DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

• Sayın arkadaşlar merhaba kafama takılan şu green card ta dünya genelinde 55.000 kişi alacak şimdi başvuran arkadaşları da hesaba katar isek çıkan 55.000 kişi mi yoksa aileleri ile toplam 55.000 kişi mi çünkü eğer aileler ile toplam 55.000 kişi ise formu erken doldurmak daha mantıklı mülakat sırası almak için yok sadece çıkan 55.000 kişi içinse kontenjan ds 260 formunu hemen doldurmak çok problem olmaz sadece sıra numarası biraz geriye gider bu konu ile alakalı bir bilgisi olan var ise bence yanıtlaması çok daha iyi olur saygılarımla...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

ben her zaman şunu söylerim özellikle green kart için konsoloslukların çalışma koşullarını bir sene öncesine göre bakıpta yorum yapmayın hata yaparsınız çünkü değişiklikler oluyor. İşte ispatı farklı yerlerde KCC şubelerini açıyorlar. Şimdilik aile birleşimine bakacaklar ancak green kart destek olur mu zaman göstericek sonuçta ilk mülakatın başlamasına daha 5 ay var. Özellikle 6:15 dakikasından sonrasını seyredin.

• ⭐⭐

@ayvalik10 İyi niyetinizden şüphem olmamakla birlikte bazı konularda eksik veya yanıltıcı bilgiler veriyorsunuz. Formda ülke adının input box ile yazıldığı bir alan yok. Seçim kutusu üzerinden seçiliyor. Ayrıca bu şekilde bir Word dosyası daha çok kafa karıştırır. DS260 formu selectbox, checkbox'lara, koşullu alanlara sahip. Bir sürü alternatif soru çıkıyor. Bunu zaten yesikartforum'un hazırladığı pdf dosyası ve video'da görebiliyoruz. Bunu en sağlıklısı online form üzerinde doldurmak. Yani siz yine iş, okul, eğitim durumu vs gibi detay bilgileri bir klasörde hazır tutun, sorulan sorulara PDF guide'ı kullanarak cevap verin. . Böyle ekstra winrar dosyaları , word dosyaları filan daha kafa karıştırıcı, işin içerisinden çıkılmaz hale getirebilir @kemallacin http://yesilkartforum.com/cekilis/

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tufank benim verdiğim dosyanın içinde ne olduğunu bilmeden yazmışsın. Zaten senin yazdığın paketin içinde ki dosyalarla aynısı var. Sadece bende 3. bir dosya var. ds 260 boş hali. Yani araştırmadan bakmadan hemen etiket yapıştırmazsan sevinirim. Cevap yazmak gibi bir olaya girme çünkü görmücem yazdığını

• ⭐⭐

@ayvalik10 sizin verdiğiniz winrar dosyasını download edip içeriğine ve word dosyasına baktıktan sonra bu yorumu yaptım. Ben araştırma yapmadan konuşmam. Diyorum ki bu iş word dosyası ile filan olmaz. Ya formun screen shot'ı ya da video üzerinden anlatılır. Yesilkartforum'un hazırldığı pdf ve video'da var. Siz bunları da winrar içerisine almışsınız kendi eklediğiniz word dökümanı ile. Word dökümanına gerek yoksa o zaman zaten sizin hazırladığınız paket şu adreste herkesin açabileceği zip formatında mevcut. http://yesilkartforum.com/cekilis/

• @dilmel yoo kusura bakma seninle orada görüşmeyiz uçağımıza yetişmemiz lazım 😃

• ⭐⭐⭐

@tufank yormayın Tufan bey boşa parmaklarınızı, bazı şeyleri istesenizde anlatamazsınız bazı kişilere

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş haklısınız Emre Bey. Olabildiğince düzgün bir üslupla anlatmaya çalıştım ama karşılığında gelen cevap bir o kadar uzak bir noktada.

• @erselmert imkanın varsa 10 yıllık al en azından yenileme derdin olmaz ne zaman eline ulaşır konusunda süre olarak tutarsızlıklar var kimine 1 haftada kimine 4 ayda ulaşıyor bence bir an önce 10 yıllık al elinde bulunsun gelecek zamlardan etkilenmezsin. yatırım aracı gibi de düşünebilirsin pasaportu.

• @sadikcagan çıkarsa çıkar çıkmazsa kendimi resetlemek için sırbistan yada mısıra 1 haftalık tatilim hazır bekliyor hiç öyle çıkmayışın üzüntüsüyle arabesk yaşayamam

• ⭐⭐ Yasaklı

@Gökhan-A Tatil için Mısır'a giderseniz eğer toplam maliyeti yazabilir misiniz tatilinizin sonunda? Mısır konusunda çok fazla yorum yapılıyor maliyet konusunda en azından 1. Ağızdan duymuş oluruz

• Merhaba arkadaşlar. Abdnin gren card için verdiği mülakatları yanı sıra numaralarını nerden bakabiliriz. Link atabilir misiniz. Ve telegrem grubuna da katılmak istiyorum yönüyücilerden rica ediyorum beni de telegram grıbuna katabilir misiniz

• @Atlantis00 gidiş dönüş uçak bileti ve konaklama 10 -12K tl arası değişiyor fazlası kişinin orada yapacağı kişisel harcamalar atv müze dalış yeme içme falan yani 1 kişi totalde 15 - 17K tl öngörü bu yönde tabi edilen tecrübe ne kadar olur gidersem onu da yazarım ama '' umarım gerek kalmaz da rezervasyonları iptal ederim '' 😃

• Kaldı 5gün 4saat 53dakika bugun ev sahibimle davalık olduk kiramı 8 ayda zamlanacak kiramı 2400'den 8500çıkarmak istedi ve bu aydan başlayacağını akabinde ocakta 2024'de tekrar zam yapacağını iletti kabul etmezsem çık dedi bende hukuken çözelim dedim oda imzamı taklit ederek tahliye taahhütnamesi imzalayıp icra başlatmış savcılık'dan suç duyurusunda bulunacağım bu nasıl bir vicdandır ya allahım inşallah şu çekilişin sonucu olurda şu ülkeden çıkar giderim

• Merhabalar, evet son güne kaldık artık, zaman bitti el ele verip dua edelim mi bugün

• ⭐⭐

@ayvalik10 ya başvuru sırasında aklıma gelmedi benim eşim adını değiştirmiş başvuruda başka isminiz var mı kısmına yok yazdık direk mülakatta elenme sebebi değil mi?

• @T-C-Kubilay-Dikici 10 yıl mahkeme kararı olmadan seni kimse çıkaramaz son yaptığın kira sözleşmenin üzerinde 5 yıl geçmeden de enflasyon üzerinde zam yapamaz 5 yıl dolduysa sadece kira tespit davası açabilir o kadar rahat ol.

• ⭐⭐

Zaten fotoğraf da taranıp shoplandı her türlü gidik benim başvuru 🤣😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gariban ds 260 doğrusunu yazarsın mahkeme kararı ile değiştirdiyse yeminli tercüman dan bu mahkeme kararını ingilizce yaparsın. Mülakatta sorarsa ozaman unuttuğunu ancak ds 260 doğrusunu yazdığını söylersin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

154

42.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.6k

| | | |