DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ilkerkaynar90 Kesinlikle katılıyorum, gitmeyi istemeyip yalnızca heyecan olsun diye başvuran kişi sayısı azımsanmayacak kadar çok durumda. Umarım gerçekten gitmek isteyen arkadaşlara çıkar, şahsen bana çıkarsa üst komşudan hakaret yiyebilirim 😃

• Sonuçlar açıklandıktan sonra olurda kazanırsak Ds 260 formu doldururken yardıma ihtiyacım var yardımcı olabilecek biri var mı acaba?

• @Uçan-hollandalı Bana değil de eşime çıkacak gibi geliyor nedense ilk günden beri. Düğünümde oynamayan ben halay çekerim sanırım 😂

• Biri seceresini tutsun forumda kac kisiye cikacak merak ediyorum. Assagi yukari online kisi sayisi 750 kisiye ulasir 2 saate.

• @zazozu Eğer "Vallahi Selected" adlı videoyu izlediyseniz bir o kadar zevke geleceğinizden şüphem yok 😃 Artık seçilmiş kişisiniz

• ⭐⭐⭐⭐

Tamamen rastlanti. Valla beklemedim. Gördüm ve tak diye çektim.

Screenshot_20230506_165759_Chrome (1).jpg

• @sadikcagan annen baban gönderecekti seni acaba

• @Uçan-hollandalı O efsaneye denk gelmeyen yoktur ya. İşte buradan birilerine çıkarsa da oradakilerde olduğu gibi bana çıkmış kadar sevinirim yine de 🙂

• ilk 2 saat site kilitlenecek giremeyecegiz simdiden soyleyeyim 😃

• @celica, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

(!) telelefondan arandım bir firma 4000 dolara 3 saat önce sonuçları gösterebileceğini söyledi siz boşuna heyecan yapın ben yolladım parayı bakalım bekliyorum 😃

Şaka yapıyorsunuzdur, çünkü böyle bir durumun olması imkansız.

• Ekimden beri ara ara bu foruma girip okuyup hevesleniyordum aradada heyecanlanıyordum şuan 2saat sonra açıklanacak ama nedense ümidim açıklanmadan bitti 😞

• ⭐⭐

2 saatten az kaldı.

Heyecandan evin içinde aşağı yukarı volta atıp duruyorum.

• ⭐⭐⭐

Her yıl son saatler böyle yoğun olur 🙂

• Herkese bol şans 🥳☘

• @Chromium aman hocam cikarsa kendinize zarar vermeyin 😃

• @ibrahim0852 annen babanla konuştun mu gönderecekler mi seni,

• Bakalim ilk basvurularda cikma olasiligi daha fazla mi soylendigi gibi bunu da benimle beraber gorecegiz 😃

• @Hayri-Sozen Benim de ilk olacak sonuçlar açıklandığı vakit buraya sonucu yazacağım

• ben 2 kez ruyamda gordum kazaniyordum. kesin cikacak bana malum oldu 😃

• Tek dilegim soyle guclu bir pasaport sahibi olup, otobus bileti alir gibi ucak bileti alarak vize almadan ulkeleri bir bir gezmek... cok sey mi istiyoruz 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

131

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.3k

| | | |