@selamibasaran evet Aynen öyle

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

171

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.6k

| | | |