DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Yaman-0
    Hocam imzanındaki CN fazladan bir X var sanırım.

• @melikemim
    Malesef. Benim ümidim cuma yada önümüzdeki hafta içi bir gün.

• @Demayfo Cevabınız için teşekkürler, bu dosyayı daha önce okumuştum ama içerisinde bu sorunun cevabı olan bir deneyim yok gördüğüm kadarıyla.

• @yusufalak evet galiba fark etmemişim

• Merhabalar case numaram 7xxx sizce ankarada mülakat alabilir miyim?

• Arkadaşlar selamlar,

Excel'e bir arkadaşımız 8 mayıs da mülakat maili aldım diye veri giriyor. Mayıs ayı için ankara bir dağıtım mı yaptı? Yoksa 22 nisanda 2nl maili aldı ama görmedi 8 mayıs da da talimatlar maili aldığında kontrol edince mi mülakat aldığını gördü?

Konuya ilgili arkadaş minik bir açıklama getirebilirse stressle dolu ben ve diğer arkadaşlarımızı aydınlatmış olur.

Yada şakacı bazı kişilerin komik olmayan şakalarından birimi?

• @yusufalak farklı bir ülke veya konsolosluktsn mail almış olabilir.

• @copataxi

Sanmıyorum. Arkadaş ANKARA yazmış mülakat yerini. Sanırım olay şu şekilde olmuş olabilir. Arkadaşa 22 nisan 2nl mail gitmiş ve bunu gözden kaçırmış olabilir. 8 mayıs ta 5 haziran da mülakata girecek arkadaşların bazıların evrakları içeren talimatlar maili gitti. Bunu görmüş ve mülakatını yakalmış olabilir. Zira 05.06.2024 olarak gelmiş mülakat tarihi. Tabi ankara sonra vermişte olabilir bu olasılıklar arasında ama en yüksek olasılık 1. senaryo.

Olayları netleştirecek olan arkadaşın hala sesi cıkmıyor. Demekki okadar ilgili formla 🙂

Bazı şakacı arkadaşlar mülakat dağıtım zamanlarında girip excel sırf şaka olsunda bazı kişilere mail gelmiş gibi gösteriyor. 2-3 kere oldu millet gereksiz bir heyecan yaşadı. Bunu yapan arkadaşlar için bu eğlenceli olabilir kendilerince ama bence çok büyük ayıp. Umutla stresle heyecan mülakat bekleyen insanların duyguları oynamış oluyorlar.

• @yusufalak umutla oynayan insanların insan olduğundan şüphe ederim

• Bu ileti silindi!

• @yusufalak ben göremedim excelde şu anda. Kaldırdı mı acaba yazan arkadaş? Umarım yanlışlıkla yazmıştır. Yoksa heyecanlı bekleyişim çok gergin bir hal alabilir 🙂

• @mustafa_27

Yok tekrar girmiş. yeni dağıtım gelmediğini düşünüyorum. 2-3 ileti önceki 1. senaryonun olduğunu düşünüyorum. Tabi olayı doğrulaycak "Mse" olaya bir el atması gerekmekte 🙂

• @yusufalak İnşallah öyledir. Ben de sizin dediğiniz gibi 1. seneryonun olduğunu düşünüyorum. Aksi bir durum varsa şöyle güzel bir soğuk su içmek lazım herhalde 🙂

• @yusufalak Şu anda düzeltilmiş sanırsam. 22.04.204 olarak yazıyor mail tarihi

• @mustafa_27 temmuz ayına mülakat maili alan çıkmadıkça umut var

• @mustafa_27
    Ben düzelttim. inşallah yanlış yapmamışımdır. Yoksa konudan habersiz arkadaşlar üzülecekler boş geçti ayı diye.

• @salih-atilla

Bende aynı şekilde inanıyorum. 1 kişiye verip çekilmezler herhalde ayrıce mülakat verilmiş güne tekrar verdikleri de olmadı.

• @yusufalak Çok haklısınız. Umarım yazan kişi yanlış yazmıştır. Bu aydan çok ümitliyim. İnşallah çok fazla kişiye mülakat verilen bir ay olur.

• @yusufalak 'MSE' diye bir kullanıcı oldugunu doğrulayamıyorum forumda kim ola ki?

• @MMT mesaj ve bilgiler icin cok tesekkur ederim, evet haklısınız biraz uzagız ama gecte olsa artık basladık butun ulkelere mail atmaya basliyoruz, umarım basarılı oluruz herkese bol sans

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

63

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.0k

| | | |